Keystone logo
Šveits

Uuring Magister sisse Šveits 2024

Õppige riigis Šveits

Ametlikult nimetatakse Šveitsi Föderatsiooni Šveits asub Lääne-Euroopas ja piirneb Itaalia läänes, Saksamaa põhjaosas, Liechtenstein ja Austria, ida ja Prantsusmaa läände. Bern on kapitali Šveits, merepiirita riik, mis koosneb 26 kantoni või territoriaalsed haldusüksused, mis erinevad mõnevõrra valitsus administrational menetlusi. Enamik Šveits 's elanikkonnast (ligi kaheksa miljonit inimest) elab nimetatud valdkonnas nagu platoo, kus tiheasustusega Genf ja Zürich asuvad.

Šveits on kuulus on üks jõukamaid riike maailmas. Residendid olema suurem summa mitte-finants-ja rahaliste varade kohta üksikute võrreldes muude kodanike maailmas. Lisaks Genf ja Zürich järjepidevalt lugeda kahe linna eksponeerimine parim elatustaset kõigi teiste maailma linnadega.Šveits 's stabiilne majandus on tingitud selle isemajandamise kaudu põllumajanduse ja tõhus tootmise tavasid, mis võimaldavad tal ekspordime suures koguses kaupa. Muud valdkonnad, et Šveits näitab suurepärast majanduslikku ekspertiisi, on turism, rahvusvaheline pangandus-, transpordi-, bio-ja teadus-ja arendustegevust.

Šveits 's kliima

Põhja Šveitsi Alpide kliima on mõõdukas, kuid mõjutavad eri kõrgustest tegureid, mis hõlmavad tuul kokkupuudet ja atmosfääri seisund, mis tulenevad mägipiirkondade paigutus. Šveits 's keskmine temperatuur on umbes 50 kraadi Fahrenheiti (10 C), mille rainful summad kõikudes koguni 67 (170 cm) tolli lähedal Lugano ja nii vähe kui 21 (53 cm) tolli ümber Rhone Valley.Põhja-ja Lääne-Alpides, elanikud kogevad vihmane, pisut jahe kliima, kus temperatuur jääb umbes 32 kraadi Fahrenheiti (0 C), talvel ja 70 kraadi Fahrenheiti (21 C) piirkonnast lõuna ja kagu pool Alpides.

Oluline Fakte Šveits

 • Lipu eksponeerib valge rist vastu helepunane taustal. Risti harud on veidi pikem kui nende laius.
 • Swiss National Anthem või Šveitsi Hymn algab rida "Radiant hommikul taevas, Issand, ma näen, et Sa ei öö ". (Trittst in Morgenrot Daher, Seh 'ich dich in Strahlenmeer)
 • Šveits säilitanud oma raha, Šveitsi frank, kui Euroopa lülitatakse Euro. Mündid ühe, viie, kümne, 20 ja 50 santiimi hõlmab muu rahaühikut. Frank on saadaval üks, kaks ja viis franki. Franc "märgib " tulevad kümme, 20, 50, 500 ja 1000 franki.
 • Šveits on kasutusel meetermõõdustik hindamiseks kaalud ja mõõdud
 • Riigipühad on uusaasta 's, Labor Day 1. mail ja jõulud. Ascension, suur reede, Whitmonday ja ülestõusmispüha peetakse usupühade

Keeled

Kuna Šveits piirneb mitme erineva riigi, riik on neli riigikeelt - itaalia, saksa, prantsuse ja Rhaeto-retoromaani. Enamik Šveitsi kodanikele peamiselt saksa keelt, samas kui 20 protsenti prantsuse keelt ja kaheksa protsenti itaalia keelt. Arvukad murrete unikaalne kantonites olemas ka.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  1030
 • Kommunaalteenuste osa

  81
 • Interneti tellimus

  52
 • Kohalik transport

  84

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  16
 • Kinopilet

  21
 • Pint kohalikku õlut

  7

Umbes Šveits

Kõrghariduse Šveits

Šveits on kümme "kantoni " ülikoolid samuti kaks Institutes of Technology, mida peetakse föderaalse kõrgharidus facitlities. Lisaks arvukad kolledžid on levinud üle kogu riigi, et mahutada üha rohkem rahvusvahelisi ja kohalikke õpilastele. Ülikoolid ja kolledžid Šveits kinni semester graafiku talvel semester kestab oktoobrist märtsini ja suvel semester jätkuvat aprillist juulini.

On olemas kolm peamist akadeemilise kraadi antud Šveitsis: Litsents, diplom ja PhD. Saada "Lizentiat " ja diplom vastab samaväärne saamist USA Master 's kraadi. Enamik õpilasi teenida litsents ja diplom neli kuni viis aastat. Õpilased peavad teenima need kaks kraadi esimene, enne kui nad saavad jätkata PhD.

Potentsiaalsed üliõpilased peavad esitama taotluse kõrgkooli oma valiku, tuues oodatud õppesuunal. Koopiad uuringutulemused, elulookirjeldus ja muu kraadi või sertifikaadid, mis võivad mõjutada vastuvõtmise koolis peaks olema lisatud ka pakettaknad. Pärast heakskiidu, õpilased peavad võtma ühendust oma riigi 's Šveitsi saatkonnas teave riiki sisenemise korra Šveits. Lisaks peavad kõik õpilased peavad esitama tõendid rahaliselt stabiilne õppides Šveitsi kolledžis või ülikoolis.

Kõik õpilased peavad olema riiklikult tunnustatud küpsuse tunnistuse või muu tõend, mis on tunnistatud samaväärseks küpsustunnistust ülikooli poolt, kuhu nad on vastu võetud. Lisaks võttes häid hindeid, üliõpilased peaksid omama piisavaid teadmisi ülikooli 's peamiselt kõnekeele enne taotluse, et ülikoolis.

Saabumisel Šveits on õpilastel saada elamisluba kohalikus politseijaoskonnas. Nad peavad esitama kehtiva passi, kinnituskiri ülikooli ja kontoväljavõtte või muu tõendav dokument, et tal on piisavalt rahalisi vahendeid samas koolis. See elamisluba tuleb igal aastal pikendada sa käid Šveitsi kõrgkoolis.


Silmapaistev Šveitsi Ülikoolid

Popular ülikoolides Šveitsis on järgmised:

 • University of Bern (enamasti saksa keelt)
 • Genfi ülikooli (peamiselt prantsuse keelt)
 • University of Lausanne (prantsuse keelt)
 • Swiss Federal Institute of Technology Zurich (saksa ja inglise keelt)

Šveits on ka paljud erasektori kolledžid vabade kunstide ülikoolid ja pedagoogilised ülikoolid, mis pakuvad diplom tunnustatud Šveitsi konverents kantoni haridusministrite või EDK.

Õppemaks käivad Šveitsi ülikoolis või kolledžis kõigub 2000 Šveitsi franki kuni 8000 Šveitsi franki, võib-olla rohkem, sõltuvalt ülikooli ja õppima.

Tervisekindlustus

Igaüks elab Šveitsis enam kui kolm kuud, tuleb teha mingi tervisekindlustus, kas see on Šveitsis asuva või tunnustatud muust riigist. Õpilased saabuvad riikidest, mis pakuvad rahvusvahelise ulatusega ei pruugi saada Šveits 's compulsury tervisekindlustus.

Miks Uuring Šveitsis?

Šveits on tuntud oma uuenduslike teadusuuringute ja arendustegevuse tööstus nii õpilased püüavad suurte biotehnoloogia, geneetika, ravimite ja teiste tipptasemel, tervishoiu ja meditsiinilise seotud karjääri leiad Šveitsi kõrgharidus tulvil erakordne teaduse ja tehnoloogia programme. Jooksvad Šveitsi on ka kõrgelt hinnatud oma finants-ja ärialast taiplikkust. Õpilased püüavad jätkata karjääri finantssektoris on ka teada, et Šveitsi ülikoolides pakkuda igakülgset kraadi programmid ettevõtluse ja finantsjuhtimise peamiste.

Viisanõuded

 1. C viisa – lühikursustele (suvekoolid, keeltekoolid), mis kestavad kuni kolm kuud.
 2. D viisa – kursustele, mis kestavad kauem kui kolm kuud.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

C viisa; D viisa

Hind ja valuuta

EUR 0

Üliõpilasviisa taotlemine on tasuta; siiski võib olla erandeid.

Kes saab viisat taotleda?

Kuigi Šveits ei ole ELi liige, võimaldab see EL-i kodanikel osaleda riigis ülikoolis. Üliõpilased, kellel ei ole EL/EMP kodakondsust, peavad enne riiki sisenemist viisa taotlemiseks ühendust võtma oma koduriigi Šveitsi saatkonna või konsulaadiga.

Kuni kolmekuulisteks kursusteks – suvekursused, keeltekoolid – võib vaja minna lühiajalist Schengeni C viisat; kursuste jaoks, mis on pikemad kui kolm kuud, võite vajada pikaajalist riiklikku D-viisa.

Sa ei saa tulla Šveitsi kolmekuulise turistiviisaga ja muuta seda üliõpilase elamisloaks pärast Šveitsi saabumist. Seega, isegi kui olete sissesõiduviisa nõudest vabastatud (nt Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Jaapani, Malaisia või Singapuri kodanikud), peate ikkagi enne saabumist taotlema elamisluba, kui kavatsete viibida kauem kui 90 päeva.

Kõik välisüliõpilased, sealhulgas EL/EFTA kodanikud, peavad taotlema elamisluba elanike registreerimisbüroos 14 päeva jooksul pärast Šveitsi saabumist.

Kust saab taotluse esitada?

Šveitsi saatkond või konsulaat

Peate taotlema viisat oma koduriigi Šveitsi saatkonna või konsulaadi kaudu.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Kui olete saanud Šveitsi ülikooli või erakooli vastuvõtmise kinnituse, peate võtma ühendust oma riigis asuva Šveitsi saatkonnaga, et saada teavet Šveitsi sisenemise formaalsuste kohta. Peate tõendama, et teil on piisavalt rahalisi vahendeid, et end õpingute ajal ülal pidada.

Peate täitma taotlusvormi ja esitama tõendavad dokumendid prantsuse, saksa või inglise keeles, nii et peate võib-olla oma dokumendid tõlkima.

Lühiajaliste Schengeni C-viisade puhul sisaldab dokumentatsioon järgmist:

 • kehtiv pass/reisitunnistus;
 • tõend piisavate rahaliste vahendite olemasolust Šveitsis viibimise ajal teie kulude katmiseks;
 • tervise-/õnnetusjuhtumikindlustus;
 • broneeritud kursuste kinnitus, sealhulgas tasutud tasud;

kui olete alla 18-aastane, sünnitunnistus ja reisiluba, kui tulete Šveitsi üksi, või vanemate viisade koopiad, kui nad on kaasas.

Pikaajalise D-viisa puhul sisaldavad dokumendid:

 • kehtiv pass/reisitunnistus;
 • tõend piisavate rahaliste vahendite olemasolust Šveitsis viibimise ajal teie kulude katmiseks, olenemata sellest, kas olete ise või sponsor, nt pangaväljavõtete koopiad või panga kiri;
 • tõend tervisekindlustuse kohta, mis sisaldab õnnetusjuhtumikindlustust;
 • motivatsioonikiri, milles kirjeldatakse, miks soovite Šveitsi õppima tulla ja kuidas see teie karjäärile kasulik on;
 • kinnitus Šveitsi tunnustatud õppeasutuses osalemise kohta;
 • tasutud kursuse tasude kinnitus;
 • teie CV;
 • varasemate haridust tõendavate dokumentide ja diplomite koopiad;
 • allkirjastatud kiri, mis kinnitab, et lahkute Šveitsist kursuse lõpus.

Samuti võidakse teil paluda sooritada keeleeksam, et veenduda, et suudate tundides jälgida.

Kui soovite astuda kraadiõppesse, peate esitama tõendi selle kohta, et olete pärast kraadiõppesse lubatud ja teil on vastav kvalifikatsioon, piisavad rahalised vahendid ja elamiskoht.

Millal peaksite kandideerima?

Peaksite oma piirkonna Šveitsi saatkonnas või konsulaadis kohtumise kokku leppima kohe, kui saate Šveitsi õppeasutuselt vastuvõtukirja. Viisavestlusele tuleks aeg kokku leppida juba 6 kuud enne õpingute algust, kuid mitte hiljem kui kümme nädalat enne väljasõitu.

Lühiajalise viisa taotluste menetlemise aeg on 10-15 päeva; ja pikaajaliste viisade puhul kaheksa kuni kümme nädalat.

Üliõpilasviisa pikkus sõltub teie kursuse pikkusest. Elamisluba antakse üheks aastaks ja seda on võimalik pikendada.

Töötlusaeg

10 Weeks

Töövõimalused

Võite töötada osalise tööajaga kuni 15 tundi nädalas tähtajalise tööajaga ja täistööajaga puhkuse ajal, kuid alles pärast seda, kui olete Šveitsis elanud kuus kuud.

Kui teil on juba magistrikraad mõnes välisülikoolis ja töötate Šveitsis oma Šveitsi ülikoolis või instituudis, ei pea te kuus kuud ootama, vaid võite kohe tööle asuda. Teie tööandja peab hankima teile tööloa. Peate säilitama oma täiskohaga üliõpilase staatuse ja näitama, et jätkate õpingutes edusamme.

Pärast kooli lõpetamist võivad välistudengid jääda Šveitsi kuueks kuuks tööd otsima.

Tundi nädalas

15

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.