Keystone logo
Brasiilia

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Brasiilia 2024

Asutuste arv: 87
  • São Paulo, Brasiilia
  • Rio de Janeiro, Brasiilia
  • + 2 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Brasiilia
  • Bailrigg, Suurbritannia
  • + 3 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Prantsusmaa
  • São Paulo, Brasiilia
  • + 5 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, Brasiilia

  Kõrgkooli väärtustamiseks on palju aspekte, kuid kõrge maine MECis on peamine märk sellest, et kursused, struktuur ja teaduskond vastavad ideaalsetele kvaliteedistandarditele. Agentuuri viimase avalduse kohaselt sai Uniandrade 4. klassi (kõrgeima hindega 5) ja kuulub riigi parimate ülikoolikeskuste hulka. Märkus viitab IGC - lühend üldkursuse indeksile. Kuid Uniandrade pühendumus tipptaseme õpetamisele ei alanud viimasel aastal. Sel eesmärgil on rohkem kui 40 aastat ajalugu! Lisaks valitsustevahelisele konverentsile on asutus uhke, et 80% bakalaureuseõppe kursustest hinnatakse tipptaseme märkidega. Asutuse paigutamiseks sellele silmapaistvale positsioonile hindab MEC-komisjon mitut aspekti, sealhulgas ENADE õpilaste tulemuslikkust, füüsilist ülesehitust, õpetajate kvalifikatsiooni.

  • Goiás, Brasiilia

  1999. aastal seadusega 13.456 loodud Goiási osariigi ülikool tõi osariigi kõrghariduses uue ja paljutõotava reaalsuse. Anápolises asuva multikampuse ülikoolina korraldatud UEG on selliste oluliste kõrgkoolide nagu Anápolise osariigi ülikool (Uniana), Goiási osariigi kehalise kasvatuse kõrgkool (Esefego) ümberkujundamise ja liitmise tulemus. ) ja muud isoleeritud kõrgkoolid, mida haldab valitsus. Ajalooliste andmete kohaselt sündis UEG paljudele Goiási omavalitsustele, rõhutades piirkondlikke eripärasid. Selle kasv pakkus uuenduslikke kogemusi õppe-, teadus- ja täiendustegevuste sisustamise projekti kaudu, mis viis Goiásis ülikooli ülikoolilinnaku mitmesse omavalitsusse bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste rakendamisega kõige erinevamates teadmiste valdkondades. Lisaks viis UEG ellu eriprogramme, näiteks täisõppekava programm, mis pakkus bakalaureuseõppe tasemel koolitust tuhandetele riigi-, munitsipaal- ja eravõrgustike õpetajatele. UEG on kujundanud teaduslike teadmiste ja teadmiste loomise ja sotsialiseerimise missiooni ning lisaks arendanud kultuuri ja terviklikku koolitust spetsialistidele ja üksikisikutele, keda on võimalik ühiskonda kriitiliselt lisada, ning edendada Goiási osariigi sotsiaalmajandusliku reaalsuse muutumist. ja riigist. Mitme ülikoolilinnakuna on UEG-l ülikoolilinnak kõigis riigi mikropiirkondades, mis aitab kaasa Goiás säästvale arengule.

  • Jardim Sao Paulo, Brasiilia

  Jequitinhonha ja Mucuri orgude föderaalne ülikool (UFVJM) on haridusministeeriumiga seotud riiklik kõrgkool, mis loodi seadusega 11.173, mis avaldati föderaalses ametlikus väljaandes 8. septembril 2005. Selle ajalugu algas aastal September 1953, kui tollane kuberner Juscelino Kubitschek de Oliveira asutas Diamantina (Faod) hambaravi teaduskonna eesmärgiga rahuldada selle suure piirkonna vajadusi, mis on Jequitinhonha org. Enne UFVJMiks saamist oli see föderaalne hambaarstiteaduskond (Fafeod) ja Diamantina integreeritud föderaalkolledžid (Fafeid). UFVJMil on ülikoolilinnakud neljas linnas: Diamantina, Teófilo Otoni, Unaí ja Janaúba, mis hõlmavad Jequitinhonha, Vale do Mucuri, Noroeste ja Norte de Minas Gerais mesoregioone.

  • Formosinha, Brasiilia

  Brasilia katoliku ülikool (UCB) on föderaalringkonna ainus eraülikool. See on katoliku, filantroopiline ja kogukondlik kõrgkool. UCB-d haldab 1972. aastal asutatud Brasiilia katoliku hariduse liit (UBEC), mille eesmärk on katoliku haridusasutuste ülalpidamine, tugeva ja kvaliteetse haridusvõrgustiku loomine.

  • São Paulo, Brasiilia

  Innovatsioon, tehnoloogia, jätkusuutlikkus ja praktiline töö on olnud Eniaki olemus 35 aastat. Reaalsete ja väljakutsuvate projektide kaudu koolitab Eniac juhte ja ettevõtjaid, kes arendavad juba tudengitest alates tööturul eristumiseks vajalikke kutseoskusi ja tavasid. Kogu see investeering multidistsiplinaarsetesse metoodikatesse, infrastruktuuri ja rahvusvahelistesse kvaliteedistandarditesse muudab Eniaci Guarulhose parimaks kõrgkooliks, selgub MEC-i edetabelist.

  • Bonsucesso, Brasiilia

  Üle 50 aasta akadeemilises valdkonnas tegutsenud UNISUAM on aastate jooksul arenenud, muutes samal ajal oma õpilaste tegelikkust. Esimene Brasiilia ülikoolikeskus, UNISUAM, on alati oma õpilasi esikohal hoidnud, keskendudes oma missioonile edendada meeste arengut, harjutades õpetamist, mis on suunatud sellega seotud avalikkuse akadeemilisele, professionaalsele ja isiklikule edendamisele.

  • Fábricas, Brasiilia

  São João del-Rei föderaalne ülikool (UFSJ) asutati 18. detsembri 1986. aasta seadusega 7555 São João del-Rei kõrghariduse fondina (Funrei), mis tulenes kahe asutuse: Dom Bosco filosoofia-, teadus- ja kirjateaduskond, mille tegevus algas 1954. aastal ja mida haldas São João Bosco provints; ning São João del-Rei munitsipaalfond, mis peab majandus-, haldus- ja raamatupidamisteaduskonda (Faceac) ja tööstustehnika teaduskonda (Faein), kelle tegevus algas vastavalt 1972. ja 1976. aastal.

  • Bahia, Brasiilia

  BAHIA ADVENTISTI FAKULTUUR (FADBA) on Piibli maailmavaatel põhinev seitsmenda päeva adventkoguduse haridusasutus, mis on pühendunud kristlikule lunastustööle ja pädevate spetsialistide terviklikule moodustamisele kodakondsuse ja kogukonna vastutustundliku teostamise eest. .

  • Parque dos Jacarandás, Brasiilia

  Ülikool näitab, kuidas ühendada tugev traditsioon ja seos kaasaegse maailmaga ning selle muutustega. Tulevik, innovatsioon, ettevõtlikkus ja jätkusuutlikkus on keskkonna aluseks, mis integreerib teaduse, teadmiste ja tehnoloogia arengut multidistsiplinaarselt.

  • Goiabeiras, Brasiilia

  Federal University of Espírito Santo (Ufes) on haridusministeeriumiga ühendatud omavalitsuslik asutus, millel on õppekavade, teaduse, halduse, rahanduse ja varahalduse autonoomia. See tegutseb usus õpetamis-, uurimis- ja teavitusprogrammide jagamatusse, kutsudes üles töötama kõigis teadmiste valdkondades. Ufes asutati 5. mail 1954. See koosneb neljast ülikoolilinnakust - Goiabeiras ja Maruípe pealinnas Vitória ning Alegre (osariigist lõuna pool) ja São Mateus (osariigist põhja pool) - pindalaga suurusega 4,3 miljonit ruutmeetrit. Selle ülikoolilinnakute kogupindala on 292 000 ruutmeetrit (ehitatud ala).

  • Ondina, Salvador, Brasiilia

  Federal University Of Bahia algas 18. veebruaril 1808, kui prints Regent Dom João VI asutas Brasiilias esimese ülikoolikursuse Bahia kirurgiakooli. Sellegipoolest ühendas see 19. sajandil farmaatsia (1832) ja hambaravi (1864), Kaunite Kunstide Akadeemia (1877), õiguse (1891) ja polütehnikumi (1896) kursused. 20. sajandil lõi Isaías Alves filosoofia-, teadus- ja kirjateaduskonna (1941). UFBA asutaja - ülikooli esimene rektor tõsteti esile kõrghariduse trajektooril. Sündinud Salvadoris 1894. aastal, lõpetanud meditsiini ja spetsialiseerunud kirurgiale São Paulos. Naastes astus ta patoloogia ja kirurgia õppetooli ning juhatas arstiteaduskonda. 15 aasta jooksul rektorina (1946-1961) juhtis ta föderaliseerumisprotsessi ning viis ellu füüsilise ja personali infrastruktuuri, kirjutades integreeritud ülikooli esimese peatüki: kunst, kirjad, humanitaarteadused ja teadused. Rektoraadi esimesel aastal moodustati Bahia ülikool ametlikult. 1950. aastal sai temast Federal University Of Bahia , integreerides isoleeritud koole ja korraldades muid kursusi. Viieteistkümne aasta jooksul õitses UFBA kunsti, humanitaarteaduste ja tervise valdkonnas Edgard Santose juhtimisel.

  • Vila Mariana, Brasiilia

  Traditsiooniliselt terviseteadustele spetsialiseerunud asutusena tunnustatud Unifesp vastutab kvalifitseeritud inimressursside koolituse ja tervishoiualaste teadusuuringute arendamise eest. Selle päritolu tuum on Escola Paulista de Medicina, mille asutamine pärineb aastast 1933 ning mida toetati eraressursside ja valitsuse toetuste kaudu kuni föderaliseerimiseni 1956. aastal. Seaduse nr 8957 vastuvõtmisega muutus EPM 1994. aastal föderaalses ülikoolis , säilitades kursused, mida õpetatakse meditsiinis, põetuses, bioloogiateadustes (meditsiiniline moodus), logopeedias ja oftalmoloogias - mis tänapäeval integreerib tervisetehnoloogiaid.