Keystone logo
Itaalia

Uuring Magister sisse Itaalia 2024

Õppige riigis Itaalia

Itaalia on riik, mis asub Euroopas, vaid lõuna Austria ja Prantsusmaa kohta, mida tuntakse Itaalia poolsaarel. See on ümbritsetud igast küljest Vahemerel. Huvipunkte külastajate hulka Pisa torn, Amalfi Coast, Garda järv ja paljud kunsti muuseumi ja huvipunkte hõlmab rikas kultuur Itaalia on tuntud.

Lisaks Itaalia on tuntud veini degusteerimine, lemmik viimase aja reisijad, kes soovivad külastada ja reisikorraldajad palju viinamarjaistandusi mööda kiirteed ja teed, Itaalias. Rooma on kapitali Itaalia ja on sageli käinud linna.

On nii ajalugu ja kaasaegset mugavust Roomas ja palju näha igal ajal aastas.

Kliima Itaalia

Kliima on Itaalias väga erinevad, sõltuvalt ala te elate. Põhja saab olema külm frigiidne talved ja väga kuumad suved.Lõunaosas, sügisel, kevadel ja suvel tunduvad segu kokku ja erinevad vähe. Kesk-Itaalias on pehmem ja rohkem keskmise aastaringselt.

Ühiskond

Pere on kesklinnas ühiskonna Itaalias. Tugevalt mõjutatud roomakatoliku kirik, Itaalia inimesed on üldiselt religioosne (88% on katoliku usk viimasel loendus). Lisaks itaallastele pannakse palju rõhku rõivad nii et see on hea mõte, et kleit nagu kenasti kui võimalik. See kõrvale, see on sõbralik koht, kus elada ja töötada, ja koolis käia.

Elamiskulud

Elukallidus on erinevad, sõltuvalt sellest, kus sa elad. Seal on segu erinevate eluaseme Itaalias suurtest eluruumide korterid ja mõned perekonnad elavad koos oma sugulaste ühes majas.

Ravikindlustus

Itaalia pakub tervisekaitse kavasid ja kui sa elama asuda Itaalia, teie ja teie pere võib saada tasuta kasu. On-line hinnapakkumisi saad tasuta vaadata, kas teil on õigus.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  408
 • Kommunaalteenuste osa

  66
 • Interneti tellimus

  28
 • Kohalik transport

  35

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  9
 • Kinopilet

  9
 • Pint kohalikku õlut

  5

Umbes Itaalia

Kõrghariduse Itaalias

Artikli 34 põhiseaduse Itaalia tagab üksikute 's õiguse jätkata kõrghariduse ülikoolis või kolledžis. Itaalia ülikooli süsteem on väga spetsiifiline ja väga konkurentsivõimeline. Nad on 42 riigi ülikoolides, kuus eraülikooli kolm tehnikumides ja kaksteist eri ülikoolides.

Miks õppida Itaalias?

Õpingud Itaalias rikastab keegi oma unikaalse atmosfääri ja juurdepääsu paljud peenemaid asju elus, sealhulgas kunsti, muusika, veini tegemisel ja paljud teised. Oma väga erikursus valdkondades suunatud suunas konkreetses valdkonnas, olete kindlasti saada haridust, mida vaja teha oma karjääri ühe sammu edasi.

Kolledžid ja ülikoolid

Kolledžid ja ülikoolid Itaalias mõjutavad tugevasti, kunstide ja humanitaarteaduste kultuuri.On Kunstiakadeemia Veneetsias Cesare Pollini Konservatooriumis ja polütehnilise Bari, mis on keskendunud rohkem tehnoloogia ja tehniline inseneri oskusi. Seal on palju rohkem valida erinevaid muidugi pakkumisi erinevates valdkondades.

Õppeaasta

Esimene semester algab tavaliselt septembris / oktoobris ja lõpeb jaanuar / veebruar Teiseks ametiajaks algab tavaliselt veebruaris või jaanuaris ja läheb läbi mais või juuni alguses.

Õppemaks ja pikkuse uuring

Õppemaks ja tasud varieeruda sõltuvalt koolis sa käid. Aga sa leiad odav lahendus, et rahuldada oma vajadusi nii palju koole valida. Üldiselt enamik kursuste maksumus 850 € - 1000 € aastas.

Bakalaureuse kraadi võtab umbes neli aastat, enne, sealhulgas baaskursus nõuded ja extra õppekava nõudeid täita kraadi.Kraadi on kõrgelt spetsialiseeritud ja kursused valmistada üks hästi oma valitud valdkonnas.

Rahvusvahelised õpilased

Seal on palju võimalusi rahvusvaheliseks õpilastele õppida Itaalias. Õpilased välismaalt on oodatud uurida võimalusi ja näha, mis oleks oma maitse järgi. On ka üliõpilasvahetuse, mille rahvusvaheline õpilased võivad õppima kokkuleppe teel, vastavalt loa Euroopa Ühenduse Socrates Erasmus programm. Teised õpilased võivad osaleda vastavalt loa vaheline kahepoolne leping Itaalia ülikooli ja vastuvõtva kooli.

Üks peamisi erinevusi õpib Itaalias ja teistes riikides on see, et kõige eksamid on suuline.

Seal on palju karjääri ja teadustöö võimalusi, lõpetamisel kraadi Itaalia ülikoolis. Law õpilased võivad minna karjääri õiguslik asutus või advokaadina.Inimesed humanitaaria ja kunstid võib kasutada oma andeid mitmes valdkonnas, sealhulgas paljud kunstiloome nii levinud Itaalias. Sõltuvalt konkreetse valdkonna uuringu ja vajadust õpilased, kes lõpetasid Itaalia koolis on valmis rahuldada muutuvas ühiskonnas.

Student viisa

Õpilased välismaalt on teretulnud tulevad Itaaliasse õppima, kuid nad on kohustatud kandma õpilase viisa või pass ja kõik vajalikud dokumendid. Lisaks võib neid vaja registreerida kohalikus politseijaoskonnas. Kõige tähtsam viisa on veenduge, et olete õige. Enne oma valitud kooli, kontrollida kooli 's kodulehel rohkem informatsiooni, millist vajate. Registreeruda saab lähimast Itaalia saatkonda või konsulaati.

Kasulikku

Itaalia on ilus maa, mis hoiab palju suurepäraseid ja ainulaadne kunstilise leiab. Haridus Itaalias on ainulaadne ja väga keskendunud. Viisad on vaja vaid on üsna lihtne saada. Inimesed Itaalias on väga pere orienteeritud ja kunstilise mõtlemisega. Kuidas haridus Itaalias ületab seinad klassiruumist kunsti maailma kunsti ja kultuuri. Õppimine Itaalia on kogemus te ei unusta kunagi.

Viisanõuded

 1. Viisa tüüp C: lühiajaline viisa või reisiviisa, mis kehtib ühe või mitme sisenemise jaoks ja kuni 90 päeva.
 2. Viisa tüüp D: Pikaajaline viisa kehtib üle 90 päeva.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

viisa tüüp C; Viisa tüüp D

Hind ja valuuta

USD 70

Üliõpilasviisa tasu Itaaliasse on tavaliselt umbes 50–70 USD. Tasu võib muutuda.

Kes saab viisat taotleda?

EL/EMP üliõpilased saavad Itaaliasse siseneda kehtiva passi või ID-kaardiga ning neil on õigus Itaalias viisavabalt omandada kraadiõppe seni, kuni nad soovivad. Need õpilased peavad elamisloa saamiseks registreeruma Questuras (politseijaoskonnas) 8 päeva jooksul pärast saabumist.

Väljastpoolt ELi pärit üliõpilased peavad enne Itaaliasse sisenemist hankima üliõpilasviisa. Kui õpite kauem kui 90 päeva, peate esimese 8 päeva jooksul pärast Itaaliasse saabumist kohalikus postkontoris taotlema residentuurikaarti (permesso di soggiorno). See koos viisaga võimaldab teil õpingute ajaks Itaalias viibida. Residentuurikaardiga kaasneb tasu.

Mõnede ELi mittekuuluvate riikide kodanikud ei vaja viisat, et viibida ja õppida Itaalias kuni 90 päeva.

Nende riikide ülevaate leiate siit: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Kust saab taotluse esitada?

Itaalia saatkond või konsulaat

Peate taotlema üliõpilasviisa Itaalia saatkonnas või konsulaadis oma riigis. Samuti peate saatkonnas või konsulaadis läbima intervjuu.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Pärast seda, kui olete oma kavandatud õppekursusele vastuvõtu- või sisseastumiskirja saanud, saate kontrollida oma sobivust Itaalia üliõpilasviisa saamiseks ja seejärel jätkata viisa taotlemise menetlust. Peate esitama järgmised dokumendid:

 • sisenemisviisa taotluse vorm; leiate selle aadressilt
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Hiljutine passisuurune foto;
 • Reisidokument, mis kehtib vähemalt kolm kuud pärast viisat;
 • ülikooli kursusele registreerumine või eelregistreerimine;
 • tõend selle kohta, et teil on majutus Itaalias;
 • Tõend rahalise toetuse olemasolu kohta (vähemalt 448,07 € kuus õppeaastal, kokku 5824,91 € aastas);
 • Piisav ravikindlustus ja haiglaravi;
 • Tõend repatrieerimiseks vajalike rahaliste vahendite olemasolu kohta;
 • tõend piisava itaalia või inglise keele oskuse kohta vastavalt programmi keelele;
 • Kui õpilane on alaealine, peab tal olema väljasaatmise nõusolek, millele on alla kirjutanud kõik vanemlikud ametiasutused või nende puudumisel seaduslik eestkostja.

Millal peaksite kandideerima?

Itaalia üliõpilasviisa tuleks taotleda vähemalt kolm kuud enne planeeritud Itaaliasse saabumist. Teie viisataotluse menetlemine võib kesta 1–3 nädalat. Peaksite oma viisaintervjuu planeerima umbes neli kuni kuus nädalat ette.

Üliõpilasviisa pikkus sõltub teie kursuse pikkusest.

Töötlusaeg

3 Weeks

Töövõimalused

Kui olete pärit EList, on teil lubatud Itaalias töötada ilma tööluba vajamata. Tööaeg ei tohi semestri jooksul ületada 20 tundi nädalas. Täiskohaga saab töötada ainult semestritevahelisel puhkusel.

Väljastpoolt ELi pärit rahvusvahelised üliõpilased peavad taotlema tööluba Itaalia kohalikus immigratsiooniametis. Esiteks peab teil olema allkirjastatud tööleping ja selle koopia näitamine immigratsiooniametis.

Tundi nädalas

20

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.