Venemaa

Study in Russia

Haridussüsteem Venemaal

Kuigi Venemaa on tasuta haridus kõikidele oma kodanikele tagatud nende põhiseadusega, sissepääs arvesse keskharidusele kõrgkoolid on väga konkurentsivõimeline. Kuna Vene valitsussektori reguleerimise eest vastutavad haridussüsteemi paneb suurt rõhku teenida kraadi teaduse ja tehnoloogia erialade ja õpilased, kes soovivad suurte nendes valdkondades peaks olema erandlik talent seda tüüpi uuring valdkonnas, samuti suurepärane palgaastmetega Selleks, et olla vastu võetud Vene ülikoolis.

Lisaks raha eraldamisel üliõpilaste õppemaksude Venemaa maksab ka ülemere õpilased väike stipendiumi ja pakub tasuta eluaseme neid samuti. Riik on ka kõrvaldatud palju bürokraatiat, mida kasutatakse, et vältida või edasi lükata välisüliõpilastele osaleda vene ülikoolis.Nüüd, kohaldamise süsteem on sujuvam, üliõpilased, kes on käinud Ameerika, Saksamaa, Taani, Hiina, Itaalia ja Jaapani ülikoolide kogevad minimaalsele küsimusi seoses üleviimisega Venemaa ülikoolis.

Venemaa on praegu käsil vahetanud oma traditsiooniliste kõrgharidust mudeli üks, mis on palju rohkem kooskõlas Lääne-tüüpi akadeemilise kraadi. Aastal 2003 Venemaa allkirjastanud Bologna deklaratsiooni, mis sillutas teed valitsus kehtestada seadus, et eemaldada oma vana, viieaastase kraadi mudeli üks, mis sarnaneb USA kraad süsteem - nelja-aastase bakalaureuse kraadi järgneb kapten 's kraadi. Kuid postdoctorate määral säilinud traditsiooniline, Nõukogude Liidu mudelit, mis loodi ligi 90 aastat tagasi. Põhimõtteliselt doktorit Venemaal on määratletud ning teeninud vastavalt sügavust õpilane 's isiklikud saavutused teadustöö (doktor nauk või doktor) või teadusuuringutega.

 

Kuum vene ülikoolid

Suurim ja vanim ülikoolides Venemaal on Peterburi Riikliku Ülikooli ja Moskva Riikliku Ülikooli. Ajal 2000ndate algatas valitsus programmi, mis loodud "föderaalse " ülikoolid ühendades kõrgharidusasutuste juba olemas ning eraldades konkreetsed rahastamise toetusi neile. Mõned neist uuemad ülikoolide hulka Kazan Volga Federal University, Siberi föderaalne ülikool ja Kirde-Federal University.

 

Käivad University Venemaal

Kuna enamik vene ülikoolides õpetada klasside vene õpilased peaksid olema vähemalt algeline keeleoskus enne kohaldatavad ülikoolis. See on kohustuslik kõikide välismaiste õpilastel võtta vene keele kursuse osana oma õppekava, kui nad suudavad tõestada, et nad ei vaja seda.

Rahvusvahelised õpilased võivad töötada osalise tööajaga, samas õpib Õppekava. Pea meeles, et tööandjad välisüliõpilaste peab olema eriluba, mis näitab, mis on lubatud palgata välisüliõpilastele enne õpilased saavad seaduslikult tööd nende eest.

 

Rakendades vene ülikool nõuab esitamist järgmised dokumendid:

  • Taotluse vorm näitab soovitud erialal
  • Tõestatud koopia diplom või muu haridus tõendi õpilane on abikõlblikud registreeruda kõrgharidusprogrammi
  • Volitatud veterinaarsertifikaat ja koopia HIV vereanalüüsi tulemuse välja ravikindlustuse ettevõte, mis on akrediteeritud Vene konsulaat
  • Tõestatud koopia sünnitunnistus
  • 4 x 6 suurusega passipilti (vähemalt kuus neist fotosid)

 

Miks Uuring Venemaal?

Venemaa 's kõrgharidussüsteemi on range, konkurentsivõimeline ja tunnustatud kogu maailmas oma kraadi, mis järjepidevalt on suur UNESCO ja WHO hinnangust. Konkreetselt meelitada rahvusvaheliste üliõpilaste Vene ülikoolide pakkuda 100 protsenti õppemaksu soodustusi samuti helde stipendiumi. Lisaks Venemaale on põnev, mitmekesine ja ajalooliselt mõjukas riik, mis pakub välisüliõpilastele palju uusi ja rikastav kogemus.

Umbes Venemaa

Venemaa Föderatsioon on semi-presidendivalimiste Liitvabariigis sisaldab 83 eri territooriumidel tuntud "föderaalse teemade ". Venemaa jagab oma piire paljudes riikides, mis hõlmavad Norra, Hiina, Poola, Soome ja Põhja-Korea. See on suurim riik maailmas ning hõlmab üks kaheksandik Maa 's elamiskõlblik valdkondades, mis hõlmavad üheksat eraldi ajavööndeid ja ulatuvad kogu piirkond Põhja-Aasias.

Praegu Vene Föderatsiooni 's majandus on üks kõige jõukam maailma järjekohal suuruselt kuues arenenud riik ostujõudu. See on tingitud selle ulatuslikud energia ja maavarade, et on teinud üks suuremaid manufacterers maagaasi ja naftat. Jooksvad Venemaa on tuntud ka omada tohutu varu levik (massihävitusrelvad) ja on üks viis riiki tunnustada selle eest, et tuumarelvi.Venemaa kuulub G8, ÜRO Julgeolekunõukogu, Euroopa Nõukogu ja Maailma Kaubandusorganisatsiooniga.

 

Oluline Fakte Venemaa

  • Venemaa on president, kes peetakse "riigipea " ja peaminister, kes on nimetatud "valitsusjuht ".
  • Föderaalvalitsus koosneb kolmest osast: seadusandliku, täidesaatva ja kohtuvõimu vahel.
  • Hinnanguliselt 165 erinevat indigneous rahvaste ja etniliste rühmade elavad Venemaal. Kaheksakümmend protsenti Venemaa 's elanikkonnast on etnilised venelased.
  • Vene keel on keel, mida enamik kodanikke, järgnesid tatari ja Ukraina. Vene keel on ametlik keel, ÜRO, koos araabia, hiina, inglise, prantsuse ja hispaania keeles.
  • Esmane valuuta on Venemaa rubla.

 

Venemaa 's kliima

Venemaa on tohutu maatükk, mis sisaldavad palju kaugemates piirkondades nagu valdav tundras Siberis. Põhja-Venemaa, mis hõlmab Siberis on lähisarktilised kliima, mis pakub tõsiselt Külm talv ja raske lumi. Moskvas ja paljudes teistes Venemaa ei sisaldu põhjapoolsetel aladel on niiske kontinentaalne kliima soojade kuumade suvede ja külmade, pikk talv. Tüüpilised juuni, juuli ja august temperatuur hõljuma umbes 75 kraadi Fahrenheiti (24 C), kuid võib ulatuda 90 kraadi Fahrenheiti (32 C) kuumalainete ajal. Talvel ootavad temperatuur jääda ka alla nulli (32 kraadi Fahrenheiti / 0 C) ja sageli viibib alla nulli pikemaajaliseks.

 

Religioonid Venemaa

Õigeusu kristlus, judaism, budism ja islam on kõige levinud religioonide Venemaal.Kõik peetakse õiguslikult osa riigi 's ajalooline pärand. Populaarseim usupüha tähistas peaaegu kõik Vene kodanikud on lihavõtted, mida nad tunnustavad, tehes Kulich (Easter leib) ja paskha, roog sisaldab juustu ja püramiidi kujuga.