Ametlik kvalifikatsioon antud Menendez Pelayo International University (UIMP), koostöös Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

Direktor: dr. José Manuel Ruano de la Fuente

Academic koordinaator: Dr. Ricardo García-Vegas

Akadeemiline nõukogu: dr Antonio López Vega, dr. Robert Agranoff, dr. Jesús Ruiz-Huerta, dr. Joan Subirats, dr Fernando Vallespín Oña ja dr. Manuel Villoria.
Pealkiri: Valitsuse ja avaliku halduse magistrikraad
Autorid: 60 ECTS
Hind: 6 600 eurot
Kestus: oktoober - juuni
Alguskuupäev: 21. oktoober
Modaalsus: nägu
Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es
Mainige: parim ajakirjandusprogramm 2014, 2015 ja 2016 vastavalt ajalehe El Mundo edetabelile.

Eesmärk on ülikooli lõpetanud, kes töötavad või soovivad alustada oma karjääri sellistes valdkondades nagu avaliku sektori organisatsioonide kolmanda sektori asutused nõustamine ja tehniline abi, erasektori, ülikoolide ja rahvusvaheliste organisatsioonidega. Peamine eesmärk on süvendada teadmisi organisatsiooni ja toimimist poliitiline süsteem; anda vajalikke oskusi hallata valitsuse ja avaliku halduse; ja kriitilist mõtlemist, pakkudes vajalikke tööriistu probleemide lahendamiseks ja teha järeldusi toetavad teadmised ja kogemused.

See Master on kinnitanud riikliku agentuuri Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) alusel Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni Hispaania. Krediiti teenitud Master tuvastatakse automaatselt juurdepääsu doktoriõppe tahes ülikooli Euroopa kõrgharidusruumi.

See võimaldab majandusteaduse ja valitsuse doktorikraadi eelisjuurdepääsu.

esitlus

Magistriprogrammi peamine eesmärk valitsuses ja avalikus halduses on koolitada teadlasi ja spetsialiste institutsioonide, halduse ja avaliku poliitika valdkonnas. Õpilased omandavad kõrghariduse poliitikateaduses ja -halduses, mis on suunatud akadeemilisele ja professionaalsele spetsialiseerumisele, edendades akadeemiliste või teadustööde algatamist.

Programm pakub süstemaatilise ja põhjaliku teadmisi riigiteadused lõpetanutele huvitatud spetsialiseerunud nendes valdkondades, kas akadeemilise või ametialastel eesmärkidel. Selle Master sammast valitsuse ja avaliku halduse uuritud. Esitatakse ja arutatakse kriitilise seisukohast aspekte vaja edukalt toime tekib probleem poliitilise ja administratiivse oluline, et õpilased peavad lahendama või raviks. See on anda ülevaade otsustusprotsessist poliitilises süsteemis ning samaaegselt süvendada sisulistes küsimustes nagu avaliku halduse või avaliku korra, et õpilased tajuvad seda ja domineerivad oma keerukust.

Lõpetamisel koolitus, õpilased on omandanud tahke teadmisi organisatsiooni ja toimimist poliitilise ja administratiivse süsteemi; ja neil on olnud võimalus teha tõsiselt mõelda seda ja selle keerukust. See taotletud mitte ainult, et õpilased omandavad teadmisi ja suudavad lahendada probleeme, mis on seotud juhtimise ja avaliku halduse, vaid ka võivad tekitada kriitiline kohtuotsuste järeldused ja edasi teaduslike teadmiste.

Õpilased õpivad nii meetodeid, tehnikaid ja oskusi, mis on vajalikud arengu erinevate ametite seotud valitsuse ja avaliku halduse, nagu algatamise tehnikad teadusuuringute valdkondades, mis moodustavad programmi.

programm

ESIMENE KVARTAL (oktoober 2019 - veebruar 2020)

Nad peavad võtma 30 EAP, 14 kahele kohustuslikule ainele, ja ülejäänud 16 hulgast valikained pakutakse.

Avaliku poliitika teooria ja praktika

Kohustuslikud. 1. Semester. 6 krediiti.

 • Analüüs ja hindamine riikliku poliitika arengu (4 ainepunkti)
 • Seminar metoodika (2 ainepunkti)

Avalik haldus ja valitsustevahelised suhted

Kohustuslikud. 1. Semester. 8 krediiti.

 • Teooria ja võrdlev ajalugu Public Administration (4 ainepunkti)
 • Valitsustevahelise Suhted ja Valitsusasutuste (4 ainepunkti)

Poliitilised näitlejad ja poliitiline käitumine

Valikuline. 1. Semester. 8 krediiti.

 • Käitumine ja kultuuri poliitika (4 ainepunkti)
 • Erakonnad ja poliitiliste otsuste tegemise struktuuride (4 ainepunkti)

Hea valitsus ja kodakondsus

Valikuline. 1. Semester. 8 krediiti.

 • Avalik eetika ja arendusosakond (4 ainepunkti)
 • Teooria ja Public Policy (4 ainepunkti)

Valitsus, valitsemine ja valitsemine, täna

Valikuline. 1. Semester. 8 krediiti.

 • Uus paradigma juhtimise ja avaliku halduse (4 ainepunkti)
 • Majanduslik mõõde valitsemise (4 ainepunkti)

Institutsioonid ja otsuste tegemine: Euroopa ja Ladina-Ameerika

Valikuline. 1. Semester. 8 krediiti.

 • poliitiliste institutsioonide ja halduse võrdlevas perspektiivis: Ladina-Ameerikas ja Euroopas (4 ainepunkti)
 • Võrdlev piirkondliku integratsiooni ja Public Policy: Euroopa ja Ladina-Ameerika (4 ainepunkti)

TEINE KVARTAL (märts 2020 - juuni 2020)

Teises kvartalis tuleb nad esitada 30 EAP, valides ühe kahest erialasid (15 EAP) ja magistritöö (15 EAP):

Eriala avalikus halduses

Valikuline. 2. poolaasta. 15 krediiti.

 • Strateegiline juhtimine avaliku halduse (4 ainepunkti)
 • poliitilise ja avaliku bürokraatia: inimressursside juhtimine (4 AP
 • Poliitikate, vahendite ja meetodite arengukoostöö (3 AP)
 • Organisatsiooni teooria ja kvaliteedijuhtimise avalikus sektoris (4 ainepunkti)

Valitsuse ja avaliku poliitika eriala

Valikuline. 2. poolaasta. 15 krediiti.

 • poliitilise ja administratiivtöö analüüs (5 krediiti)
 • Hindamine kaasaegse demokraatia: institutsionaalne legitiimsus ja tulemuslikkuse (4 ainepunkti)
 • Valdkondade avaliku poliitika: sotsiaalpoliitika ja regulatiivse poliitika (6 punkti)

Magistritöö

Nõutav. 2. poolaasta. 15 krediiti.

Programmiarendus

Magistriõpe kestab ühe õppeaasta, mis algab oktoobrist 2019 ja lõpeb juunis 2020. Õppeaasta avamine toimub 2018. aasta oktoobris . Valitsuse ja avaliku halduse magistrikraadi saamiseks (60 ainepunkti) ECTS), Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset ja Menéndez Pelayo rahvusvahelise ülikooli poolt, peab üliõpilane võtma 30 krediiti esimesel poolaastal pakutavatest ainetest (oktoobrist veebruarini). Teisel poolaastal (märtsist juunini) täidab üliõpilane ülejäänud 30 krediiti, vastab 15 ainepunkti valitud eriala vahel kahe pakutava (avaliku halduse või valitsuse ja avaliku poliitika) vahel ning veel 15 krediiti, mis vastavad lõpptööle. Magister

Õpilased, kes ei saa osaleda Master aruandeaasta jooksul, kus nad pakuvad, mõjuvad põhjused isiklike ja / või professionaalne, võib kasu modaalsus osakoormusega õpe. Seega saavad õpilased vormistada oma esimese registreerumise septembris, käivad 27 krediiti, et arendada esimese kvartali jooksul (oktoober veebruar). Teine registreerimise vormistatakse septembris järgmise aasta võtta ülejäänud 33 krediiti, mis tekivad teises kvartalis (märts juunini).

Vastuvõtutingimused

Et pääseda Master valitsuse ja avaliku halduse on vaja omama kõrgharidust või kraadi või muu väljastatud kõrgkoolis kuuluvate Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA).

Akadeemiliselt kvalifitseeritud välistööjõu haridussüsteemide kõrgharidusruumi nad lubatakse ilma, et ühtlustada nende pealkirjad, kui nad suudavad näidata samaväärne vastava ülikooli ametlik Hispaania koolituse ja õiendi oma riigi poolt annab juurdepääsu kraadiõppe. See tee mitte mingil juhul, heakskiitmise pealkiri, ega selle tunnustamine muuks otstarbeks kui õppimise Magistri õpetusi.

Ala kohta teadmisi kandidaate, kes soovivad jätkata Master valitsuse ja avaliku halduse, eriti eelistatult lõpetajad on erinevates valdkondades, mis on seotud teadmisi distsipliini all uuring politoloogia ja sotsiaalteadused; kuid ka see võib tunnistada õpilast (lõpetanud või bakalaureuse kraadi), koolitatud teistes valdkondades teadmiste valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences, mis peab kinnitama baaskoolitus seotud küsimustes programmi. On oluline, et oleks hea inglise keele oskus nii teema õpetatakse inglise keeles.

Vastuvõtu kriteeriumid kandidaatidest, kes vastavad kõnealuseid põhinõudeid allpool kirjeldatud:

 • Ligipääs akadeemilise kvalifikatsiooni. taseme piisavuse kraadiõppes tiitritakse sisu Máster.15%
 • akadeemilise rekord: See võtab arvesse keskmist teadmiseks faili académico.50%
 • Kogemused profesional.10%
 • Motivatsioonikiri põhjusi programa.15%
 • Muud méritos.10%

Akadeemiline komitee läbi viinud ja hindamine registreerimise taotlusi saanud ja heaks ettepaneku edukate kandidaatide vastavalt eespool nimetatud kriteeriumidele.

Kõrvuti akrediteerimise oskusi eespool mainitud, soolise võrdõiguslikkuse põhimõtet, mis kohtub vähemalt sätetele orgaaniline seadus 3/2007 22. märtsil tegelikku võrdsust meeste ja naiste säilitatakse; ja küll ei mainitud eelmises suhe, seadus 51/2003, 2. detsember võrdsete võimaluste, mittediskrimineerimise ja universaalse juurdepääsu liikumispuudega inimestele.

üldise kättesaadavuse tagab ja jälgida, et õpilased puuetega ole ressursse ja toetada vajalikud nõuetekohast arengut Master. Teil palutakse oma konkreetsetele vajadustele registreerimise protsessi.

stipendiumid

Excellence stipendiumid

Õpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset õpib meistrid seda võib kohaldada eest toetuse saamiseks instituudi Excellence Program. Need stipendiumid maksab 30% õppemaksust, va tasud makstakse ülikooli viide.

Iga õpilane, kes soovib taotleda Excellence stipendiumi antakse sekretariaadile Instituudi astme taotluse, milles ta on terava:

 • isikuandmete
 • Master, kus üliõpilane õpib
 • Dokumentatsioon annab
 • Stipendiumid olete taotlenud või kavatseb taotleda igal avaliku või erasektori kõne

Stipendiumitaotlus tuleb esitada registreerimise ajal hiljemalt 10. septembriks 2019.

Stipendiumi taotlus tuleb saata instituudi sekretariaadile samal ajal, kui tehakse koha reserveerimine.

Andmise kriteeriumid toetuste hulka: akadeemilise rekord (70%), isiklik või perekondlik olukord (10%), elukoht väljaspool Madrid aastal enne nende kuulumine (10%) aastas ja isiklik motivatsioon (10%). Õpilased peavad esitama dokumendid, mis tõendavad kõigi nende kriteeriumide ning võib lisada kaks soovituskirja professorid. Instituut võib nõuda valitud õpilast tõendavad esitatud dokumentide originaal või tõestatud koopiad.

Akadeemiline komitee sõlmida stipendiumid koosneb instituudi direktor, peadirektori fond Jose Ortega y Gasset - Gregorio Marañón ja kaks professorit Instituudi määratud ettepanekul direktor instituudi ja peadirektor. Direktorid iga Master saadetud aadressile Instituudi poolt iga aasta 15. novembriks üksikasjaliku arvamuse kohaselt eespool nimetatud kriteeriumidele, mille ettepaneku sõlmida stipendiumid esmajärjekorras kindlaks õpilaste vahel, kes on taotlenud stipendiumi oma Master. Komisjon vastavalt teadetele tõstab ettepaneku anda stipendiume enne iga aasta 1. detsembriks.

Excellence stipendiumi Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on kokkusobimatu mis tahes muu avaliku või erasektori stipendiumi antakse õpilasi osalema Master on registreerunud Instituut. Toetusesaaja on kohustatud teavitama Instituut muid stipendiume antakse 10 päeva jooksul alates toetuse. Instituudi õpilased väidavad summa, mis oleks andnud Excellence stipendiumi Instituut kui selline olukord aset.

Summa toetuse kohaldatakse viimase osamakse õppemaksu .The Instituut võib taotleda stipendiumi õpilastel viia läbi kooliväliste tavade toetamiseks õpetamis-, uurimis- ja kultuurilise institutsiooni tööd, mida tunnustatud sertifikaat . Need tavad ei hõlma töö- või ärisuhted institutsiooni ja ei tasustata.

Stipendiumid Menéndez Pelayo International University

UIMP kutsub üles õppima stipendiume ülikooli magistriõppes (osalised õppemaksu stipendiumid), et edendada osalemist magistriõppes, et kaasata üliõpilasi, kes esitavad suurepärase akadeemilise karjääri. Konkursi tingimused, tingimused, nõuded, vastuolud, tähtajad ja protseduurid avaldatakse igal õppeaastal UIMP veebilehel ( http://www.uimp.es ).

VILISTLASKOGU Stipendiumid Program

Endine üliõpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on õigus 5% allahindlust iga uue programmi registreeruda. Nimetatud allahindlust, mis loetakse toetuseks, kantakse hind õppemaksu, va tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu.

Et saada stipendiumi, üliõpilane peab esitama sekretariaadile Instituudi taotluse ja dokumendid, mis tõendavad olles olnud üliõpilane instituudi.

Igal juhul see allahindlus ei kehti teise või järjestikuste registreerumise teemasid, mis ei ole heaks kiidetud või teemade sama programmi, mis ei ole läbinud esimese aasta kursusel.

Soodusmaks ettemaksu eest

Üliõpilased, kes vormistavad esimese sisseastumise väljamaksmise instituudi mis tahes ametlikku kaptenisse enne 16. maid, on samuti õigus saada stipendiumi õppemaksu 5% allahindlusest, välja arvatud ülikoolile makstud tasud. viide.

Soodustust kohaldatakse õppemaksu viimase osamakse puhul. Õpilased peavad esitama instituudi sekretärile taotluse koos tõendiga esimese makse kohta enne 16. maid.

Carolina Fond stipendiumid

Üks stipendium antakse Ladina-Ameerika lõpetajatele valitsuse ja avaliku halduse magistriõppe lõpetamiseks . Need Carolina Carolina ja Ortega y Gasset'i ülikooli instituudi uuringud on järgmised:

 • 4000 eurot summa õppemaksu
 • 750 eurot kuus abi majutus ja toitlustus, iga kuu toimetatakse toetusesaaja,
 • Lennupiletite ja kindlustus, mis teadlased peavad lisage ülejäänud summa lõpetada maksmise õppemaksu ja teenustasusid.

finantseerimine

Tutvuge oma kraadiõppe eelistatud rahastamistingimustega. Usume, et majanduslikud küsimused ei tohiks olla teie koolituse takistuseks.

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 21, 2019
Duration
9 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,600 EUR
tasud, umbes 50 eurot.
Deadline
sept 30, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 21, 2019
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019

okt 21, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019
End Date
Juuni 30, 2020