Keystone logo
Colombia

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Colombia 2024

Asutuste arv: 148
  • Bogotá, Colombia

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rionegro, Colombia

  1996. aastal andsid Colombia rahvusharidusministeerium ja Colombia hariduse hindamise instituut - Icfes resolutsiooniga 2661 Remingtoni organisatsioonile juriidilise staatuse ülikooli institutsioonina, millest sai alguse Remington University Corporation.

  • Popayán, Colombia

  Universidad Del Cauca loodi Popayánis kolmanda ringkonna ülikoolina 24. aprilli 1827. aasta dekreediga. 5. aprillil 2013 andis riikliku haridusministeerium juba kuueks aastaks resolutsiooniga kõrgekvaliteedilise institutsionaalse akrediteeringu 6218, 13. juuni 2019, uuendas see institutsioonilist akrediteeringut kaheksa aastaks.

  • Barranquilla, Colombia

  Rannikuülikooli (CUC) missiooniks on kujundada terviklik kodanik mõtte- ja ideoloogilise pluralismi põhimõtte alusel, kellel on kõrge vastutustunne akadeemilise ja uurimisalase tipptaseme pideval otsimisel, kasutades teaduse, tehnoloogia arengut , tehnoloogia ja kultuur.

  • Jamundí, Colombia

  Lääne autonoomne ülikool on kõrgkool, mis saab vastavalt 1992. aasta seaduse ja muude õigusnormide sätetele viia läbi bakalaureuse-, kraadiõppe-, uurimistöö-, täiendõppe- ja projektsiooniprogramme kogukonnale.

  • SANTANDER, Colombia

  Santanderi tehnoloogilised üksused on osakondade korra avalik asutus, mis on pühendatud eetilise taju, kriitilise mõtlemise ja ettevõtliku suhtumisega inimeste koolitamisele kvaliteetsete õpetamis-, uurimis- ja laiendusprotsesside kaudu, et aidata kaasa ühiskonna- majandusarengut. ühiskonna majanduslikku, teaduslikku, tehnoloogilist, keskkonnaalast ja kultuurilist.

  • Bogotá, Colombia

  Oleme kõrgharidusasutus, millel on sõjaline fookus ja mille eesmärk on koolitada täielikult välja logistikaspetsialistid, kriitilised kodanikud, kellel on lai sotsiaalne, eetiline ja poliitiline meel. Täiustame uurimispädevust ja ettevõtlikkust, mida toetavad teaduse ja tehnoloogia edusammud, aidates kaasa Colombia logistika struktuurilisele ja funktsionaalsele arengule.

  • Bogotá, Colombia

  Sõjalisel suhtlemisel meie armee koosseisus on aastate möödudes ja sündmuste saabumisel, mis raamivad meie riigi ja kogu maailma ajalugu, transtsendentaalne tähtsus faktide kogumis, mis nägid nende tehnoloogiat tehnoloogias. suurepärane võimalus arenguks ja muutusteks inimkonna hüvanguks, nii on sõjaline kommunikatsioon läbi ajaloo olnud oluliste elementide juhtimisel, koordineerimisel ja arendamisel sõjalistel operatsioonidel, millest on saanud suurte võitude alus ja samuti on nad võimaldanud kaasaegset vastuolusid, et otsustada elektroonilise meedia nõuetekohase kasutamise üle, mis hõlbustab vastase kavatsuste ja tegude prognoosimist.

  • Armenia, Colombia

  SOTSIAALNE PROJEKTSIOON väljendab püsivat ja otsest suhet, mida EAM hoiab ühiskonnaga; See viiakse läbi interaktiivsete programmide kaudu koos tootmissektorite ja sotsiaalsete osalejatega; mitmesuguste programmide ja tegevuste kaudu (akadeemiline, kunstiline, sotsiaalne ja tehnoloogiline), nõustamine ja nõustamine, täiendõpe ja kogukonnale osutatavad sotsiaalteenused.

  • Cundinamarca, Colombia

  San José FESSANJOSE kõrgharidusfondi missioon on koolitada terviklikke spetsialiste, alates kriitilise, sotsiaalse ja tundliku meelega humanistlikust lähenemisest kuni võrdsuse ja eetiliste väärtuste põhimõteteni. Sel viisil sisulise ja haridusliku kvaliteedi arendamine asutuses.

  • Barranquilla, Colombia

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast on vastutav asutus, millel on eetilised ja läbipaistvad põhimõtted, mis arendavad oma sisulisi funktsioone haridusmudelist, eelistatavalt propedeutiliste tsüklite kaudu, keskendudes inimarengule, tagades mõtlevate, analüütiliste ja kriitiliste olendite tervikliku kujunemise. ettevõtlusvaim õiglase, kaasava, jätkusuutliku, demokraatliku, toetava ja inimväärika ühiskonna loomiseks.

  • Bogotá, Colombia

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia pakub hispaania keele kursusi Bogotas, Cartagenas, Medellínis ja Guaduase lähedal asuvas looduskaitsealal. Kui otsite kvaliteetset hispaania keele kursust hubases ja sõbralikus koolis koos professionaalsete õpetajatega, kui soovite õppida hispaania keelt ja reisida, saades uusi sõpru, kui kohtute ja naudite kultuuri, muusikat, gastronoomiat, muuseume ja loodusmatkasid; siis on Kolumbia uuskeelne hispaania kool teie jaoks. Meie programm on välja töötatud rangeimate rahvusvaheliste keeleõppe juhiste järgi. Nueva Lengua on rahvusvaheliselt tunnustatud oma kvaliteedi ja teeninduse poolest ning alates 2003. aastast on meie juures õppinud noori ja täiskasvanuid ligi sajast riigist. Meil on palju erinevaid kursusi ja alustame tunde igal nädalal kõigil tasanditel. Alates esimesest päevast tunnete end reisimise ajal hispaania keele õppimise kogemuses oodatuna, oodatuna ja toetatuna.

  • Cali, Colombia

  Riiklik spordikool on riikliku ülikooli asutus, mis on pühendunud inimese terviklikule kujunemisele, et aidata kaasa riigi arengule, luues, muutes ja rakendades teadmisi spordi, tervise ja hariduse valdkonnas. haldamine ja majandus, mis põhineb põhimõtetel ja väärtustel, mis edendavad inimväärikuse austamist, säästvat arengut, kooseksisteerimist ja ühiskonna elukvaliteedi parandamist.

  • Bogotá, Colombia

  Ülikooli eristatakse järgmiselt: Tundlike ja sotsiaalse vastutusega spetsialistide koolitamine. Panus terviklikku ja jätkusuutlikku inimarengusse. Pühendumine teadmiste demokratiseerimisele. Teadmiste genereerimine, mis muudab Kolumbia ühiskonna struktuure

  • Cundinamarca, Colombia

  Tunnen tohutut uhkust tervitada teid kõiki Konrad Lorenzi ülikooli veebisaidil. See on Colombia mittetulunduslik eraõppeasutus, mis on alates 1981. aastast pühendunud kultuuri- ja teaduslike teadmiste otsimisele, säilitamisele ja levitamisele. Siit saate ajakohastatud teavet ülikooli läbiviidavate projektide kohta sellistes küsimustes nagu õpetamine, uurimistöö ja sotsiaalne mõju; ülikoolipoliitika ja üldised eeskirjad, mis juhivad meie tegevust; bakalaureuse-, magistri- ja magistriprogrammid ning ülikooli pakutavad täiendusõppe kursused; teadlane, sport, kultuuri- ja ühiskondlik tegevus. Samuti saate vaadata meie raamatukogukataloogi ja mõne meie teadusliku kirjutise täisteksti. Kui olete ülikooli liige, pääsete juurde meie andmebaasile, saate kontrollida virtuaalse platvormi sisu, registreerida ülesandeid, kontrollida hindeid, olla osa institutsionaalsest hindamisprotsessist, teha muu hulgas veebimakseid. Kui olete esmakasutaja, vaadake palun meie institutsioonilist videot, et saaksite juhendatult ja lühidalt näha, kuidas Konrad Lorenzis asjad on, mida meil on pakkuda ja mida tähendab olla meie institutsiooni liige.