Keystone logo
Araabia Ühendemiraadid

Uuring Magister sisse Araabia Ühendemiraadid 2024

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  673
 • Kommunaalteenuste osa

  53
 • Interneti tellimus

  91
 • Kohalik transport

  68

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  7
 • Kinopilet

  11
 • Pint kohalikku õlut

  9

Umbes Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraadid (AÜE) on väga kaasaegne Lähis-Ida riik asub Kagu osa Araabia poolsaarel. Riigil on piirid Saudi Araabia, Omaan ja Katar. AÜE moodustati 1971 föderatsioon seitse Emirates: Abu Dhabi, Dubai, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah ja Umm al-Qaiwain. AÜE on populaarne turismisihtkoht, mis ühendab rikas kultuuriline traditsioon ulatub tagasi rohkem kui 2500 aastat kaasaegsete linnade kiidelda kõrghooneid, muuseumid, kunstigaleriid, golfirajad, kuurortide ja teemapargid.

Kliima

Kuigi umbes neli viiendikku on AÜE soe ja põuane kõrb kliima, riik ka mägedes, kus valitseb ja rannajoont. Maksimaalne temperatuur suvel võib ulatuda ligi 50 kraadi C mõnes valdkonnas, kuigi temperatuurid mägistes piirkondades on mõõdukam. Minimaalne talvine temperatuur on umbes 10 kraadi C.Aastane sademete hulk on 120 mm kuni 350 mm sõltuvalt asukohast, aeg-ajalt flash üleujutused. Tolmutormid et oluliselt vähendada nähtavust esineda ka kõrbes piirkondades.

Kultuur

AÜE püüab säilitada traditsioonilist kultuuri elemendid põhinevad tribal elu ja islami põhimõtteid samal ajal liigub kaasaegne kultuur. Seda silmas pidades, et riik on hiljuti rõhutanud kujutav kunst, et tõsta traditsiooniliste vahenditega loovus, mis keskendus luule ja lausutud sõna. Selle tulemusena AÜE nüüd on edukas, multikultuurse kunst kogukond, mis hõlmab muuseume, kunstigaleriisid, kunstinäitused, kultuuriüritusi, teatrid ja kunst seotud seminaride ja suvelaagrid.

Elukallidus

Hinnad AÜE on üldiselt mõõdukas, ühe magamistoaga korterit algab umbes $ 1000 (US) kuus ja kommunaalteenused töötab umbes $ 120 (USA) kuus. Toidu-ja söögituba kulud on ka väga mõistlik.Kulud lähedal kesklinnas on mõnevõrra suuremad kui kulud mujal. Õpilased peaksid ka kindlasti eelarve auto, sest nad on virtuaalne vajalikkust riigis.

Viisanõuded

Üliõpilased, kes soovivad AÜE-s õppida, peavad taotlema AÜE üliõpilasviisa. Täistööajaga programmide jaoks pakutakse üliõpilasviisasid. On lühi- ja pikaajalisi viisasid.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

AÜE üliõpilasviisa

Hind ja valuuta

Üliõpilase elamisloa maksumus sõltub sponsorist (lapsevanem või ülikool), sponsori jurisdiktsioonist (ülikooli puhul), kui taotleja asub AÜE-s või väljaspool seda ja kui taotlust menetletakse tavalises või kiirendatud viisil.

Kes saab viisat taotleda?

Araabia Ühendemiraatide seadus nõuab, et kõik mittekodanikest üliõpilased (välja arvatud Pärsia lahe koostöönõukogu kodanikud) omandaksid õpingute ajaks „Student Entry Permit“, millele järgneb „Student Residence Visa“. GCC (Gulf Cooperation Council) liikmesriigid on Bahrein, Kuveit, Omaan, Katar, Saudi Araabia ja Araabia Ühendemiraadid.

Kust saab taotluse esitada?

AÜE ülikoolid

AÜE üliõpilasviisa välisüliõpilastele on AÜE ülikoolide endi poolt. Üliõpilased saavad saata oma dokumendid otse ülikooli.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Kui ülikool saadab teile programmi pakkumiskirja ja olete selle vastu võtnud, alustab ülikool viisa taotlemise protsessi. AÜE üliõpilasviisa ei nõua välisüliõpilastelt eraldi viisaintervjuule ilmumist.

Kuigi dokumenteerimisprotsess võib ülikooliti erineda, on mõned AÜE üliõpilasviisa jaoks tavaliselt nõutavad dokumendid:

 • Värviline passi koopia kehtib vähemalt seitse kuud.
 • Passi suuruses värviline foto
 • Täidetud ülikooli vormid
 • Õppemaksu ja viisatasu kviitungi koopia
 • Täidetud tervisekindlustuse dokumendid

Millal peaksite kandideerima?

Ideaalis peaks üliõpilasviisa protsess algama vähemalt 1–2 kuud enne semestri algust, et nad saaksid lahkumise kontrollnimekirja muude aspektide eest hoolitseda. Tavaliselt kulub viisa menetlemiseks umbes 15–20 päeva, kuid see erineb ülikooliti. Välisüliõpilastel on ka võimalus valida kiirtöötlus, mis maksab rohkem kui tavaline töötlemine. Kiirtöötluse korral saavad õpilased AÜE üliõpilasviisa saada 10 päeva jooksul.

AÜE üliõpilasviisa kehtib 12 kuud. Välistudengid peavad 12-kuulise perioodi lõpus oma üliõpilasviisa pikendama, kui nende programm on sellest perioodist pikem. Üliõpilastelt tuleb tasuda viisa pikendamise ja pikendamise eest ravikindlustustasu. Välistudengid peavad esitama oma viisa pikendamise dokumendid vähemalt kuu aega enne viisa kehtivusaja lõppu.

Töötlusaeg

20 Days

Töövõimalused

Araabia Ühendemiraatide rahvusvahelised üliõpilased võivad töötada nii ülikoolilinnakus kui ka väljaspool ülikoolilinnakut. Selleks vajaksid nad aga oma ülikooli luba. Kui üliõpilastel on ülikooli sponsorlus, võivad nad pöörduda AÜE tööosakonna poole, et saada luba AÜE-s osalise tööajaga töötamiseks.

Üliõpilase elamisloa ligikaudne maksumus on 2500 Dh, mis ei sisalda tagatisraha (vajadusel), toimiku avamise tasu (vajadusel), dokumentide legaliseerimist ja tõlget (vajadusel). Üliõpilaste tööloa eest tuleb maksta lisatasu 500 Dh.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Tavaliselt on kolm põhjust, miks teie AÜE üliõpilasviisa võidakse tagasi lükata:

 1. Immigratsiooniamet võib seda eitada.
 2. Ülikooli registripidaja võib selle tagasi lükata.
 3. Üliõpilane ei pruugi arstlikku testi sooritada (nõutav üliõpilasviisa taotlemise protsessis).