Vesiviljeluses

Üldine

Programmi kirjeldus

Mida saate selle kvalifikatsiooni kasutada?

Kalakasvatustööstuse juhataja, kvaliteedikontrolli, valitsuse või laiendamise ametikohad, uute vesiviljelusliikide arendamine, aretusprogrammide haldamine, müük või haldamine. Magistriõpe on ka akadeemilise karjääri alustalaks.

Mida õppida?

Programm annab teile laia ja interdistsiplinaarse tugevuse ja spetsialiseerumise teie valitud teemadel. Pakume kalakasvatuse, kalade toitumise ja vesiviljelusrajatiste planeerimise ja kujundamise kursuseid ning saate ülevaate ja teadmisi sellest, kuidas need komponendid / tegurid mõjutavad tootmise efektiivsust ja mõjutavad majanduslikku kasu.

INFO

Uuring algab füsioloogia, tervishoiu ja vee kvaliteedi sissejuhatavate kursustega, enne kui on hõlmatud geneetika ja tõu põhialused, kalade toitumine ning ka kalatoodete ja -tehnoloogia praktilised ja teoreetilised aspektid. Uuringu eesmärk on anda õpilastele laiaulatuslikud praktilised ja teoreetilised teadmised erinevates valdkondades, enne kui nad lõpetavad magistritöö fookusala piires, mida saab valida kalade kasvatamise, kalatoitude, tootmistehnoloogia või mõne muu huvipakkuva valdkonna järgi, näiteks vee või tootekvaliteediga. Magistritöö projekt kestab tavaliselt üle ühe aasta ning pakub paindlikku projekti tüübi ja asukoha poolest.

Õpitulemused

Kandidaat, kes on lõpetanud hariduse, eeldatavasti omandas järgmised teadmised, oskused ja pädevused:

Teadmised:

  • Võib valida parima tootmisloomi ja kuidas oma toitumisvajadusi tarnida erinevates tootmiskeskkondades.
  • Teadke, kuidas tagada loomade heaolu kaasaegsetes loomakasvatussüsteemides.

Oskused:

  • Võimaldab teda end kursis teaduskirjanduse ja uue tehnoloogiaga.
  • Võimaldab praktilisi lahendusi laiemasse sotsiaalsesse vaatenurki, nagu ressursside kasutamine, keskkond ja loomade heaolu.

Pädevus:

  • Moodsa akvakultuuritootmise kõrge kompetentsus.
  • Pädevus praktiliste probleemide lahendamiseks ja arendusprojektides osalemiseks.
  • Suur pädevus loomakasvatuses, toitumis- ja tootmistehnoloogias.
Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustain ... Loe edasi

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustainable use of natural resources. Näita vähem