Keystone logo
Guatemala

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Guatemala 2024

Asutuste arv: 11
  • Guatemala City, Guatemala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Alcobendas, Hispaania
  • Buenavista, Mehhiko
  • + 3 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Guatemala City, Guatemala

  Universidad San Pablo de Guatemala põhineb õppetöö praktilisel realiseerimisel üliõpilase elus. Ülikooli karjäär on täiesti uuenduslik, rakendatav ja julgustab üliõpilasi olema loov ja ettevõtlik. Ülikooli haridusfilosoofia on keskendunud innovatsioonile, mis peaks olema, leiutamisele ning uutele, originaalsetele ja piiramatutele ideedele. Kursuste õppekavad, õpetamis-õppeprotsess ja haridusfilosoofia põhinevad üldiselt järgmisel: tehnoloogilised oskused, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kui õppimise lahutamatu osa kasutamise täiustatud standardid, tavad ja õpetajate ja õpilaste elu. Kogukonnale teenimise vaim ja progressiivsete väärtuste arendamine. Tehnoloogia humanistlik rakendamine Guatemala arengule kaasa aitamiseks. Maailmavaade, mis põhineb kalvinistlikul protestantlikul filosoofial, mis avaldab inimeste võrdsust ja reformeeritud teoloogiat, progressiivseid, eetilisi ja praktilisi väärtusi, mis põhjustavad arengut. Erinevate karjääride ja kõigi kursuste üldõppekava põhieesmärk on õpetada õpilasi järgmiste väärtuste, omaduste ja võimete osas: Juhtimisteadus Ettevõtlus Need väärtused on põiksuunalised ja omavad olulist mõju õpetamise ja õppimise süsteemidele ning kõigi kursuste, seminaride, laborite ja töötubade õppekava kohta. Universidad San Pablo de Guatemala põhineb haridussüsteemil, millest kujundatakse välja innovaatilised mudelid, mille kaudu pedagoogiline tegevus pühendub teistele; eeldada, et see on isikliku ja sotsiaalse ümberkujundamise vahend. Haridussüsteem põhineb tõel ja lähtub nende praktiseerijate eetilisest veendumusest, pidades silmas edu saavutamist ja kogukonna heaolu. Seetõttu on see institutsioon, mis on pühendunud ühiskonnale teadmiste genereerimisel ja edastamisel, tipptasemel hariduse omandamisel, aitama kaasa igapäevase elu ülesehitamisele, mis põhineb kristlusel, millel on suur eetikal põhinev sotsiaalne mõju. , Juudikristlik, moraalinormid ja väärtused, mis tunnustavad teisi.

  • Guatemala City, Guatemala

  Don Bosco müüjate ühendus sõlmis 1971. aastal akadeemilise koostöö lepingu Francisco Marroquíni ülikooliga. Alates 1972. aastast töötasid Don Bosco müüjad välja humanistlikud programmid, mida toetas Francisco Marroquín ülikool. Loodi karjäär, osakonnad ja teaduskonnad. Nende programmide seas on märkimisväärsed: hariduse ja kasvatusteaduste õpetajad, teoloogiaõpetajad, inglise keele õpetajad ja ajalooõpetajad. Kommunikatsiooniteaduskonnas oli suur areng ning asutati sotsiaalse kommunikatsiooni tehniku ja bakalaureuse, reklaami bakalaureuse ning raadio- ja teletootmise eriala erialad. Seal sai Mesoamerican University alguse. Kasutades ära ülikooli kogemust ja saavutatud arengut, alustati uue ülikooli asutamise protseduure 1996. aastal. 1999. aasta oktoobris kiitis Guatemala Mesoamerican University nõukogu heaks Mesoamerican University . 2000. aastal hakkas uus ülikool toimima koos inim- ja sotsiaalteaduste ning sotsiaalse kommunikatsiooni teaduskondadega. Aasta hiljem loodi strateegilises liidus Guatemala juhtide liiduga magistrikraadide õpetamiseks ESAG Escuela Superior de Alta Gerencia. 2002. aastal ühendati Mesoamerican University 15 karjääri Quetzaltenango linnast. 2003. aastal lubati nimetatud peakorteris arstiteaduskond.

  • Guatemala City, Guatemala

  Universidad Del Valle De Guatemala on Kesk-Ameerika üks mainekamaid ülikoole. Oleme tehnoloogia esirinnas ning kõrgel tasemel teadusuuringute ja õpetamise edendamisel. Me pole eraülikool. 1 Kesk-Ameerikas ja Panamas, vastavalt QS-i edetabelile ja ainus ülikool, millel on kangelaste institutsionaalne akrediteering Guatemalas. Üle 50 aasta oleme otsinud ja tervitanud andekaid inimesi, kes soovivad olla muutuste agendid. Pakume eristuvat mudelit, millel on lai vabade kunstide fookus ja mis on ühendatud teaduse, tehnoloogia, innovatsiooni, ettevõtluse ja hariduse erikoolitusega. Nii meie programmide portfell kui ka uurimis- ja teavituskava vastavad meie keskkonna vajadustele, uue põlvkonna õpilastele ja edendavad meie ühiskonna väljakutsetele lahenduste otsimist. Meie kolmes ülikoolilinnakus on UVG-d iseloomustatud kui institutsiooni, mis taotleb akadeemilist tipptaset väärtuste ja kriteeriumidega, et aidata kõiki õpilasi rahalise abi ja piiratud ressurssidega andekate noorte stipendiumide kaudu.

  • Guatemala City, Guatemala

  Guatemala Da Vinci ülikool on kõrgkool, mille haridusettepanek põhineb tõe, terviklikkuse, tipptaseme otsimise, sotsiaalse vastutuse ja teadmiste asjakohasuse põhimõtetel. Guatemala Da Vinci ülikool mõistab, et tõde on põhiväärtus ja seetõttu on selle otsingud, praktika ja kaitse kaitstud tema tegevusse, eriti akadeemiliste ja institutsiooniliste uuringute kaudu, mis aitab kaasa ka teaduse ja sotsiaalse arengu arengule . Teine põhiprintsiip on terviklikkuse põhimõte. Guatemala Da Vinci ülikool mõistab, et teadmised on laialdased ja mitmekesised ning et selle haridusprogrammid peavad andma võimalikult palju integreerivaid teadmisi erinevatest valdkondadest, et lõpetanud spetsialistid saaksid terviklikku koolitust. Tipptase kui tegevuspõhimõte on Guatemala Da Vinci ülikooli prioriteet. On arusaadav, et tipptaseme otsimisel pole lõppu ja seetõttu tuleb nii selle liikmete kui ka programmide tegevusi teostada kvaliteetselt vastavalt normidele ja standarditele, mis tagavad nende saavutamise. Teine põhiprintsiip on asjakohasus, mida mõistetakse kui sidet ja sidusust selle haridusalaste ettepanekute ning ühiskonna ja tootmissektori nõudmiste vahel. Guatemala Da Vinci ülikooli eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on võime teha kriitilisi hinnanguid ning kellel on oma elukutse teostamisel suur paindlikkus ja kohanemisvõime. See on võimalik, kui neile kättesaadavaks tehtud teadmised on seotud reaalsuse ning pideva teadusliku, tehnoloogilise ja sotsiaalse evolutsiooniga.

  • Guatemala City, Guatemala

  Ülikool on kavandatud ühenduslüliks, sillaks, "kannaks", mis ühendab teadusuuringuid ja erialaseid tavasid; püsiväärtused ning loov ja uuenduslik vaim; riigi sotsiaalsed probleemid ja rahvusvahelised üritused; ülikool ja ettevõte; humanistlik väljaõpe ja kaasaegne tehnoloogia. Meie kvaliteedi toetamiseks akadeemilises koolituses on UNIS läbinud pideva akrediteerimise, mis tagab meie haridusprogrammide standardid, professorite profiili, karjääri teostamise tööriistad, näiteks eriala programmid. Selle protsessi jaoks usaldab Universidad del Istmo, et ANECA alustab oma rahvusvahelise akadeemilise kvaliteedi sertifitseerimise protsessi alates 2014. aastast. ANECA on riiklik sihtasutus, mille eesmärk on pakkuda ülikoolisüsteemile välist kvaliteedi tagamist ja aidata kaasa selle pidevale täiustamisele, samuti arendab see erinevaid (hindamine, sertifitseerimine ja akrediteerimine), et integreerida meie süsteem Euroopa kõrgharidusruumi.

  • Guatemala City, Guatemala

  Ainsa riikliku ülikoolina vastutab ta ainuüksi riikliku kõrghariduse ja riikliku hariduse juhtimise, korraldamise ja arendamise ning kultuuri levitamise eest kõigis selle ilmingutes. Ta edendab kõigi võimaluste piires teadusuuringuid kõigis inimteadmiste valdkondades ning teeb koostööd riiklike probleemide uurimisel ja lahendamisel. Selle põhieesmärk on tõsta vabariigi elanike vaimset taset, säilitades, edendades ja levitades kultuuri ja teaduslikke teadmisi. See aitab kaasa Kesk-Ameerika liidu realiseerimisele ja otsib sel eesmärgil vahetust akadeemikute, üliõpilaste ja kõige muu vahel, mis kaldub kannatuse rahvaste vaimsesse sidemesse. San Carlos de Guatemala ülikool on autonoomne, demokraatliku kultuuriga, mitmekultuurilise ja kultuuridevahelise lähenemisega riiklik kõrgkool, mis on seotud ja pühendunud teaduslikule, sotsiaalsele, humanistlikule ja keskkonnaalasele arengule, ajakohastatud, dünaamiline, tõhus juhtimine ja ressursid, mida optimaalselt kasutatakse eesmärkide saavutamiseks, eetiliste põhimõtete ja akadeemilise tipptasemega spetsialistide koolitaja.

  • Guatemala City, Guatemala

  Mariano Gálvezi ülikool on privaatne, mittetulunduslik mittetulunduslik kõrgkool, mis tegutseb vastavalt oma institutsioonilise olemuse seadustele, mille kinnitas 29. jaanuaril 1966 San Carlos de Guatemala ülikooli kõrgeim ülikoolinõukogu. . Selle nimega austatakse silmapaistvat riigimeest, kangelast ja mainekat õiguskonsultatsiooni doktor José Mariano Gálvezi (Guatemala osariigi juht 1831–1838), õppeakadeemia asutajat ja Guatemala hariduse reformaatorit, kes edendas olulisi uuendusi kõigis elukorraldustes. riigi. Talle on omistatud avaliku õpetuse paranemine. Ta võitles selle eest, et õpetus oleks ilmalik, ta oli Rahvusraamatukogu ja muuseumi asutaja, ta austas individuaalseid seadusi ja garantiisid, ajakirjandusvabadust ja mõtteväljendust. Vastavalt institutsionaalsetele põhimõtetele teenindab Mariano Gálvezi ülikool peamiselt üliõpilaste eetilist, teaduslikku, professionaalset ja tehnilist koolitust, integreeritud õppetöö, teadusuuringute ja kogukonnale suunatud teenistuse ning normatiivse, akadeemilise sõltumatuse, haldus-, distsiplinaar- ja majanduslik; teaduse ja kultuuri kui universaalse pärandi säilitamisele ja arendamisele; teadusuuringute kui teadmiste ja progressi allika edendamisele ning riiklike probleemide uurimisele, et aidata kaasa nende lahendamisele. Ideed, mis inspireerisid selle asutajaid, jäävad kehtima, kuna see on ülikooli mure õppetöös, üliõpilaste igakülgses koolitamises vabaduse, vastastikuse austuse ja kooseksisteerimise vaimus.

  • Guatemala City, Guatemala

  Oleme kaasaegne ja kaasav ettevõtluskool, mille tulevik on vaatepunkt ja reisikava, mida meie piirkond nõuab 21. sajandil tekkivate väljakutsetega toimetulemiseks; Me oleme pühendunud avangardsete ideede pidevale otsimisele, et neid ellu viia, ning mõtteviisiga, mis edendab tegutsemist ja hõlmab meie kultuurist püsivaid muutusi, et saavutada pidev ideede ja teadmiste vahetamine.

  • Portland, Ameerika Ühendriigid
  • Cusco, Peruu
  • + 5 Rohkem

  IPSL Global Institute at NUNM (National University of Natural Medicine) määratleb 21. sajandil kõrghariduse ümber - võimendades rahvusvahelisi partnerlusi, mis kaotavad piirid akadeemiliste ringkondade ja ühiskonna vahel, ning häälestavad õpilaste õppimiskogemused tahtlikult tänapäeva maailma väljakutsetele ja võimalustele. Meie ainulaadset hariduskeskkonda iseloomustavad intellektuaalne rangus, avatus, vastastikkus, loovus ning võimekuse suurendamise oskused ja sihikindlus.