Keystone logo
Andorra

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Andorra 2024

Asutuste arv: 4
  • Encamp, Andorra

  Vatel Andorra rahvusvaheline hotelli- ja turismikool on asutus, mis on 40 aastat valmistanud ette tulevasi rahvusvahelise hotellitööstuse juhte ja direktoreid. Tema koolitus koosneb rahvusvahelise hotellijuhtimise bakalaureusekraadist. Vateli haridus laieneb 34 riiki, kus on 55 kooli, rohkem kui 9000 õpilast, 39 000 lõpetajat üle maailma, 520 õpetajat ja oluliste koostööpartnerite võrgustik üle maailma.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  Andorra Aviation Academy asub Andorra Vürstiriigis. Lennundushuviliste rühmast inspireerituna allkirjastati 2015. aasta juunis Andorra valitsuse ja Andorra ülikooliga leping selle ainulaadse lennundusprogrammi loomiseks.

  • La Massana, Andorra

  Tunne meid! MEIE MISSIOON Kvaliteetse ülikoolihariduse pakkumine on meie peamine missioon. Soovime, et inimesed, kes soovivad õppida paindlikult ja mugavalt, saaksid parandada oma kutseoskusi ja ennekõike, et nad saaksid kasvada ja areneda ka inimlikust vaatenurgast. MEIE HARIDUSLIKU VISIOON Meie pedagoogilises ettepanekus leitakse, et koolitust ja haridust ei saa läbi viia, kui seda ei tehta pädevate, toetavate pedagoogide meeskonna ravimitega, kes on ühendatud neile usaldatud missioonis ja suudab töötada "koos ja ühingu kaudu" . Selle meeskonna koosseisu kuuluvad kõik haridusringkondade liikmed: õpetajad, teadlased, haldus- ja tehniline personal jne. MEIE NÄGEMUS HARIDUSE PÕHJUSEST Leiame, et haridussuhetesse peaks alati kaasnema vendlus ja austus. Sel põhjusel lähtume igale õpilasele pööratud tähelepanu tervitamisele, kuulamisele, nende vajaduste tundmisele ja pidevale murele nende tervikliku kasvu edendamiseks.

  • Sant Julià de Lòria, Andorra

  Andorra ülikool (UdA) on ainus avalik-õiguslik ülikool Andorra Vürstiriigis, mikropositsioon, mis asub Püreneede südames. Kõrgharidus algas riigis 1988. aastal õenduskooli ja arvutiteaduste kooli loomisega, andes alguse Andorra ülikoolile, mille ülikoolilinnak asub 2004. aastast Sant Julià de Lòria kesklinnas.