Üliõpilaskontosse sisselogimiseks või selle loomiseks klõpsake seda linki https://www.studentshub.com/

 

Igal meie veebilehel loetletud ülikoolil on nende lehel kontaktivorm. Saate seda vormi kasutada ülikooliga ühenduse võtmiseks ja kandideerimise kohta küsimuste esitamiseks.

Ülikooli- või programmiotsinguga alustamiseks klõpsake ühte allolevat linki.

Praegu ei sisalda meie veebilehed teavet üliõplasviisa ega reisinõuete kohta.

Oma valitud ülikoolidega saate ühendust võtta meie veebilehtedel olevate kontaktivormide abil. Nad saavad teile anda rohkem teavet reisi- ja viisanõuete kohta.

Programmide või ülikoolide otsimisega alustamiseks klõpsake ühte allolevatest linkidest.

Igal meie veebisaitidel loetletud ülikoolil ja programmil on erinev õppemaks. 

Erinevate programmide ja ülikoolide õppe ja tasude kohta küsimiseks saate kasutada meie lehtedel asuvaid kontaktivorme.

Otsingu alustamiseks klõpsake ühte allolevatest linkidest.

Te ei saa meie veebilehtedelt otsida ega leia sealt stipendiume.

Oma valitud ülikoolidega saate ühendust võtta meie veebilehtedel olevate kontaktivormide abil.  Nad saavad teile anda rohkem teavet üliõpilaste õppetoetuste ja kõrghariduse rahastamise kohta.

Programmide või ülikoolide otsimisega alustamiseks klõpsake ühte allolevatest linkidest.

Täitke allolev kontaktivorm ja proovime teie küsimusele vastata esimesel võimalusel.

Meie veebilehtedel saate ka lisateavet kõrghariduse kohta kogu maailmas.  Otsingu alustamiseks klõpsake ühte allolevatest linkidest.

TOEFL ehk Test of English as a Foreign Language, on standardiseeritud test, mis on ette nähtud inglise keelt võõrkeelena rääkijate inglise keele oskuse hindamiseks.  See on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akadeemiliste asutuste poolt aktsepteeritud inglise keele oskuse mõõdik.

TOEFL-it omab ja haldab Educational Testing Service (ETS). 

Lisateabe saamiseks TOEFL-i või TOEFL-i ettevalmistusprogrammi kohta klõpsake seda linki https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/

IELTS ehk International English Language Testing System on standardiseeritud test, mis on ette nähtud inglise keelt võõrkeelena rääkijate inglise keele oskuse hindamiseks.  See on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akadeemiliste asutuste poolt aktsepteeritud inglise keele oskuse mõõdik näiteks Austraalias, Suurbritannias, Kanadas, Uus-Meremaal ja Ameerika Ühendriikides.

Lisateabe saamiseks IELTS-i või IELTS-i ettevalmistusprogrammi kohta klõpsake seda linki https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/

GMAT ehk Graduate Management Admission Test, on standardiseeritud test, mis on ette nähtud nende üksikisikute kvalifikatsiooni hindamiseks, kes soovivad hakata osalema magistriõppe programmis. Tudengid, kes soovivad saada MBA-d, peavad enne oma valitud programmi kandideerimiseks täitma GMAT-i.

GMAT kuulub asutusele Graduate Management Admission Council (GMAC) ja seda hallatakse riikides üle kogu maailma. 

Lisateabe saamiseks GMAT-i kohta klõpsake linki https://www.studenttests.com/