Keystone logo
India

Uuring Magister sisse India 2024

Õppige riigis India

India on Lõuna-Aasia riik, mis on koduks ligi miljard ja pool inimest, suuruselt teine ​​populatsiooni maailmas Hiina järel. India 's merepiiri koosneb India ookeani Araabia mere ja Bengali laht ja selle maa piirneb Hiina, Pakistan, Bhutan, Nepal, Bangladesh ja Myanmar. Pärast dramaatilisi muutusi oma turupõhised operatsioonide 1990, India kiiresti kujunenud silmapaistev maailmamajandusse, kus peetakse täna innovatiivne, arenenud rahvas, kellel on pealkiri on suuruselt kolmas riik on seoses PPP või puchasing võimsus pariteet. Kuid see kasvu kiirenemine ei ole adresseeritud India 's sügav ja alaline küsimusi vaesus, ebapiisav tervishoid, kirjaoskamatus, alatoitumine ja korruptsiooni politsei-ja omavalitsuse sektoris.

Föderaalvalitsuse India koosneb täidesaatva, seadusandliku ja kohtuvõimu, koos India president tegutseb riigipea.President valitakse kasutades valijameeste süsteem ja jääb võimul viis aastat. Peaminister, kelle nimetab ametisse president, peetakse valitsusjuht ja säilitab kõrgeim täidesaatev võim. India seadusandliku filiaal järgib Westminster parlamentidevahelise stiilis süsteemi reegel tõttu tugevas möödunud Briti kolonialism.

Ehkki moderniseerimist India on käimas traditsiooniline ühiskond jääb sharpely määratletud India kastisüsteemi, tüüpi sotsiaalne kihistumine kokkulepe, mis pärsib emantsipeerunud sotsiaalse suhtluse ja liikuvuse eest kõige arenenud countries.Social klasside India on määratud "kastidesse " , teatud kastid peetakse eliit kui teised. Kuigi India on diskrimineerimisvastased õigusaktid, et vältida tagakiusamist ja eelarvamuste vastu nn alumine kastid indiaanlased elavad maapiirkondades on endiselt diskrimineeritakse ja segregatsiooni linnapiirkondades.Pereväärtusi ka moodustavad jätkuvalt oluliselt mõjukam osa India traditsioon, mille eelnevalt kokkulepitud abielud vahel kaks perekonda veel normiks enamiku India ühiskonnas. Lisaks lahutus on praktiliselt ennekuulmatu India ühiskonnas ja lubatud ainult äärmuslikel juhtudel kuritarvitamise.

India 's kliima

India peetakse "megadiverse " riik ja sisaldab kolme piirkonna nimega "bioloogilise mitmekesisuse levialades ". See on koduks üheksa protsenti kõigist imetajad, kes elavad maailma ja kuus protsenti kõigist õistaimed. Elupaikade ulatuda okasmetsad in Himaalaja troopiliste vihmametsade Kirde-India ja Andamani saartel. Keskmine kõrge ja madala temperatuuriga Indias ulatuvad 75 kraadi Fahrenheiti kuni 55 kraadi Fahrenheiti (25 Celsiuse kuni 12 C).Kuid suuremad linnad nagu Bangalore, Mumbai ja New Delhi sageli küpsetada all temperatuure, mis jäävad nii kõrge kui 95 kraadi Fahrenheiti (35 C) nädalaid korraga. Sademeid võib olla raske troopilise kliimaga piirkondades, kus niiskus Uusehitise umbes 80 protsenti.

Keeled India

India ei ole ametlik keel, kuid Hindi keelt räägib peaaegu pool India 's elanikkonnast. Bengali, Telugu, marathi, tamili, Urdu ja Gujarati on teistes keeltes, et õpilased võivad ilmneda õppides India. Inglise keelt kõneleb palju indiaanlasi ja peetakse India 's "teine ​​" keele valik. India on ka palju erinevaid keeli, mis on pandud "ohustatud keel " nimekirja, sest number ellujäänud kõlarid on kahanenud kuni isoleeritud külade olemasolevate India maapiirkondades.

Religioonid Indias

Kaheksakümmend protsenti indiaanlased tava hinduism, religioon, et teadlased peavad maailma 's vanim elav usk. Hindud usuvad erinevaid seadusi, iga päev moraali, dharma, karma ja reinkarnatsiooni. Muud usundid leitud India ühiskonnas on peamiselt kristlus ja islam.

India 's Valuuta

Ametlik valuuta India ruupia, mida kontrollib ja mille on väljastanud Reserve Bank of India. India ruupia jaguneb 100 paise. Alates 2011, ainult müntidega väärtuses 50 paise peetakse seaduslikuks maksevahendiks. Pangatähed praegu ringluses hulka 5, 10, 20, 50, 100, 500.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  123
 • Kommunaalteenuste osa

  12
 • Interneti tellimus

  8
 • Kohalik transport

  10

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  4
 • Kinopilet

  3
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes India

Kõrgharidussüsteemi India

Behind Hiina ja USA, India 's kõrgharidussüsteem on suuruselt kolmas koos Ülikool annab komisjon moodustab peamise reguleeriva organi üle kolmanda astme institutsioonid. Aastatel 2000 ja 2010, India ehitatud 20.000 ülikoolide tunnustanud üle kaheksa miljonit õpilast selle aja jooksul. Teaduse ja tehnoloogia on tugevalt edendatud India valitsus ülikooli tasemel, mille tulemuseks on mitu tehnoloogiainstituute nagu India Institutes of Technology ja India Institutes of Management saada tunnustuse maailma haridusasutused. Lisaks All India Institute of Medical Science in New Delhi peetakse üks juhtivaid uurimiskeskusi jaoks kõrgemasse meditsiinitehnoloogia-ja ravimeetodeid.

Akadeemilised kraadid India vasta koloonia Briti süsteem, bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi antud "kunsti " või "teadus " kraadi. Doktor kraadi on saadaval ka õpilased, kes on läbinud ettenähtud kapten 's programmi, mis käsitlevad nende õppesuunal. Sissepääs ülikoolide põhineb skoor teenitud üliõpilaste Gümnaasiumi tunnistus ja on väga konkurentsivõimeline puudutab rohkem maineka ülikooli tegutsevad Indias. Tegelikult kõik India Pre-Med Test võetakse igal aastal 200.000 õpilast, neist vaid 2000 aktsepteeritakse.

Rahvusvahelised õpilased, kes soovib teenida kraadi Indias on vaja tõendada, eduka vähemalt 12 aastat keskhariduse oma päritoluriigis. Õpilased peavad samuti võtma sisseastumiseksami ja esitama tulemused välisministeeriumi New Delhis.Otsene sissepääs meditsiini-, hambaravi-ja inseneri kraadi programmid ei ole lubatav, olenemata õpilase 's viimase haridus volikirja. Kuid teiste kraadi programmid ei tohi nõuda välisüliõpilaste võtta sisseastumiseksami. Selle asemel, üliõpilane 's kõrgharidus sissepääs eksami hinded (nagu ACT või SAT toodud USA) võib kasutada saada üliõpilane teatud tehnilised kolledžid. Õpilased huvitatud teenida kraad India peaks olema teadlik asjaolust, et avalik-õiguslikud ülikoolid ei nõustu õpilased, kes ei ole kodanikud India.

Õppemaks kulud Indias oluliselt erineda, kus avalik-õiguslikud ülikoolid on palju odavam kui eraülikoolide, kuna neid rahastab valitsus. India kodanikud tavaliselt maksma vähem kui 100 $ aastas osaleda avalik-õigusliku ülikooli või kolledžisse. Eraülikoolis tasud võivad ulatuda $ 400 kuni $ 25.000 aastas, sõltuvalt asutusest ja tüüp Õppekava.Non-India õppijate Eraülikooli üldiselt eelistada India üliõpilastele, peamiselt tingitud asjaolust, nad on rohkem rahaliselt varustatud maksma õppemaksu.

Miks Uuring India?

Üliõpilased, kes soovivad õppida mitte-lääne muusika, religioon, arhitektuuri ja kunsti leiad India on ideaalne koht, kus õppida süvendatud umbes neid teemasid. Tema mitmekesine ja põnev kultuur on vastupandamatu segu iidse ja kaasaegse stiili, mis meelitab kunstiga peamiste kogu maailmas. Lisaks India pakub tipptasemel infotehnoloogia kraadi programmid üliõpilastele huvitatud teenida kõrgelt bakalaureuse 's või kapten ' s kraad seotud valdkonnas arvuteid ja IT.