We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hongkong

Uuring Magister sisse Hongkong 2024

Õppige riigis Hongkong

Sharing pealkiri erihalduspiirkond Inimesed 's Republic of China koos Macau, Hong Kong on linn-riik asub lõunarannikul Hiina ja piirneb Lõuna-Hiina merele ja Pearl River Delta. Kus elab peaaegu seitse ja pool miljonit inimest ja pindala on ainult 430 miili, Hong Kong on üks maailma 's kõige tihedamini elanikkonnast piirkondades, peamiselt koosneb etnilise Han Hiina. Olemasolevad all aksioom "üks riik, kaks süsteemi ", Hong Kong tegutseb erinevate poliitiliste põhimõtete ja seaduste kui Hiina, toimivad pigem Lääne, demokraatlik stiil valitsus võrreldes Hiina 's priniciples kommunismi. Tegevjuht Hong Kong on valitsusjuht ja valitakse Valimiskomisjon määrab demokraatlikust hääletamisel.

Hongkong peetakse üks juhtivaid finants-keskused maailmas ja liigub kapitalistlik teenus majanduse iseloomustab vabakaubandus ja madalate maksudega. Kuna ruumipuudus ning linna, selle arhitektuur on ainulaadne ja ultramoodne-ilmumist. Tegelikult, Hong Kong on suurepäraselt tehtud ümber maailma 's ainult "vertikaalse linna ", mis funktsioone spectacular skyline mõnikord varjatud paksu sudu tulevad sajad tuhanded sõidukid ja liiga paljud ettevõtted surutud nii väike piirkond. Kuid tänu sellele tihedalt asustatud, Hong Kong on loonud väga arenenud transpordi võrk, mis varjutab kõik muu transpordisüsteemid arenenud maailmas.

Kuigi Hong Kong pakub võimalust üksikisikutele saada kindlat töökohta, mis maksab hea palk, elukallidus on üsna kõrge ja võib tasakaalust välja õpilased, kes valisid teenida määral selles linnriik.Kuid õpilased peaksid ehmuge, kui nad avastavad, kui palju see maksab, et elada Hongkongis. Tänu madalad maksud, lisatasu tervishoiu, elukvaliteedi ja tähelepanuväärne kõrghariduse võimalusi, Hong Kong jääb populaarne rahvusvaheliste üliõpilaste, et saada kraadi ja kogemusi tõuklema ja sebimine põnev Hong Kong.

Kliima Hongkongis

Kõikudes parasvöötme ja subtroopilise kliimaga Hongkong 's kõige meeldiv aeg aastas ilm tark on novembrist jaanuarini, kui temperatuur on mugav ja päikesepaiste on küllaga. Õhuniiskus tõuseb märtsis ja aprillis, udune tingimustel sageli viivitades praami ja lennuki teenuseid. Mai, juuli, august on kuum, niiske ja tormine, keskmine päevane temperatuur Uusehitise umbes 86 kraadi Fahrenheiti või 31 Celsiuse järgi. Augustis ja septembris, Hong Kong on sageli tabanud troopilised tsüklonid, mis moodustavad ka Hiina meres või Lääne-Vaikse ookeani põhjaosas.Tuuled on tugev tsüklonite kuid üldiselt ei põhjustada ulatuslikke kahjustusi linnas.

Religioonid Hongkongis

Usuvabadus Hongkong on tagatud vastavalt oma põhiseadusele ja põhiseaduse. Taoism, Konfutsianism ja budism moodustub tema esmane religioonide koos smatterings kristlus, katoliiklus, moslemi ja juudi praktikud leida kogu piirkonnas. Kuid paljud Hongkongi elanikud ei ole religioosse kuuluvuse ja leiavad ateistid või agnostik. Falun Gong on ka talutav Hongkong kuid Mandri-Hiinas, kus kommunistlik partei peab seda usku ohuna riigi tänu oma brändi vaimseid õpetusi.

Keeled Hongkongis

Ametlikes keeltes Hongkong on kantoni (vorm Hiina) ja inglise keeles.Ligi pool Hongkong 's elanikud on piisav inglise keele oskus ja õpilased leiavad, et kõige tähised nii inglise kui hiina tekst. Hiljuti arvu kasvu Mandri-Hiina immigrandid on viinud mandariini hiina keel muutumas sagedamini kuulnud Hongkong ühiskonnas.

Hongkongi Valuuta

HKD või Hongkongi dollari, on Hong Kong 's valuuta ja on üks enim kaubeldud valuuta maailmas. Hongkongi dollar jaguneb 100 senti erinevate nimiväärtusega müntide ja pangatähtede ringluses linnriik.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  1409
 • Kommunaalteenuste osa

  71
 • Interneti tellimus

  22
 • Kohalik transport

  58

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  5
 • Kinopilet

  12
 • Pint kohalikku õlut

  6

Umbes Hongkong

Kõrghariduse Hongkongis

Ülikoolid nimega "seadusjärgne ülikoolide " on heaks kiitnud tegevjuht-in-nõukogu Hong Kong ja rahastavad Ülikool annab komiteele. Erandiks on Avatud Ülikool Hong Kong, mis on omafinantseeringu koolis ja ei tugine UGC rahastamiseks. Kohustuslik ülikoolid on teadusmahukas ja aktsepteerida ainult parimad õpilased. Tegelikult keskmine IQ Hiina õppijate Hongkong kõrghariduse institututions on üks kõrgemaid maailmas.

Keskharidusele kolledžid pakuvad bakalaureuse-ja magistriõppe 's kraadi ja on registreeritud tollel nimetatakse keskharidusele Colleges korraldus Hong Kong. Rahvusvahelised õpilased leida ka kutse-tüüpi kõrgkoolid nagu Hong Kong Instituut kutsehariduse, mida käitavad nõukogu eraldi omavalitsustes kohustuslikud ja keskharidusele kolledžites.

Ülikooli õppemaksu erineb institutsioonide kuid õpilased võivad oodata maksma umbes $ 100,000 USA dollarit ehk 73000 € teenida määral Hongkongis. Õpilased on tungivalt taotleda mis tahes stipendiumi, et aidata kompenseerida kõrge hind õppemaksu. Pea meeles, et üliõpilane ravikindlustuse soodustused on samuti kallis, samuti kulud toidule, riietusele ja majutus Hong Kong.

Taotlemine Student Visa

Oodata ootama vähemalt kaks kuud, enne kui oma õpilase viisa Hong Kong immigratsiooni osakond.Õpilased peavad täitma viisa / entry taotlusvorm ja saatke järgmised dokumendid koos vorm: koopia juht 's litsentsi või muu foto läbipääsuluba tõend haridustasemega (keskkooli diplomi, sissepääs hinded, varasemate kraadi teenitud) üks passipilt; kirja vastuvõtu alates Hongkongi ülikooli; finantsolukorra tõendamist (stipendiumi auhinnad, pangaväljavõtted) ning tõend, et õpilane on koht jääda, kui Hongkong, kas loengusse, koos vastuvõtva pere või korteris.

Miks Uuring Hong Kong?

Lisaks pakuvad struktuurilt ja akadeemiliselt parem kraadi programmid, mis juhivad seda, mida paljud loevad üks maailma 's top haridusministeeriumide, Hong Kong omistab kraadi, mis on kõrgelt hinnatud ja tunnustatud tööandjate ja uurimisinstituutide kõigis maailma.Lisaks intellektuaalselt avatud ühiskonna Hongkong hõlbustab võimalusi õpilastel uurida teiste õppeainete ja tase mõtlesin mitte kuskil mujal.