Keystone logo
Brasiilia

Uuring Magister sisse Brasiilia 2024

Õppige riigis Brasiilia

Brasiilia Liitvabariik on suurim riik Lõuna-Ameerikas, kus elab ligi 200 miljonit inimest, kellel on üks maailma 's kõige kiiremini kasvava majandusega. Brasiilia 's rannajoon piirneb Atlandi ookeani, kus allesjäänud piire kandid riikide Guyana, Venezuela, Suriname, Columbia, Peruu, Boliivia ja Prantsuse Guajaana. Asutajaliige Ladina Liit G20 Liidu Lõuna-Ameerika Riikide ja ÜRO, Brasiilia peetakse "megadiverse " riik, mis on üks vaid 17 maailmas. See on koduks paljudele sortide looduskeskkonna ja metsloomade samuti kaitstud elupaigad sisaldavad tohutul hulgal loodusvarasid. Poliitiliselt Brasiilia on demokraatlik vabariik reguleerib president, kes on valitsusjuht. See riik on ka hiljuti kindlaks olulise areneva võimu vahel teised arenenud riigid.

Oluline Fakte Brasiilia

 • Brasiilia on keerukas ja kompaktne süsteem jõed, mis sisaldavad Amazon, Negro ja Parana Rivers. Amazon River on suurim kogus vett sisalduv jõgi maailmas ja on teine ​​pikim jõgi on Earth
 • Peaaegu veerand maailma 's vihmametsade leidub Brasiilia koosneb peamiselt Amazonase džunglis. Amazonase vihmametsade on koduks ka mitu liiki ahvide kui ükski teine ​​koht maailmas
 • Jalgpall (futebol) on Brasiilia 's kõige populaarsem spordiala. Õpilased leiavad, et iga keskmise kuni suure linna nad külastavad õppides Brasiilia on üks või enam jalgpalli staadionid
 • Üks kolmandik Brasiilia 's kahe miljoni elaniku töötada põllumajanduse valdkonnas. Kohvioad, mais, nisu, suhkruroog, riis ja soja on Brasiilia 's esmane kultuurid
 • Üks seitsmest maailmaimest, Kristuse Lunastaja kuju, leitakse Rio de Janeiro
 • Pealinna Brasiilia Brasilia, kus suur kõrgkoolide nagu University of Brasilia, Cental Ülikooli Brasilia (UniCEUB) ja Katoliiklikus Ülikoolis Brasilia (UCB) asuvad
 • Antropoloogid on hinnanud, et nii palju kui 60 hõimud on Amazonase vihmametsa, mis on veel teha kontakti tsivilisatsioon

Brasiilia 's kliima

Kuigi enamasti troopiline, Brasiilia 's kliima ei hõlma mitmeid teisi eri alatüüpide nagu semiarid, parasvöötme, Ekvatoriaal ja subtroopilised. Põhja osa Brasiilia eksponeerib kuum ja niiske Ekvatoriaal temperatuur soodustab kasvu suur vihmametsade kui keskne Brasiilia pakub troopiline savannide. Semiarid kõrbed tervitama külastajaid reisides kirde Brasiilia ja inimesed, kes elavad Lõuna-Brasiilia ümbritseb parasvöötme metsad paks okaspuid. Põhja-ja Kesk-Brasiilia kogemus suures koguses sademeid ja ei ole nn "kuivalt " hooaeg. Keskmine temperatuur kogu riik ulatuvad 75 kraadi Fahrenheiti (24 C), et madal 60 kraadi Fahrenheiti (15 C), millel on madalaim temperatuur esinevad umbes Sao Paulo piirkonda.

Keeled Brasiilia

Põhiseadus Brasiilia kinnitab ametlik keel portugali, mida räägib 98 protsenti elanikkonnast. Lisaks Portugali on ainus keel, mida kasutatakse televisiooni, raadio, ajalehtede ja selleks, et kõik äritehingud. Hiljuti valitsuse seaduse, et mandaatide kasutades Brasiilia viipekeele (libras) valitsuses ja haridusega seotud teenused. Ainus riik Americas rääkida portugali, Brasiilia leiab keel oluline osa nende kultuurist ja rahvuslik identiteet, mis eristab neid naaberriikides räägivad enamasti hispaania.

Religioon Brasiilia

Brasiilia on koduks enam praktiseerivad katoliiklased kui ükski teine ​​riik, kus 75 protsenti elanikkonnast väites harjutada katoliiklus.Kristlus, judaism, budism, protestantismi ja Afro-Brasiilia religioonide moodustavad ülejäänud 25 protsenti. Praegu Brasiilia 's Haridus-teateid, et ligi 35 katoliku ülikoolid on loodud riigis.

Brasiilia 's Valuuta

"Päris " on nimi Brasiilia 's raha, mis on tähistatud "R $ " märk või kood "BRL ". Iga tõeline võrdub 100 centavos. Õpilased, kes soovib teenida kraadi Brasiilia peaksid olema teadlikud, et elukallidus Brasiilia on suhteliselt kõrge, eriti seotud kulud majutuse, toodetud kaupu (kodumasinad, riided, elektroonika) ja transport. Lisaks võttes mingi tervisekindlustus on väga soovitatav, sest keskmine maksumus külastavad arst on ligikaudu 250 reaalarvud või üle $ 100 USA dollarit. Kuu kommunaalteenuste eest on väga erinevad, on elekter ja vesi tavaliselt kaasatud kuutasu eest korteri.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  185
 • Kommunaalteenuste osa

  23
 • Interneti tellimus

  19
 • Kohalik transport

  41

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  7
 • Kinopilet

  7
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes Brasiilia

Kõrghariduse Brasiilia

Kolm erinevat tüüpi kõrgkoolid olemas Brasiilias: ülikoolid, mis tegeleb teadus-ja tööle teaduskond, mis omavad doktorit; ülikooliga, mis pakuvad erinevaid kursusi, kuid ei ole teadustöö suunatud ja integreeritud teaduskondade, mis on väiksemad, kõrgharidusasutused vajavad heakskiidu Brasiilia 's Haridus enne pakkudes uusi kraadi, sertifitseerimist ja kursused. Kuigi enamik riigi ja riiklikult juhitav ülikoolid ei tasu õppemaksu, väiksemaid koole juhivad omavalitsuste governements küsida tasu osaleda oma kooli.

Kuna Brasiilia kraadi ei järgi traditsioonilist haridus kraadi hierarhia leida enamikus teistes riikides, õpilased peaksid arvestama, et bakalaureuse kraadi (assotsieerunud 's ja bakalaureuseõppe ' ​​s), nimetatakse "koolilõpetaja " (graduação) kraadi Brasiilia .Tulu Bachelor 's (bacharelado) kraad kulub 4-6 aastat ja võimaldab üliõpilasel töötada arstina või advokaat Brasiilias

Doktor (licen) kraad kulub umbes neli aastat, enne ja lubab kraadi omanik töötada sellise kutse töökohti kesk-või põhikool instruktorid. Tulu tehnoloogia kraadi võtab lühikese aja jooksul - umbes kaks aastat - ja tagab üksikisikutele oskused töötada spetsialiseeritud karjääri valdkondades, nagu turismi manager või põllumajandustoodete ärijuht.

Magistri kraadi nimega "Lato sensu " on ka olemas, et näidata üliõpilane on spetsialiseerunud eelkõige akadeemilise teema. Kuid see aste ei võimalda üliõpilasel jätkata PhD. Selle asemel, õpilane huvitatud doktorikraad on vaja teenida rangelt võttes kapten 's kraadi asemel "Lato sensu ".Masters of Business Administration kraadi programmid Brasiilias peetakse Lato sensu programmid.

Brasiilia 's Haridus ei tunne ühikute kasutamine oma kõrgharidussüsteemi, vaid tugineb mitu tundi üliõpilane on kogunenud tema akadeemilist karjääri. Näiteks õpilased teenida 850 ja 1200 tundi ülikoolihariduse Brasiilia (üks täiskohaga aastal ülikool) oleks kogunenud umbes 30 USA krediiti või 60 ECTS, kui nad osalesid kolledži USAs või Euroopa Liidu riigis.

Vestibulaarne

Vestibulaarne on Brasiilia 's ülikooli eksam, mida saab vastu võtta ainult üks kord aastas. Sarnaselt ACT või SAT eksamid antud USAs, Vestibulaarne võib kuluda 1-5 päeva, et lõpetada ja katsed õpilaste teadmisi matemaatika, kirjandus, bioloogia, füüsika, ajalugu ja portugali keelt.Kuna avalik-õigusliku ülikooli õppemaksu Brasiilia on tasuta ja avatud teenindusajad on piiratud, ei ole tihe konkurents seas üliõpilaste Vestibulaarne. Jooksvad õppijate eraülikool, kus õppemaks on vajalik, ei ähvarda konkurentsi pakutav avalik-õiguslike ülikoolide ja tavaliselt saada sissepääsu vähem kui täiuslik Vestibulaarne hinded.

Saamise nõuded Student Visa

Üliõpilased, kes soovivad osaleda Brasiilia ülikooli on vaja võtta Vestibulaarne kui nad ei ole veel tema käsutuses hinded sarnane sisseastumiseksami (nagu USA SAT või ACT), mida võib kasutada asemel Vestibulaarne hinded. Täidetud viisataotluse vorm Seejärel tuleb esitada online Brasiilia konsulaat koos notariaalselt kinnitatud koopia õpilane 's juht ' s litsentsi või isikutunnistusega.Kaks passipilti, koopia õpilane 's lennu marsruuti või lennupiletid (tõend lahkumist) koopia õpilase ' s sünnitunnistus, tõend, et õpilane on piisavalt vahendeid, et maksta elamiskulud õppides Brasiilia ja küllakutse ülikooli poolt üliõpilane osaleb Samuti on vaja enne Brasiilia 's Haridus annab üliõpilase viisat.

Miks Uuring Brasiilias?

Brasiilia ülikoolid pakuvad tuhandeid erinevaid kraadi programmid ulatuvad valdkondades nagu sotsiaalne õiglus ja hydroengineering bioloogilise mitmekesisuse ressursside juhtimine ja elektrotehnika. Tehnoloogiauuringute on heldelt rahastatud valitsusasutused et suurt rõhku lennundus, põllumajandus ja kasutamist taastuvaid energiaallikaid.Brasiilia 's kõige kõrgelt tehnoloogia keskuste hulka Oswaldo Cruz Institute, Brasiilia Agricultural Research Corporation ja Brasiilia Kosmoseagentuuri uhke võttes kõige arenenum ruumi ja astronoomia programmi kõigi teiste Ladina riikides.

Viisanõuded

Kõiki Brasiilia üliõpilasviisasid nimetatakse Temporary Visa IV või VITEM-IV.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Üliõpilasviisa (VITEM-IV)

Hind ja valuuta

Brasiilia üliõpilasviisa hinnad sõltuvad taotleja kodakondsusest. Järgmised kulud võivad muutuda:

 • Araabia Ühendemiraatide kodanikele: 95 USA dollarit
 • Prantsusmaa kodanikele: 140 USA dollarit
 • Ühendkuningriigi kodanikele, kelle viisa kehtib kuni 180 päeva: 40 USD
 • Ühendkuningriigi kodanikele, kelle viisa kehtib üle 180 päeva: 195 USD
 • Ameerika Ühendriikide kodanikele: 160 USD
 • Mis tahes muu riigi kodanikele: 40 USD

Kes saab viisat taotleda?

Kõik välismaalased, kes soovivad Brasiilias õppida – ilma immigratsioonieesmärkideta või kavatsuseta sooritada tasulisi tegevusi, mis ei ole praktikad – peavad taotlema üliõpilasviisa. Üliõpilasviisa saamise põhinõue on see, et olete registreerunud Brasiilia ülikoolis, mis on registreeritud Brasiilia haridusministeeriumis.

Kust saab taotluse esitada?

Lähimas peakonsulaadis või Brasiilia saatkonnas

Brasiilia üliõpilasviisa saate taotleda lähimast peakonsulaadist või Brasiilia saatkonnast.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Üliõpilasviisa taotluse, nõuete loendi ning taotlemisprotsessi ja ajakava kontrollimiseks peaksite tutvuma oma peakonsulaadi veebisaidiga. Kindlasti leppige oma konsulaadi või saatkonnaga kokku kohtumise aeg niipea kui võimalik.

VITEM-IV taotlemiseks on vaja koostada järgmised dokumendid:

 • Taotleja pass, mis ei saa aeguda 6 kuu jooksul ja millel peab olema vähemalt kaks tühja lehte
 • Üks viisataotlusvorm taotleja kohta, loodud võrgus
 • Kaks 3cm x 4cm fotot
 • Tõend, et olete viimase 12 kuu jooksul elanud saatkonna konsulaarosakonna jurisdiktsioonis
 • Taotleja kohaliku politseijaoskonna poolt üle 18-aastastele taotlejatele väljastatud mittekaristustõend, mis on välja antud vähem kui 90 päeva enne taotluse esitamist
 • Stipendiumi tõend, kui mitte, siis tõend rahalise suutlikkuse kohta kogu kursuse jooksul maksta
 • Tõend õppeasutusse registreerumise kohta, mis tõendab, et taotleja osaleb õppekursusel ja milles on selgelt märgitud nädalatundide arv
 • Notariaalselt kinnitatud sünnitunnistus või deklaratsioon
 • Eelmise õppeasutuse poolt väljastatud tõend, millel on märgitud taotleja kooliharidus
 • Kui taotleja on alla 18-aastane ja ei reisi koos oma vanemate või eestkostjatega, siis sünnitunnistuse notariaalselt kinnitatud koopia, mis on tõlgitud portugali või inglise keelde, ja Brasiilia alaealiste viisade väljastamise volikiri, millele on alla kirjutanud mõlemad vanemad või seaduslikud eestkostjad riiginotari juures.
 • Brasiilias kehtiv tervisekindlustus, mis katab ravi ja haiglaravi, või PB4 Portugalist pärit üliõpilaste puhul

Millal peaksite kandideerima?

Töötlemisaeg võib olla kiire ja võtta vaid paar päeva, kuid see sõltub riigist.

VITEM-IV kehtib korraga kuni üks aasta, olenevalt sellest, millisele kursusele on üliõpilane sisse kirjutatud, ja seda saab kursuse lõpetamiseks pikendada nii mitu korda kui vaja. Viisa pikendamise taotlus tuleb esitada föderaalses politseiosakonnas või justiitsministeeriumis 30 päeva jooksul enne kehtiva viisa kehtivusaja lõppu. Viisa pikendamiseks ühe aasta möödudes peate esitama ülikooli dokumentatsiooni, mis tõendab, et teil on kursuse jätkamiseks piisav kohalolek ja sooritusvõime.

Praktikantidele kehtib üliõpilasviisa ühe aasta ja seda ei saa pikendada.

Pärast üliõpilasviisa andmist taotlejale on üliõpilasel Brasiiliasse sisenemiseks aega kolm kuud. Pärast Brasiiliasse sisenemist on õpilasel kuni 30 päeva aega registreerida end selle linna föderaalses politseiosakonnas, kus ta elab.

Töötlusaeg

Töövõimalused

Need, kes tulevad Brasiiliasse VITEM-IV-ga, ei tohi tegeleda tasuliste tegevustega, mis ei ole praktikad. Välisüliõpilastel, kes soovivad Brasiilias praktikal käia, on aga lubatud teha tasulisi tegevusi. Kuni neljakuulise praktika puhul ei ole vaja ametlikku sidet Brasiilia õppeasutusega. Kui praktika kestab kauem kui neli kuud, on ametlik side Brasiilia õppeasutusega kohustuslik.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?