Keystone logo
Austraalia

Uuring Magister sisse Austraalia 2024

Õppige riigis Austraalia

Austraalia on saare mandri ja riik asub lõunapoolkeral vahel Vaikse ja India ookeani. Kuigi suuruselt kuues riik maailmas, mille pindala, Austraalia rahvaarv on ainult umbes 20 miljonit eurot. Enamik elanikkonnast elab mööda lõuna ja ida rannikul. Austraalia on väga arenenud riik maailmas viiendat sissetulek elaniku kohta. Peamised tööstusharud keskenduda Austraalia rikkalike loodusvarade, sealhulgas põllumajandus-, aiandus-, kalandus-, metsandus-ja mineraalaineid.

Kliima

Tänu Austraalia suur maa mass, kliima erineb riigis. Põhja kolmandik riik on troopikas ülejäänu on mõõdukas kliima, kus kõige külmema piirkondades kagus ja Tasmaania. Seasons on vastupidine põhjapoolkeral.Summer toimub alates detsembrist kuni veebruarini, sügis märtsist kuni mai, talv juunist augustini ja kevadel alates septembrist kuni novembrini.

Kultuur

Austraalia on väga turvaline, sõbralik ja multikultuurses ühiskonnas, mis on üks kõige erinevamad maailmas. Ligi veerand elanikkonnast on sündinud mõnes teises riigis. Lisaks mitu sisserändajate kultuuride palju Australian kultuur on saadud tema aborigeenide pärandit.

Kuigi Austraalia ühiskond on üldiselt väga juhuslik, paljudes töökohtades ja restoranid on pukeutumissääntöjä. Austraallased armastavad nii spordi ja kunsti, sealhulgas filmi-, kirjandus-, muusika-, tantsu-ja teatri. Art Muuseumid ja galeriid külluses kõikides suuremates Austraalia linnades.

Elukallidus

Elukallidus on sarnane USA ja Suurbritannia.Rahvusvahelised õpilased peavad näitama, et ränne ametivõimud, et neil on piisavalt raha, et katta elamiskulusid, õppemaksu ja tasude viibimise ajal. Õpilased võivad töötada osalise tööajaga, et teenida raha poole elamiskulud. Aastane kulu nõue oli 2012 $ 18.610, et tudeng, $ 6515 eest õpilase abikaasa või partner, $ 3720 üliõpilase jaoks esimene laps, ja $ 2790 iga järgmise lapse kohta.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  769
 • Kommunaalteenuste osa

  67
 • Interneti tellimus

  53
 • Kohalik transport

  103

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  9
 • Kinopilet

  13
 • Pint kohalikku õlut

  6

Umbes Austraalia

Kõrgharidus

Ülikooli kursused uuring sisaldab bakalaureuse kraadi bakalaureuse tasemel. Kraadiõppe tasandil, koolilõpetaja sertifikaatide ja diplomite pakutakse lisaks magistri-ja doktorikraadi. Magistriõppe programme on saadaval paljudes valdkondades, sealhulgas sotsiaal-, tehnika-, tervise, ärinduse ja majandust. Magistriõppes tavaliselt kaasatud teadustöö või kursuste, või nende mõlema kombinatsioon.

Miks Uuring Austraalias?

Lisaks Austraalia on suurepärane koht elamiseks, Austraalia magistrikraadi Programmid on kõrgeima kvaliteediga maailmas. Australian akadeemiline keskkond soodustab innovatsiooni, loovuse ja iseseisva mõtlemise.

Austraalia kohustuse tagada rahvusvahelistele üliõpilastele on hea kogemus Austraaliast.Institutsioonid, mis võtavad vastu välisüliõpilaste peab järgima ranged nõuded turundustegevust, muidugi tarne, rajatiste ja üliõpilaste teenuseid, nagu õigus-ja tervishoiuteenused.

Ülikoolid

Neli Austraalia 39 ülikoolid on järjestatud top 100 poolt 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Need koolid kuuluvad ülikooli Melbourne (28.), Australian National University (37.), University of Sydney (62.) ja University of Queensland (65.). Umbes 230.000 välisüliõpilaste osaleda kõrghariduse programmid Austraalias, kus umbes 90.000 lõpetajate igal aastal.

Õppemaks ja Programmi kestus

Rahvusvahelised õpilased peavad maksma õppemaksu ja tasude enne algust magistriõppesse uuringud.Tüüpilised õppemaksu magistriõpinguid on $ 15.000 kuni $ 36.000 aastas, sõltuvalt ülikoolis.

Magistrikraadi programmid võtavad 1-2 aastat. Õppekursus on tavaliselt kaks aastat pärast bakalaureuse kraadi, kuid magistrikraadi saab ühel aastal, kui üliõpilase bakalaureuse kraadi saadi kiitusega.

Õppeaasta

Õppeaasta Austraalias algab märtsi alguses ja kestab kuni novembri lõpus. Enamik koole pakkuma kaks semestrit igal aastal, kuid mõned koolid kasutavad trimestril süsteem ja teistes koolides pakutakse suvekursused detsembrist veebruaril.

Post-Graduate võimalused

Magistrikraadi mistahes erialal alates Australian institutsioon teeb koolilõpetaja kasulikum tööandjad üle maailma.Lisaks hiljuti võeti vastu õigusakt, mis võimaldab rahvusvaheliste lõpetajate Australian instituutide saada post-uuring tööviisa, mis võimaldab neil töötada Austraalias kuni neli aastat pärast lõpetamist.

Kuigi rahvusvaheliste üliõpilaste võib saada tööd Austraalias pärast ülikooli lõpetamist üliõpilasi ei tohiks uuringuid Austraalia ainsa eesmärgiga rände. Austraalia annab soodustingimustel ränne ravi üksikisikute kvalifikatsiooni nõudvatel ametikohtadel nimekiri, kuid kvalifitseeritud üleminekuprotsessis on eraldi õpilase viisa protsess. Ei ole mingit garantiid, et õpilane õpib magistrikraadi Austraalia suudab rännata Austraalias.

Pärast magistrikraadi, õpilased võivad jätkata õpinguid, kui nad on lubatud doktoriõppes ja saada täiendavat õpilase viisa.

Viisakohustuse

Et saada üliõpilase viisat, õpilased peavad olema õpib täisajaga kursus, mis on registreeritud Australian Department of Immigration ja kodakondsuse (DIAC). Õpilane lühiraja vähem kui 3 kuud saab õppida edasi külastaja viisa. Kuid ainult õpilastele üliõpilase viisat on juurdepääs Austraalia tervishoiu ja osalise tööajaga töö. Õpilased võivad taotleda üliõpilase viisat, kui nad saavad kirja pakkumine või elektroonilise kinnituse kursusel.

Ravikindlustus

Austraalia on eriline tervisekindlustuse programmi välisüliõpilaste nimetatakse Overseas Student Tervis Cover (OSHC). Õpilased peaksid ostma OSHC enne saabumist Austraalia ja ulatus tuleb säilitada kestust õpilase viibimise õpilase viisa. OSHC hõlmab arsti või haiglaravi ning katab osaliselt retseptita ravimeid ja kiirabiautod.

Tips

Suur osa Austraalia on rahutu ja külastajad peavad olema teadlikud ohtudest, mis on seotud Reisid Outback. Isegi kui seda ei Outback, päikesekaitse tuleks kasutada alati, ja reisijaid tuleb juua palju vett.

Bush tulekahjud on ühine oht, eriti hiliskevadel kuni suve. Travelers peaks säilitama teadlikkuse asukoha tulekahjude üldse korda.

Muud ohud kuuluvad mürgised maod, ämblikud ja mere stingers. Need ohud on võimalik vältida olukorrast ja sobiv riietus ja jalanõud.

Viisanõuded

Kõigi õppekavade jaoks peate taotlema alamklassi 500 üliõpilasviisa.

Erikategooria viisa (alamklass 444) on mõeldud Uus-Meremaa kodanikele, kes soovivad Austraalias õppida.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Üliõpilasviisa

Hind ja valuuta

AUD 560

Praegused tasud üliõpilasviisa taotlemiseks on $560 AUD (~400 €). Hind on alati sama, olenemata õpingute pikkusest. Pange tähele, et see hind võib erineda olenevalt asukohast, kus te üliõpilasviisa taotlete (Austraalia või maismaal).

Kes saab viisat taotleda?

Igaüks, kes registreerub Austraalias neli kuud või kauem kestvale kursusele rahvusvahelise üliõpilasena, vajab üliõpilasviisa. Austraalia üliõpilasviisa taotlemiseks peab teil olema tingimusteta pakkumine ülikooli kohta, see koht on kirjalikult aktsepteeritud ja tasutud nõutav õppemaksu tagatisraha. Teie valitud programm peab üliõpilasviisa saamiseks olema 12–52 nädalat.

Kust saab taotluse esitada?

Online süsteem

See alamklassi 500 viisa tuleb taotleda veebisüsteemi kasutades.

Koduleht:https://www.homeaffairs.gov.au/

Kuidas taotlust koostada?

Enne viisa taotlemist peate hankima registreerimise kinnituse (COE) või pakkumiskirja, mis kinnitab, et olete Commonwealth Register of Institutions of Courses (CRICOS) registreeritud kursusele vastu võetud.

Veebipõhise viisataotluse vormi täitmisel peate esitama tõendid selle kohta, et täidate:

 1. Rahalised nõuded – elamiskulude (eraldi õppemaksust ja reisidest) tõendamiseks on määratud 19 830 Austraalia dollarit (~15 170 USA dollarit) aastas. Teise võimalusena võite tõestada, et teie abikaasa või vanemad on valmis teid toetama ja teenivad vähemalt 60 000 Austraalia dollarit (~ 45 850 USA dollarit) aastas.
 2. Inglise keele oskuse nõue – kui te ei ole pärit inglise keelt kõnelevast riigist (ja pole inglise keelt kõnelevas riigis vähemalt viis aastat õpinguid lõpetanud), peate tõestama, et oskate IELTS-iga nõutaval tasemel inglise keelt. , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic või Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Tervisenõuded – mõnel õpilasel võidakse paluda läbida arstlik ja/või radioloogiline kontroll, et näidata, et tema tervis on hea (see kehtib näiteks nende kohta, kes kavatsevad õppida arstiks, hambaarstiks või õeks). Kõik õpilased, välja arvatud Belgia või Norra õpilased, on kohustatud ostma Overseas Student Health Cover (OSHC) kindlustuse.
 4. Iseloomunõuded – Austraalia üliõpilasviisa nõuded näevad ette, et Austraaliasse sisenemiseks peate olema hea iseloomuga. See hõlmab karistusregistri kontrolli.

Tavaliselt peavad õpilased esitama järgmised dokumendid:

 • Täidetud Austraalia üliõpilasviisa taotlusvorm (157A)
 • Tasutud viisa taotlemise tasu – praegu 550 Austraalia dollarit (enamikul juhtudel ~420 USA dollarit
 • Passi bioandmete lehe koopia (mõnel õpilasel võidakse paluda oma pass füüsiliselt esitada)
 • Registreerimistunnistus või pakkumiskiri
 • Tõendid piisavate rahaliste vahendite olemasolu kohta
 • Tõend ravikindlustuskaitse kohta
 • Inglise keele testi tulemused
 • Karistusregistri kontrolli tulemused
 • Neli hiljutist passi suurust fotot

Pärast tõendavate dokumentide koostamist ja skannimist peate looma konto ja taotlema veebipõhist ImmiAccount taotlussüsteemi: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Millal peaksite kandideerima?

Austraalia üliõpilasviisa taotluse saate esitada alles pärast seda, kui olete valitud ülikoolist saanud sisseastumiskinnituse (CoE).

Enamiku viisataotluste menetlemine võtab aega neli nädalat. Üliõpilasviisa kestus sõltub teie valitud programmist. Kui õpite Austraalias kursusel, mis on pikem kui 10 kuud ja lõpeb Austraalia õppeaasta lõpus (tavaliselt detsembri keskel), kehtib teie viisa tavaliselt kuni järgmise aasta 15. märtsini. Kui teie kursus on pikem kui 10 kuud ja lõpeb jaanuarist oktoobrini, kehtib teie viisa tavaliselt kaks kuud pärast kursuse lõpetamist.

Saate oma üliõpilasviisa pikendada nii mitu korda kui soovite, kui olete registreerunud CRICOSe heakskiidetud kursusele.

Austraaliasse saab siseneda oma üliõpilasviisaga kuni 90 päeva enne kursuse algust. Seitsme päeva jooksul pärast saabumist peate teatama oma hariduse andjale oma elaniku aadressi, samuti seitsme päeva jooksul, kui muudate aadressi.

Töötlusaeg

4 Weeks

Töövõimalused

Üliõpilasviisa korral võite töötada kuni 40 tundi kahe nädala jooksul õppeperioodi jooksul ja täistööajaga pühade ajal. Tööd, mis on teie kursuse ametlik registreeritud osa, ei kuulu limiidi hulka. Kui õpite magistrantuuris teadustöö või doktorikraadi, teil ei ole tööpiiranguid.

Tundi nädalas

20

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie üliõpilasviisa taotlus võidakse muu hulgas tagasi lükata, kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid või kui te ei vasta vajalikele rahalistele, iseloomu- või tervisenõuetele.