Keystone logo
India

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse India 2024

Asutuste arv: 17
  • Milan, Itaalia
  • Mumbai, India

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Brasiilia
  • Bailrigg, Suurbritannia
  • + 3 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Prantsusmaa
  • São Paulo, Brasiilia
  • + 5 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ahmedabad, India

  CEPT University keskendub inimeste elupaikade mõistmisele, kavandamisele, planeerimisele, ehitamisele ja haldamisele. Selle õpetamisprogrammide eesmärk on luua läbimõeldud spetsialiste ja selle uurimisprogrammid süvendavad arusaamist inimasustustest. CEPT University ka nõuandvaid projekte, et edendada elupaikade elujõulisemaks muutmist. Oma haridus-, uurimis- ja nõustamistegevuse kaudu püüab CEPT parandada elupaigatöötajate mõju India külade, linnade ja linnade inimeste elu rikastamisel. Ülikool koosneb viiest teaduskonnast. Arhitektuuriteaduskond asutati 1962. aastal arhitektuurikoolina. See keskendub disainile eravaldkonnas. Planeerimisteaduskond keskendus planeerimisele avalikus valdkonnas, asutati 1972. aastal "planeerimiskooliks". Tehnikateaduskond, mis keskendub inseneritööle ja ehitusele, loodi 1982. aastal ehitusteaduse ja tehnoloogia koolina. Disainiteaduskond loodi 1991. aastal sisekujunduskoolina. See käsitleb elupaikadega seotud interjööre, käsitööd, süsteeme ja tooteid. Juhtimisteaduskond loodi 2013. aastal ja keskendub elupaikade ja projektijuhtimisele. CEPT University on oma nime saanud Keskkonnaplaneerimise ja -tehnoloogia keskusest. CEPT ja selle koolid moodustasid Ahmedabadi haridusselts Gujarati valitsuse ja India valitsuse toel. Gujarati valitsus lülitas CEPTi ülikooliks 2005. aastal. 2007. aastal tunnustas ülikoolitoetuste komisjon CEPT University vastavalt 1956. aasta UGC seaduse 2. jao punktile f. India valitsuse teadus- ja tööstusuuringute osakond (DSIR) tunnustab seda. ülikool teadus- ja tööstusuuringute organisatsioonina (SIRO).

  • Mangalore, India

  Alates 2012. aastast on Numazu Kosen pakkunud järjepidevat 7-aastast haridusprogrammi, mis ühendab 5-aastase osakonnakursuse 2-aastase täiendõppega, pöörates erilist tähelepanu varasele inseneriharidusele. Õpilased saavad omandada insenerihariduse, lõpetades 5-aastase õppekava ja bakalaureusekraadi lõpetades 7-aastase õppekava. Pakume haridust pädeva inseneri arendamiseks, kellel on piisav praktiline kogemus ja teoreetilised analüüsivõimed. Oleme alates kolmandast kooliaastast kasutusele võtnud uue õppekava, mille raames valivad õpilased lisaks oma erialale ühe järgmistest kolmest kursusest: Keskkonna- ja energiasüsteemi insenerikursus, Täiustatud materjaliteaduse ja insenerikursus või Tööstustehnika kursus meditsiinile & Hoolekandevahendid. See õppekava on integreeritud insenerihariduse programmi, mida nimetatakse interdistsiplinaarseks süsteemiprogrammiks. Nende kursustega pakume haridust, mida saab paindlikult kohandada vastavalt piirkondlikele vajadustele, tehnoloogia arengule ja tööstusstruktuuri muutustele. Samuti oleme oma süsteemis kasutusele võtnud aktiivõppe, ulatusliku inglise keele lugemise ja suhtlemisoskuste koolituse, et arendada insenere, kellel on põhjalikud teadmised mitte ainult oma erialasest insenerivaldkonnast, vaid ka paljudest õppesuundadest. teha õigeid otsuseid globaalsest vaatenurgast. Inseneritelt eeldatakse loomulikult head eetikat ja inimlikkust. Numazu Koseni madalama klassi õpilased elavad ühiselamutes. Selle rühmas elamise kogemuse kaudu õpivad õpilased loodetavasti lahkust ja seda, kuidas teistega läbi saada, enesedistsipliini ning seda, kuidas reeglid ja rollid rühmas toimivad. Sellised kogemused võivad aidata luua suurt enesekindlust ja võimet töötada tulevases karjääris rühmas. Numazu Kosen on ainus Shizuoka prefektuuri idaosas asuv kõrgharidusasutus, mis aitab kaasa piirkondlikule tööstusele, nagu seda tehakse Fuji Pharma Valley algatuste (tööstus, valitsus ja akadeemiline projekt) ja Fuji meditsiiniinseneride koolituse (F-met) kaudu.

  • Bengaluru, India

  Think Education on peaaegu kümme aastat olnud haridussektori edukate programmide, projektide ja partnerluste väljatöötamise liider. Meie põhieesmärk on toetada oma kliente ja kaastöötajaid oma eesmärkide saavutamisel valitud Aasia turgudel, pakkudes kohandatud teenuseid õpilaste värbamise, partnerluse arendamise, juhtivõppe ja kogemusõppe programmide valdkondades. Meil on kogemusi oma klientide jaoks strateegiliste liitude väljatöötamisel neile kõige olulisematel turgudel. Oma tööga ühendame üksikisikud, haridusasutused, sihtasutused ja valitsused, et saavutada ühiseid eesmärke ja aidata kaasa uute teadmiste ja kogemuste loomisele, mis lõpuks toetavad ühiskonna paremaks muutmist. Mõned meie kliendid on olnud Rutgersi ülikool (USA), Loode -Michigani kolledž (USA), Londoni King's College (Ühendkuningriik), Ida -Londoni ülikool (Ühendkuningriik), Felstedi kool (Ühendkuningriik), Macquarie ülikool (Austraalia), strateegilise juhtimise instituut (Jaapan), teiste seas Pearson Vue (India).

  • Bengaluru, India

  Meie lubadus „Loominguline pädevus-kõvera ees” Srishti on kahe aastakümne jooksul loonud elujõulisi ja vastupidavaid praktikakogukondi ning on välja töötanud iseloomuliku mitmemõõtmelise lähenemisviisi võimete arendamiseks ning on pühendunud loominguliste pädevuste loomisele enne kõverat. Loominguline hetk Äratundmine, et me elame maailmas, mis muutub üha ühendatumaks, võrgustikumaks ja üksteisest sõltuvamaks ning seeläbi iga päevaga keerulisemaks, mõjutab oluliselt seda, kuidas me sekkume, et saavutada paremaid tulemusi kõigile, täna ja püsivalt. ja jätkusuutlikult tulevikku.

  • Bengaluru, India

  New Shores International College on uuenduslik ja dünaamiline kolledž, mis pakub ainulaadsel ja ainulaadselt stimuleerival viisil parimat interdistsiplinaarset haridust. Meie valdkondadeülene lähenemisviis õpetab õpilasi mõtlema nii laialt kui ka sügavalt, võimaldades intellektil uurida traditsioonilise hariduse piire. Lõpetajad lahkuvad New Shoresist kui teadlikud ja ümarad isiksused, kes on võimelised rakendama laiaulatuslikke analüüsi- ja loomingulisi oskusi ning teadlikud laiast maailmast ja oma võimalustest selles tegutseda. New Shores'i haridusfilosoofias eristatakse „mõistuse võimete laiendamist” ja „teadmistega talletamist”. Loomulikult peavad meie õpilased õppima ja säilitama hulga andmeid, kuid üliolulisel määral õpetatakse neid rakendama ka kriitilist analüüsi ja loovust mis tahes andmete suhtes. Erinevalt teistest institutsioonidest peame New Shoresis kolledžiharidust avastuste ajaks, kus tuleb uudishimu ergutada ja küsimused ei tohiks kunagi lakkada. Soovime, et meie õpilased oleksid julged ja kujutlusvõimelised, ning tunnistame, et see tähendab ka ebaõnnestumist - ja seejärel ebaõnnestumistest õppimist -, et saavutada veelgi suurem edu. Nõuame oma õpilastelt, et nad tunneksid huvi ainete vastu, mis ei kuulu traditsiooniliste õppeasutuste kehtestatud kitsasse õppekavasse: New Shoresis usume, et kunstnikud õpivad teadlastelt, teadlased juhtidelt ja juhid kunstnikelt.

  • Dehradun, India

  Iga meie pakutav kursus on kavandatud neid põhimõtteid silmas pidades, mistõttu iga programm keskendub teie praktiliste ärioskuste ja tööstuse mõistmise parandamisele. Anname teile tööriistad ja teabe, mida vajate professionaalseks eduks, ning toetame oma valdkonna tipus olevaid tööstusele keskendunud akadeemikuid. Samuti saate kasu meie ulatuslikust karjääritoest, millele saate juhiseid ja nõuandeid toetuda. Kõik meie kursused kasutavad praktilisi õpetamismeetodeid, nagu juhtumiuuringud, näituste ja ettevõtete külastused, külalisesinejad ja klassiruumis arutelud. See tähendab, et saate praktilise arusaama sellest, kuidas teie programmis õpitud kontseptsioone saab rakendada reaalsetes ettevõtetes. Meie eesmärk on teie edu: lõpetades saate peagi siseneda tööturule kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistina.

  • Rajpura, India

  Chitkara University Punjabis asutasid dr Ashok Chitkara ja dr Madhu Chitkara, kes on olnud kirglikud õpetajad juba üle 40 aasta. Alates selle loomisest on Chitkara University olnud erinev. Meie õpilased on olnud erinevad. Nii on ka meie õppejõud, meie akadeemilised tugevused ja väljavaated õpetamisele ja õppimisele. Kümne aasta jooksul on enamik meie akadeemilistest programmidest paigutatud riigi 50 parima programmi hulka. Üliõpilased üle kogu riigi tõmbavad Chitkara University kuna oleme pühendunud tipptaseme õpetamisele, keskendume teadustööle, kohandatud kursustele, mis muudavad meie hariduse muutuva karjääridünaamika jaoks oluliseks, ja kohutavate tööstuspartnerluste tõttu.

  • Mumbai, India

  Athena School of Management on India kõige eksklusiivsem ärikool, mis asub Hiranandani aedade ettevõtte keskuses, Powai linnas Mumbais. Athena keskendub tulevaste ettevõtete juhtide loomisele mitme praktika, globaalsete liitude, põhjaliku ettevõtteühenduse ja tipptasemel pedagoogika kaudu. Athena vaatab uue pilguga juhtimisharidusele, keskendudes ettevõtte lõppkasutajapõhisele õppekavale, mille on välja töötanud ja õpetanud ettevõtte India parimad, et luua järgmise põlvkonna ettevõtete juhid. Dünaamilises ja kiiresti arenevas ärikeskkonnas on meie eesmärk luua tulevasi valmis ettevõttejuhte ja ettevõtjaid, kes lihtsalt ei kohane muutustega - nemad on muutused! Meie moto on “Consilio Et Animis”, mis on ladina keeles “Tarkuse ja julguse järgi” - kaks omadust, mis on vajalikud meie õpilaste edu saavutamiseks!

  • Brattleboro, Ameerika Ühendriigid
  • Washington, DC, Ameerika Ühendriigid
  • + 13 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dehradun, India

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dubai, Araabia Ühendemiraadid
  • Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid
  • + 3 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Los Angeles, Ameerika Ühendriigid
  • Al Jazirah Al Hamra, Araabia Ühendemiraadid
  • + 1 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...