Veevarude Tehnoloogia Kapten (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven veeressursside inseneri magistrikraad pakub multidistsiplinaarset ja kvaliteetset ülikooliharidust veeressursside inseneri alal. Õpilasi koolitatakse tehniliste ja juhtimisalaste teadmiste ja oskustega: (i) veevarude projektide edukaks kavandamiseks, kavandamiseks, käitamiseks ja juhtimiseks; ja ii) nõustab ja toetab asutusi otsuste tegemisel ja poliitika kujundamisel, mis edendavad reovee ohutut kasutamist ja taaskasutamist ning kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete veevarude õiglast jaotamist ja säilitamist.

Veevarude tehnikatöötluses käsitletakse meetodeid ja tehnikaid, mida kasutatakse uuringutes:

  • veevajadus põllumajanduses, tööstuses, kodumajapidamistes, puhkuseks, navigatsiooniks, hüdroelektrienergia tootmiseks
  • sademevee äravoolu ja üleujutuste kahjustuste leevendamisega seotud probleemid
  • ojade ja põhjaveekihtide vee kvaliteedi , erosiooni, sette, ökosüsteemide ja muude loodusvarade kaitsega seotud probleemid
  • integreeritud veemajandus
  • veevarude arendamise ja majandamisega seotud institutsionaalsed, sotsiaalmajanduslikud ja poliitilised küsimused

Struktuur

Programm hõlmab 120 EAP-d. Kandidaadid, kellel on juba olemas asjakohane magistrikraad, saavad taotleda lühendatud programmi (60 EAP), mis järgneb peamiselt teise aasta kursustele.

Terve programmi esimene aasta loob ühise aluse ja on kõigile õpilastele ühesugune. Teisel aastal on välja töötatud personaalsem programm.

3 valikaine ja konkreetse lõputöö teema valimise kaudu saate oma õppekava kohandada vastavalt teie huvidele.

Kursused toimuvad nii KU Leuven kui ka VUB ülikoolilinnakus Brüsselis.

Tugevused

Programmil on tugev teadusbaas, mida toetavad nii VUBi kui ka KU Leuven mitmes teaduskonnas veeteemalised uuringud. Samuti on uurimistöö lõuna- ja põhjaosa veevarude kohta mitmesuguses kliimas ja keskkonnas.

Projektipõhised õppetegevused (reaalajas juhtumiuuringute kallal töötamine) on peamine õpetamismeetod. See aitab õpilastel omandada tööelus vajalikke praktilisi oskusi ja hoiakuid.

Veeprobleeme ja -kohustusi arutatakse kogu programmi vältel. See hõlmab säästva arengu eesmärke (nt vesi on tihedalt seotud SDG6 puhta veega ja kanalisatsiooniga ning SDG2 nullnälja, SDG13 kliimameetmete, SDG14 eluga vee all). Programm hõlmab ka veemajandusvajadusi, nagu need on sõnastatud ELi veeseadusandlustes, nagu veepoliitika raamdirektiiv ja üleujutuste direktiiv. Seetõttu on kliima ja maakasutuse muutused olulisel kohal.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti