Keystone logo
Hispaania

Uuring Magister sisse Hispaania 2024

Õppige riigis Hispaania

Hispaania on Euroopa riik, mis asub Pürenee poolsaarel Vahemere piirkonnas, mistõttu on sild Euroopa ja Aafrika vahel. Riik on pikk ja rikas kultuurilugu ja uhke mitmesuguseid maastik, sealhulgas randade, karjamaad, mäed ja kõrb moodi valdkondades. Tuntud kunsti-, muusika-, köögi-ja muude kultuuriasutuste tegevus, Hispaania on ka liider taastuvenergia arendamine, eriti sellistes valdkondades nagu päikeseenergia ja tuuleenergia. Lisaks Hispaania on seadnud eesmärgiks, et asendada üks miljon autot, mille elektrisõidukite 2014. Hispaania toodab ka peaaegu pool maailma oliivid.

Kliima

Hispaania on üks soojema kliimaga Euroopas. Kuigi riik kogeb kõiki nelja aastaaega, üldine kliima on väga kerge, talvel temperatuur sageli tõuseb 15 kraadi C päeva jooksul. Temperatuurid Madrid on tavaliselt 25-36 kraadi C suvel ja 9-15 kraadi C talvel.

Kultuur

Hispaania kultuur rõhutab kunsti ja tervislik toit on inspireeritud Vahemere toidud nagu oliiviõli. Kastiilia hispaania keel on ametlik keel, kuid mitmed teised hispaania dialekte kajastatakse ka kogu riigis. Piirkondlik identiteet on väga tugev mõnes riigis.

Hispaania ööelu on tuntud jätkuvalt hästi ka järgmisel hommikul. Tüüpiline õhtu võiks alustada õhtusöök ja joogid või filmi järgneb reis baar või disko. On palju kogu öö diskoteegid ja pärast tundi klubid kus pidulikud jätkuks ka järgmisel päeval.

Elukallidus

Hispaania on üks madalamaid kulusid elavad Euroopas, rent ja toit maksab umbes 800 € kuus. Et aidata katmisel kulud, välisüliõpilaste kellel on lubatud töötada kuni 20 tundi nädalas.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  416
 • Kommunaalteenuste osa

  42
 • Interneti tellimus

  33
 • Kohalik transport

  34

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  8
 • Kinopilet

  8
 • Pint kohalikku õlut

  3

Umbes Hispaania

Kõrgharidus

Hispaania kasutab Euroopa kõrgharidusruumis (EHES) ja jagab kraadi kolme etappi:

 • Hinne kraadi - bakalaureuse-uuringud
 • University Master kraadi - doktoriõpe
 • Doktorikraadi - magistriõpingutele


Hispaania ülikoolid pakuvad ka "mitteametlik magistrikraade" kutsus Maestrias. Need kraadi hõlmavad tavaliselt 1-2 aastat õpinguid ja keskenduma praktilisele õppele spetsialiseerunud elukutseid.

Enne taotluse kraadiõppe lisaks bakalaureuse kraadi õpilased on tavaliselt oodata 2-3 aastat kogemusi oma valdkonnas.

Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad õppida Hispaanias läbima selectividad Hispaania ülikooli sisseastumiseksamid. Need eksamid on saadaval kaks korda aastas paljudes riikides. Kui tulevane üliõpilane on sooritanud eksamid, võivad nad pöörduda otse ühtegi Hispaania ülikoolis.


Miks Uuring Hispaanias?

Hispaania kõrgkoolides on kiiresti kasvanud viimase kahe aastakümne jooksul. Selle tulemusena on paljud koolid on väga tänapäevased vahendid, et lisada arenenud tehnoloogiate õpikeskkond.Kell magistri tasemel, MBA kraadi ja muud ettevõtlusega seotud kraadi on eriti populaarne ja tunnustatud kogu maailmas oma kõrge kvaliteedi.

Hispaania rahvusvaheline Üliõpilaskond on multikultuurse, kusjuures 31 protsenti hailing Ladina-Ameerika ja veel 5 protsenti Põhja-Ameerikas. Õpe toimub hispaania, emakeel üle 400 miljonit inimest. Õpilased ei ole juba valdab hispaania võiksite kaaluda käivad muidugi õppekeeleks hispaania enne algust oma magistriõppes. Hispaania asutused pakuvad erinevaid kursusi õppe Hispaania, ühe kuu pikk keelekümblus täieliku akadeemilise kursused.

Ülikoolid

Hispaanias on 81 ülikooli, umbes 50 on avalikud ja ülejäänud on privaatne. Ülikoolid asuvad üle kogu riigi ja kõik teretulnud rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks nii magistri-ja bakalaureuse-uuringud.Õpilased võivad saada magistrikraadi kõik distsipliinides Hispaanias sealhulgas kunsti-ja humanitaarteadused; teaduse, tervishoiu teadused; sotsiaalteadustes; õigusega; inseneri-ja arhitektuuri.

Hispaania ülikoolides tunnustatakse nende kvaliteet, mis viis ülikooli ilmumist top 400 kooli järjestab 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Need koolid sisaldavad Autonoomse Ülikooli Barcelona, ​​Barcelona Ülikool, University of Valencia, Polütehniline Ülikool Valencia, ja University of Vigo.

Õppemaks ja Programmi kestus

Aastane õppemaks eraülikool on umbes 6000 €. Masters programmid nõuavad 60-120 ainepunkti, mis võtab tavaliselt 1-2 õppeaasta. Teesi 6-30 krediidi avalikul kaitsmisel on ka vaja.

Õppeaasta

Enamik institutsioone alustama õppeaasta oktoobris ning viimistlus juunis. Enamik koole on kaks semestrit, millel eksamid lõpus iga semester.

Post-Graduate võimalused

Kuna praeguses majandusolukorras Hispaanias, kraadiõppurid tööhõive Hispaania on vähem tõenäoline, kui enne. Kuid tööandjate kogu maailmas omada magistrikraadi saadud Hispaania ülikooli kõrgelt.

Lõpetajad magistriõppesse võivad ka kaaluda jätkuprogrammi tööd doktoriõppes või taotlevate teadustöö seisukohti ametlikult tunnustatud uurimiskeskused.

Viisakohustuse

Rahvusvahelised õpilased ELi liikmesriigid, Norra, Island, Liechtenstein, või Šveits ei ole kohustatud omama viisat.Kõik teised välisüliõpilased, kes peatub rohkem kui 90 päeva, peavad taotlema pikaajalist õpilase viisa. Tuleviku üliõpilased peab taotlema viisat Hispaania konsulaadis või saatkonnas kodumaad.

Et saada üliõpilase viisat, õpilased peavad esitama tõendi oma õppetöö koos arstitõendiga, tõendi maksevõime kohta õpingute, ja karistusregistri tõend elukohariigis on viimase viie aasta jooksul.

Ravikindlustus

Rahvusvahelised õpilased on alla 28-aastased saavad taotleda üliõpilane haigekassa plaani. Õpilased vanem kui 28 võivad kasutada riiklikku tervishoiusüsteemi, mis tagab teenuste kõigile seaduslikele elanikele Hispaanias.

Tips

Hispaania kasutab euro sularaha ja kõik peamised rahvusvahelised krediitkaardid kõige kauplustes.

Jootraha on tavaks baarid, restoranid, hotellid, ja taksod.Tips on tavaliselt umbes 5-10 protsenti kogu hinda.

Üliõpilased, kes soovivad sõita autoga Hispaanias peab olema rahvusvaheline juhiluba, kui nad on pärit Euroopa Liidu liikmesriigis, Šveitsis, Norras, Islandil või Liechtensteinis.

Viisanõuded

Üliõpilastele väljaspool EL-i/EMP-d või Šveitsi, kes soovivad osaleda üliõpilasvahetuses, viia läbi uurimistööd või koolitust või töötada Hispaanias tasustamata praktikandina või vabatahtlikuna kauem kui kolm kuud.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Üliõpilasviisa (tüüp D)

Hind ja valuuta

EUR 160

Hispaania üliõpilasviisa hinnad on umbes 160 eurot. Viisa taotlemise tasu võib igal ajal muutuda.

Kes saab viisat taotleda?

EL/EMP või Šveitsi kodanikud ei vaja üliõpilasviisa, olenemata Hispaanias viibimise pikkusest. EL/EMP/Šveitsi üliõpilased ei vaja Hispaanias elamiseks viisat, vaid peavad end kohalikes ametiasutustes registreerima ja hankima elamistunnistuse.

Kõigi teiste riikide kodanikel on vaja üliõpilasviisa, kui nad kavatsevad Hispaanias viibida ja õppida kauem kui 90 päeva. See viisa antakse neile üliõpilastele, kes on Hispaania tunnustatud õppeasutuses juba vastu võetud.

Kust saab taotluse esitada?

Hispaania konsulaat või saatkond

Õppimisviisa saate taotleda oma koduriigi Hispaania konsulaadis või saatkonnas.

Koduleht:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Kuidas taotlust koostada?

Enne õppeviisa taotlemist peate leidma kursuse või programmi Hispaanias ametlikult tunnustatud asutuses. Seejärel peate saama organisatsioonilt ametliku kinnituse, et olete kursusele või programmile vastu võetud, sertifikaadi või vastuvõtukirja kujul. Kui teil on see olemas, võite võtta ühendust oma koduriigi Hispaania saatkonna või konsulaadiga ja taotleda üliõpilasviisa.

See, mida täpselt nõutakse, võib konsulaaditi erineda, kuid üldiselt peate näitama oma passi ja järgmist.

 • üksikasjad uuringu, koolituse või uurimistöö kohta, mida te Hispaanias teete, sealhulgas õppetunnid nädalas (vähemalt 20 tundi);
 • tõend tervisekindlustuse olemasolu kohta;
 • arstitõend, mis kinnitab, et teil ei ole haigusi, mis nõuaksid teid karantiini;
 • tõend selle kohta, et teil on Hispaanias viibimise ajal rahalisi vahendeid (nt stipendiumi andmed, Hispaania pank, mis näitab piisavaid rahalisi vahendeid, või kiri vanematelt/eestkostjatelt, kes võtavad täieliku rahalise vastutuse);
 • teave selle kohta, kus te elate;
 • teie koduriigi vastavate asutuste poolt viimase viie aasta jooksul välja antud karistusregistri tõend.

Kui viibite Hispaanias õppimiseks kauem kui kuus kuud, peate taotlema üliõpilase elamisluba 30 päeva jooksul pärast Hispaaniasse sisenemist. Taotlege seda kohalikus välismaalaste büroos (Oficina de Extranjeros) või politseijaoskonnas. Kaart kehtib aasta ja seda saab uuendada igal aastal viieks aastaks seni, kuni õpid edasi.

Millal peaksite kandideerima?

Peate taotlema viisat kaks kuni kolm kuud enne, kui kavatsete Hispaaniasse reisida, et oleks aega oma taotluse läbivaatamiseks.

Üldjuhul antakse Hispaanias üliõpilasviisa kogu õppeperioodiks. Saate oma üliõpilasviisa pikendada, et pikendada oma õpinguid või asuda Hispaanias uuele õppesuunale. Ärge püüdke esitada üliõpilasviisa taotlust rohkem kui neli kuud ette või vähem kui 7 nädalat enne lahkumiskuupäeva, vastasel juhul taotlust ei võeta vastu.

Kui teie õpingud Hispaanias kestavad kauem kui kuus kuud, peate taotlema üliõpilase elamisluba, mis kestab ühe aasta. Üliõpilase elamisluba tuleb igal aastal uuendada.

Töötlusaeg

Töövõimalused

Hispaania elamisluba annab teile õiguse töötada kas osalise tööajaga või ajutiselt, kui te ei kasuta teenitud raha Hispaanias viibimise ajal enda ülalpidamiseks. Õppimise ajal on lubatud töötada kuni 20 tundi nädalas, kui see ei sega õpinguid. Ettevõte, kes teid palkab, peab hankima teile välismaalaste büroost tööloa. Teie tööleping ei tohi ületada õppeviisa kehtivusaega.

Kui lähete praktikale oma kursuse raames, mille jaoks teile elamisluba anti, ei vaja te tööluba.

Tundi nädalas

20

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Siin on mõned põhjused, miks võidakse keelduda üliõpilasviisa andmisest Hispaaniasse:

 • Varasemad või praegused kuriteod
 • Ebapiisav selgitus planeeritud viibimise eesmärgi ja asjaolude kohta
 • Ebapiisavad elatusvahendid
 • Kehtetu reisikindlustus
 • Puudub majutustõend
 • Ebasoodne Schengeni viisa olukord – Schengeni viisa piirangute eiramine (st Schengeni alal viibimise ületamine, esitatud reisimarsruudi mittejärgimine – jättes peatumata enamasti Schengeni ala peamises sihtriigis jne).