Keystone logo
Bulgaaria

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Bulgaaria 2024

Asutuste arv: 21
  • Barcelona, Hispaania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulgaaria

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulgaaria

  University of National and World Economy / UNWE / on Bulgaaria ja Kagu -Euroopa suurim ja vanim kõrgem majanduskool. Sellel on 100 -aastane ajalugu. Ülikool pärineb poliitika- ja majandusteaduste vabaülikoolist, mis asutati rahvusliku valgustuse ministri 5. juuli 1920. aasta korraldusega nr 2155. Aastal 1940 /Riigi Teataja, iss. Nr.126, 7. juuni 1940/ see muudeti Riigi Kõrgemaks Rahandus- ja Haldusteaduste Instituudiks ning 1947. aastal reorganiseeriti see Sofia Ülikooli majandus- ja sotsiaalteaduste teaduskonnaks.

  • Sofia, Bulgaaria

  Sofia University St. Kliment Ohridski on esimene Bulgaaria keskkool. Selle ajalugu on Bulgaaria rahva sajandipikkuse kultuuri- ja haridustraditsiooni kehastus ja jätk.

  • Sofia, Bulgaaria

  Rahvusassamblee 26. mai 2015. aasta otsusega muudeti telekommunikatsiooni ja postituste kolledž telekommunikatsiooni ja postituste Висше училище по телекомуникации и пощи , mille teemaks oli: erialaste erialade kõrgharidusega spetsialistide koolitamine "Kommunikatsioon ja arvutitehnika "ja" Haldus ja juhtimine ".

  • Varna, Bulgaaria

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" on Bulgaaria suurim eraülikool. See on väljakujunenud akadeemiline keskus, mis ühendab Bulgaaria ja rahvusvaheliste üliõpilaste koolituse riigi prioriteetsetes valdkondades ning loob rahvusvaheliselt konverteeritava ja konkurentsivõimelise teadus- ja akadeemilise toote. See õpetab üle 10 000 üliõpilase rohkem kui 67 bakalaureuse- ja magistriprogrammis ning 29 doktorikraadi. programmid.

  • Plovdiv, Bulgaaria

  Põllumajandusülikool - Plovdiv loodi 1945. aastal. See on tugevdanud oma positsioone Bulgaaria põllumajandusteaduse ja hariduse riikliku keskusena. 2006. aastal andis riiklik hindamis- ja akrediteerimisamet Plovdivi põllumajandusülikoolile institutsionaalse akrediteeringu ja kõrgeima hinde „Väga hea”.

  • Veliko Tarnovo, Bulgaaria

  1963. aasta sügisel avas Veliko Tarnovos ajaloolisel ja maalilisel künkal "Sveta Gora" uksed pealinnast väljaspool asuv esimene ülikool, mille patroonid on Cyril ja Methodius. Pärides kuulsa Tarnovo kirjanduskooli 14. sajandist pärit haridus- ja kultuuritraditsioone, on see kujunenud autoriteetseks humanitaarteaduste ja kunstide kõrgkooliks ning prestiižseks haridus- ja teaduskeskuseks.

  • Burgas, Bulgaaria

  Burgas Free University / BFU / loodi Suure Rahvusassamblee seadusega 18. septembril 1991 ja on üks esimesi valitsusväliseid ülikoole riigis. Ülikool on akrediteeritud riikliku hindamis- ja akrediteerimisagentuuri poolt ning see on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile ISO 9001: 2008: BFU on kaasaegne ja uuenduslik ülikool, mis hoolitseb oma üliõpilaste ja nende professionaalse teostamise eest ning millel on märkimisväärsed akadeemilised saavutused ja rahvusvaheliselt tunnustatud staatus.

  • Sofia, Bulgaaria

  Химикотехнологичен и металургичен университет on akadeemiline asutus, mis keskendub meie aja ja rahva vajadustele. Meie kogukond läheb kaugemale ülikoolist ja riigist ning hõlmab akadeemilisi partnereid erinevatelt mandritelt.

  • Sofia, Bulgaaria

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) on riiklik ülikool, mis nimetati parlamendi 29. novembri 2010. aasta määrusega ümber pärast seda, kui 2004. aastal hääletas raamatukogunduse ja infotehnoloogia erikõrgkool. Aastate jooksul oli see vastavalt: Asutatud - 18. September 1950 valitsuse määrusega riikliku raamatukogu instituudiks ja hiljem nimetati parlamendi dekreediga ümber raamatukoguteaduse kolledžiks;

  • Sofia, Bulgaaria

  La Francophonie halduse ja juhtimise spetsialiseeritud asutamine (ESFAM) on La Francophonie ülikooli agentuuri instituut, mis asub Bulgaarias Sofias. Meie missiooniks on koolitada prantsuse keeles halduse ja ärijuhtimise kõrgetasemelisi spetsialiste, et aidata kaasa Kesk- ja Ida-Euroopa tsooni riikide arengule.

  • Gabrovo, Bulgaaria

  Lähtudes ülikooli saavutustest ja traditsioonidest, aktiivsest rahvusvahelisest koostööst, tihedast partnerlusest ettevõtlusega ja intensiivsest teadustööst, et valmistuda majanduse ja ühiskonna vajadusteks turule orienteeritud kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide jaoks, et luua edusamme ja olla valmis vastavalt oma hariduslikule kvalifikatsioonile muutuva maailma väljakutsetele.

  • Sofia, Bulgaaria

  Mäe- ja geoloogiaülikooli „St. Ivan Rilski ”on olnud iseseisev õppeasutus alates aastast 1953. Kuuekümne aasta jooksul on see end tõestanud akadeemilise ja teaduskeskusena, mis pakub väljaõpet geoloogia, mäetööstuse ning elektri- ja masinaehituse valdkonnas. See on asutus, kus viiakse läbi fundamentaalseid ja rakenduslikke teadusuuringuid ning pakutakse kogu kraadiõppe kvalifikatsioonikursuste valikut. Inseneri üldhariduse nõuetekohane kombineerimine koos profileeritud teadmiste ja võimete omandamisega annab ülikooli lõpetajatele tohutud võimalused leida oma professionaalne teostus selles riigis ja välismaal. Selle asutamisest alates on üle 21 000 inseneri, kelle seas on koolitatud umbes 40 riigi kodanikke Euroopast, Aasiast, Aafrikast ja Lõuna-Ameerikast ning kes on leidnud töökoha geoloogia ja mäetööstuse, energeetika valdkonnas. tsiviilehitus ja tööstuslik ehitus, keskkonnakaitse ja muud harud.

  • Burgas, Bulgaaria

  "Prof Dr. Assen Zlatarovi" ülikool on Kagu-Bulgaarias ainus riiklik ülikool. Õppetöö toimub kolmes teaduskonnas - tehnikateaduskonnas, loodusteaduskonnas ja sotsiaalteadustes.