Keystone logo
Austria

Uuring Magister sisse Austria 2024

Õppige riigis Austria

Austria on ametlikult nimetatud kui Austria Vabariik, riik, mis on poliitiliselt peetakse Liitvabariigi ja rahvaarv on üle kaheksa miljonit inimest kodanikele. Austria piirneb selle põhja pool Saksamaa ja Tšehhi Vabariik, Slovakkia ja Ungari oma ida pool; Itaalia ja Sloveenia, lõuna ja Liechtenstein ja Šveits läände. Üheksa liidumaast jaotatud linnaosade sisaldada Austria 's 84000 ruutkilomeetrit maad (33000 ruut miili), kus Vienna on selle pealinn ja suurim linn. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja Euroopa Liidu Austria võtnud euro ametliku valuutana 1999.

Austria 's kliima

Enamik Austria peitub mõõdukalt jahe tsoon mõjutanud suvel soe tuuled tulevad läänest.Kuna enamik Austria varjutavad Alpide kliima on enamasti "alpine " kliima - pigem külm talvekuudel (0 kuni -10 Celsiuse või 32-15 kraadi Fahrenheiti järgi) ja suhteliselt soe suvi ( 25-40 Celsiuse või 77-100 kraadi Fahrenheiti järgi). Keskmiselt Austria Saadi umbes 660 mm (26 tolli) vihma, lume või jää iga aasta kuu keskmine sademete hulk on 55 mm, või umbes kaks tolli.

Olulised faktid Austria

 • Ligi 90 protsenti Austria 's kodanikud räägivad saksa, järgnesid Serbia / Bosnia / Horvaatia (neli protsenti), Türgi (kaks protsenti), Ungari (pool protsenti) ja Poola (pool protsenti)
 • Enamik austerlased, kes on usklik on roomakatoliku
 • Üheksateist austerlased on antud Nobeli meditsiinipreemia, füsioloogia, keemia või füüsika. See praegu seisab nagu üks kõrgeima autasu numbrid elaniku kohta iga riik maailmas.
 • Taastuvate ressursside pakkumise Austria üle 60 precent oma võimu, eelkõige päikese-ja tuuleenergia.
 • Peaaegu 650 aastat vana, Viini ülikooli on Austria 's suurim ja vanim ülikool.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  496
 • Kommunaalteenuste osa

  106
 • Interneti tellimus

  33
 • Kohalik transport

  50

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  9
 • Kinopilet

  12
 • Pint kohalikku õlut

  4

Umbes Austria

Kõrghariduse Austrias

Austria pakub Tallinna Tehnikakõrgkool kontrollib ja rahastab ministeeriumi teadusvolinik. Austria 's 11 eraülikooli ja 23 avalik-õiguslike ülikoolide anda õpilastele põhjaliku nimekirja kraadi programmid ja kõrgharidussüsteemi et nüüd teenib masside mitte eliit, nagu ta tegi enne 1960. Kõik õpilased korraga olid vabad kohaldata avalik-õiguslik ülikool ja suuremad igal õppesuunal nad soovisid, protseduur, mis on viimasel ajal mitmeid muudatusi. Kuigi Austria ikka lubab abikõlblike üliõpilastele suuremate mitmes teemasid samaaegselt, valitsussektori vastutavad haridussüsteemi on nüüd panna piirangud juba mitu õppevaldkondades. Praegu need teemad on järgmised: psühholoogia, bioloogia, Hambaravi, meditsiinis, Majandus Sciences, ajakirjanduse ja veterinaarmeditsiinis.

Alates 2001, õpilased käivad Austria ülikoolide enam nautida tasuta haridus. Kuid õpilased, et Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna (EMP), kes lõpetavad oma kraad progam on minimaalse aja jooksul (kolm aastat) ei pea maksma oma hariduse. Teised õpilased peavad maksma õppemaksu 370 € ($ 500) semestris, kui nad on Austria kodanikud ja 700 € ($ 950), kui nad ei ole Austria kodanikud.

Saada bakalaureuse 's kraad Austria kestab tavaliselt kolm aastat. Tulu magistrikraadi või doktorikraadi tavaliselt võtab veel kaks kuni kolm aastat, sõltuvalt sellest, millist tüüpi objekti ja kirjeldused, kus üliõpilane registreerib.

Ülikoolid of Applied Sciences (läbitud)

Ülikoolid of Applied Sciences erinevad traditsioonilistest Austria ülikoolides, nad on kohandatud, et mahutada üliõpilastele, kes soovivad õppida praktilisi oskusi üle akadeemilisi teadmisi.Kuna üliõpilane käivad Fachhochschule, siis ei saa lubada, et valida oma kursusi nii vabalt, et sa võiksid olla akadeemiline orienteeritud ülikoolis. Selle eesmärk on tagada, et kõik õpilased sisenevad University of Applied Science magistriõppe raames soovitatud kolm aastat.

Austria Eraldi ülikoolid

Alates 2001 kõik eraülikoolide peavad olema akrediteeritud enne kui nad on seaduslikult lubatud anda akadeemilisi kraade. Federal Haridus-, teadus-ja kultuurikomisjoni on õigus anda akrediteering. Praegu 13 eraülikoolide tegutsevad Austria on täielikult akrediteeritud. Mõned neist kuuluvad Euroopa Peace University, Sigmund Freudi Ülikool (Viin) ja Paracelsus Medizinische Privatuniversität (Salzburg).

Akadeemiliste kraadide

Magister määral on esimene kraad antakse õpilastele, kes täidavad 4-6 aasta jooksul sotsiaal-, loodus-, humanitaar-, õigus-või majandusteaduses. Õpilased eriala põllumajanduses või inseneri saavad Diplom-Ingenieur peale viimistlus Õppekava. Hiljuti mõned Austria ülikoolid on hakanud välja Bachelor 's kraadi enne Magister või Master ' s kraadi.

Meditsiin on ainus ala uuring, kus õpilane võib teenida doktorikraad pärast vähemalt kuus aastat käivad ülikoolis. Paljud õppevaldkondade, sealhulgas meditsiini, nõudlus, et õpilased kirjutada ja esitada uurimus nimega Diplomarbeit, mis tavaliselt keskmiselt vähemalt 100 lehekülge.

Silmapaistev Austria ülikoolid

Asutatud aastal 1365, University of Vienna on kõige kuulsam Austria 's ülikooli ja pakub kolm keskust ja 15 teaduskonda, mis sisaldavad Teaduskonnad of Computer Science, psühholoogia, Business and Economics, füüsika, keemia ja matemaatika. On ka Centers for Molecular Biology, Translation Studies ja Sport Science. Kaks ülejäänud top Austria ülikoolid University of Innsbruck ja Karl-Franzens-Universität Graz.


Rakendades Austria Ülikool

Kohaldada nii bakalaureuse (nn "esimene tsükkel "), õpilane peab olema kehtiv sertifikaat oma eelmise koolis näitab, et neil on kvalifikatsiooni siseneda kõrgkoolis. Üliõpilased, kes on EMP liikmed, peavad olema läbinud gümnaasiumi enne olulise osaleda Austria ülikoolis.Sul on ka paluda tõestada saab rääkida saksa ja inglise keeles, samuti võtta täiendavaid sobivate klasside kui vaja.

Enne üliõpilased saavad taotleda Master 's programm Austrias, need peavad olema teeninud bakalaureuse ' s kraadi või muu määral vastab Bachelor 's diplom vastavalt Austria haridust.

Mõned enam konkurentsivõimeline kraadi programmid Austria aktsepteerib õpilast vastavalt Hinne punkti keskmised korjatakse eelmine kooli tööle. ELi üliõpilaste saab teisendada oma GPA et Austria süsteem kasutades EGC (Euroopa Hinne Converter). Non-Euroopa üliõpilased pääseb standard klassid võrdlustabelit, mida Euroopa üliõpilaste arvutada Austria GPA.

Saksa keel on õppekeeleks Austria. Õpilased on kohustatud esitama tõendid oma teadmisi saksa keeles, andes tulemusi saadud eelmiste uuringute või diplomite teenitud võtmast saksa keele kursused.

Tervisekindlustus

Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna õpilased peavad olema oma Euroopa ravikindlustuskaardi nendega samas käivad Austria ülikoolis. Overseas õpilased võivad kas saada Austria sotsiaalabi tervisekindlustus või hanke ravikindlustusega eraõiguslik lennuettevõtja.

Miks Uuring Austrias?

Pakkudes erakordselt arenenud sotsiaalne turumajandus, mitmekesine töövõimalusi ja üks kõrgeima elatustaseme maailmas, Austria on üks top 15 rikkamaid riike maailmas. Mis elava turismimajanduse, põnev ajalooline vaatamisväärsused ja kaunis mägine maastik, Austria on endiselt populaarne Euroopa ja välismaal puhkajad kui ka tudengid, kes soovivad jätkata kõrghariduse kraadi maineka Austria ülikoolis.

Viisanõuded

 1. Reisiviisa C ("Schengenvisa"): annab teile õiguse viibida Austrias ja kõigis teistes Schengeni riikides kuni 90 päeva.
 2. Visa D (Austrian National viisa, Aufenthaltsvisum D) - vähemalt 91 päeva kuni maksimaalselt 6 kuud viibimiseks; pole vajalik, kui olete Jaapani kodanik.
 3. Aufenthaltsbewilligung Studierende (üliõpilaste tähtajaline elamisluba) - kauemaks kui 6 kuuks viibimiseks.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

reisiviisa C; viisa D; Aufenthaltsbewilligung Studierende

Hind ja valuuta

EUR 71

 • Visa C puhul: 71 EUR
 • Visa D puhul: 176 EUR
 • Elamisloa eest: 141 EUR

Hinnad võivad muutuda.

Kes saab viisat taotleda?

ELi ja EMP liikmesriikide kodanikud, samuti Šveitsi kodanikud ei vaja Austriasse viisat. Kui nad viibivad Austrias kauem kui 3 kuud, peavad nad taotlema "Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen" ("Lichtbildausweis für EWR-Bürger/innen"), mis kinnitab registreerimist immigratsiooniametis 3 kuu jooksul pärast Austriasse sisenemist.

Teised välismaalased peavad enne Austriasse sisenemist taotlema Austria esindusasutuses elamisluba õppimiseks (Aufenthaltsbewilligung Studierende) pärast sisseastumisteate saamist.

Kust saab taotluse esitada?

Austria esindusasutus (saatkond, peakonsulaat)

Enne Austriasse reisimist peate taotlema üliõpilasviisa isiklikult Austria esindusasutusest (saatkond, peakonsulaat).

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Kõik viisataotlejad peavad ilmuma isiklikult Austria saatkonda/konsulaati. Registreerimiseks tuleb esitada järgmised dokumendid:

 1. Täielikult täidetud ja allkirjastatud taotlusvorm (saadaval esindusasutusest; saab alla laadida ka Internetist)
 2. Kehtiv pass (peab kehtima kogu teie Austrias viibimise aja)
 3. Passiformaadis värvifoto (3,5 x 4,5 cm kuni 4,0 x 5,0 cm)
 4. Sünnitunnistus
 5. Hea käitumise tunnistus (võimaluse korral)
 6. Tervisekindlustus
 7. Teatis Austria õppeasutusse vastuvõtmisest
 8. Elamiskulude katmiseks piisavate rahaliste vahendite olemasolu tõendamine 12 kuuks ette (kuni 24-aastastele üliõpilastele 426,57 eurot kuus; üle 24-aastastele üliõpilastele 772,40 eurot kuus (nende summade sees on ka õppemaksu üür). majutus kuni 239,15 eurot 2009. aastal), nt: hoiukassa/konto Austrias / Austrias elava isiku garantiideklaratsioon/reisitšekid
 9. Majutust tõendav dokument (üürileping, majutusleping üliõpilaselamuga).

Austrias on kohustuslik registreeruda omavalitsusasutustes (Meldeamt: Gemeindeamt, Magistratisches Bezirksamt) kolme tööpäeva jooksul pärast riiki sisenemist.

Millal peaksite kandideerima?

Lühiajalised viisad (viisa D): andke töötlemiseks 15 päeva. Ideaalis tuleks viisataotlus esitada vähemalt 3-4 nädalat enne väljalendu, kuid mitte rohkem kui 3 kuud enne väljalendu.

Pikaajaliste viisade puhul: Teie viisataotlus saadetakse Austriasse ja otsust tuleb oodata kodumaal – seega tuleks taotlus esitada vähemalt 3 kuud enne kavandatavat Austriasse saabumist. Üldine elamisloa menetlemise periood on kolm kuni kuus kuud, kuni saate Austria ametiasutuselt otsuse.

Austrias saab pikendada ainult elamislubasid (elamislube (Aufenthaltsbewilligung) ja elamislube (Niederlassungsbewilligung) . Pikendamist tuleb taotleda enne algse loa kehtivusaja lõppu. Kuni pikendamisotsuse tegemiseni võite – isegi pärast seda algse loa kehtivusaja lõppu – viibida Austrias.

Töötlusaeg

3 Months

Töövõimalused

EL-i riikide, aga ka Liechtensteini, Islandi, Norra ja Šveitsi kodanikud ei vaja Austrias töötamiseks tööluba. Tööloa andmisel ei piirata nende õpilaste töö ulatust, st nende lubatud töö ei piirdu hooajatöö või miinimumsissetulekuga tööga (geringfügige Beschäftigung). Üks tööloa nõue on, et vabale töökohale ei saa olla tööturuametis arvel olevad töötud.

Kolmandatest riikidest ja Horvaatiast pärit üliõpilaste suhtes kohaldatakse välisriikide kodanike tööhõivet reguleerivat seadust ja neil on vaja tööluba (Beschäftigungsbewilligung). Kolmandate riikide kodanikest üliõpilased saavad tööloa kuni 10 tundi nädalas, kui nad õpivad bakalaureuseõppe programmides, magistriõppe üliõpilastel on lubatud töötada tööloaga kuni 20 tundi nädalas. Täiskohaga töötamine on võimalik perioodidel, mil loenguid ei toimu. Tööluba tuleb tööandjal taotleda tööturuametist (Arbeitsmarktservice, AMS) vähemalt 6 nädalat enne töösuhte algust ja see kehtib ainult konkreetsel töökohal konkreetse tööandja juures.

Tundi nädalas

10

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.