web Ärijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk Web Master of Business Administration (WebMBA) on pakkuda ainult online, kvaliteetne juhtimine põhineb, äri haridus tööpäeva professionaalsed. WebMBA programm on ühiseid jõupingutusi viis AACSB akrediteeritud ülikooli System of Georgia institutsioonidega. Georgia College & State University, Georgia Southern University, Kennesaw State University, State University of West Gruusia ja Valdosta State University võrdselt osaleda pakuvad kursusi ja lubamise õpilased, kes järgivad ühtset, kuid paindlikku õppekava. Akadeemiline programm koosneb 30 semester tundi tööd.

Madal programm õppemaksu maksumus: WebMBA on reastatud top 20 AACSB akrediteeritud kaugõppe MBA programmide õppemaksu määrad ning riigi keskmisest madalam.

Professional akrediteerimine: Peamine põhjus õpilaste liitu meiega on meie AACSB akrediteeringut, mis on laialdaselt tunnustatud äri tagamise suurepärane kvaliteet ja tulemused.

Nr käigus elukohti: Sa ei saa kunagi külastada ülikooli või võtta proctored eksamid kursused. Kõik tööd, välja arvatud 2-päevase sättumuse, tehakse Internetis.

Ametialaselt kvalifitseeritud õppejõud: Meie täistööajaga lõpetaja professorid on sertifitseeritud kui akadeemiliselt kvalifitseeritud AACSB.

Team-põhine õpe: Meie õpilased toetuvad teaduskonna-to-tudengi ja tudeng-to-õpilase õppimise võimendada ulatuslik ärioskusteabest kõigi programmi sidusrühmadelt.

Applied keskenduda: Oleme no-jama programm keskendub kohaldamise teadmisi ja oskusi ettevõtlusega.

Rahvusvaheline kogemus: Osana meie Global Business muidugi, siis töötab praktiliselt rahvusvaheline meeskond.

Viimati uuendatud veebr 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Georgia College & State University, oma J. Whitney Sirkku School of Business, on riiklikult akrediteeritud ja kuulub AACSB - International Association to Advance Collegiate koolid of Business. Sc ... Loe edasi

Georgia College & State University, oma J. Whitney Sirkku School of Business, on riiklikult akrediteeritud ja kuulub AACSB - International Association to Advance Collegiate koolid of Business. School of Business koosneb neljast osakonnast: Department of Accounting, Department of Economics & Finance, Department of Information Technology & Marketing, ja Department of Management. Missioon J. Whitney Sirkku School of Business on edendada arengut suudab ettevõtte spetsialistid, kes vastutavad kodanike põhjendatud teadmiste ja väärtuste vabade kunstide haridust. Näita vähem