Keystone logo
Jersey

Uuring Magister sisse Jersey 2024

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  1027
 • Kommunaalteenuste osa

  64
 • Interneti tellimus

  57
 • Kohalik transport

  59

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  8
 • Kinopilet

  14
 • Pint kohalikku õlut

  6

Umbes Jersey

Study in Jersey

Kõrghariduse Jersey

Jersey 's Department of Education ette hariduslike erivajadustega õpilased käivad koolis. Seal on riigikoolid rahastatakse valitsus. On olemas ka mitmeid erakoole siin. Üldiselt, haridussüsteem on üsna sarnane Suurbritannia poolest struktuuri ja hariduse kvaliteedi. Siiski on väike riik, mis tähendab, et õpilased osaleda väiksemad koolid on üldine. See võib parandada hariduse kvaliteeti palju selles valdkonnas.

Seoses kõrghariduse Jersey, õpilased, kes käivad keskkoolis tõenäoliselt liikuda edasi ülikooli keskuses. Riik pakub kolledži täienduskoolituse nimetatakse Highlands College. See võimalus annab haridusvõimalusi täistööajaga ja osalise tööajaga koolides. Highlands College töötab kuues vormi samuti.Seejuures see toimib koostöö mood teiste koolidega, sealhulgas London South Bank University, University of Plymouth, ja avatud ülikoolis. Üliõpilased, kes registreeruda Highlands College on võimalik saada kaheaastane kraad nimetatakse Foundation Degree. Alates sellest hetkest, nad võivad seejärel saada täiendavat haridust omandada haridust konkreetse ala uuring.

Riik on ka erikoolide seda tüüpi õppimist. Üks tuntumaid võimalusi on Jersey International Business School. See on erasektori Kool, mis koolitab õpilasi erinevate erialade, mis kõik on fookuses pakkudes koolitust rahvusvahelised uuringud. Teine kool Jersey Institute of Law. See on riik, 's Law School. Õpilased õpivad saada advokaatide ja õigusnõustajate Jersey.

Õppemaks ja tasud

Õpilased, kes õpivad riigikoolid ei maksa õppemaksu teha.Üldiselt küll, see on ainult võimalus kättesaadav tudengitele, kes on põliselanike riiki. Teised, sealhulgas rahvusvahelistele üliõpilastele, maksab tasu registreeruda. See tasu vahemikke oluliselt olenevalt Õppekava üliõpilane registreerub ja koolis.

Kõrgharidus on oma tasu, eriti neile õpilastele, kes registreeruda Jersey International Business School. See kool on hariduse erasektori poole ja teenustasusid kipuvad olema kõrgemad siin. Kuid koolis on ka üks parimaid võimalusi üliõpilastele, kes soovivad saada kraad, mida saab kasutada ka rahvusvaheliselt, mis on midagi palju õpilasi tegema.

Rahvusvahelised õpilased võivad õppida siin. Saamine õpilase viisa on teinud läbi ülikool ise enamikel juhtudel.

Paljud õpilased sõita välismaale, et leida tööd väljaspool Jersey. Kuid riigil on siiski oma kasvava tervishoiu valdkonnas, samuti tugev ärisektor. Leida tööd nendes valdkondades võib olla võimalus pärast kooli lõpetamist.

Ravikindlustus

Õpilased, kes plaanivad minna ülikooli Jersey on vaja saada oma ravikindlustust. Ei ole ette nähtud kooli käimist. Õpilased võivad olla võimalik osta poliitikat läbi kooli või kolmanda isiku kaudu poole. Kuid koolid kehtestada eeskirjad selle kohta, kas õpilased saavad osaleda ilma selle liigi katvus olemas.

Student Viisad

Et saada üliõpilase viisat, õpilased peavad esimese kohaldatakse nende valitud kooli. Kui kool on nõus tudeng, ta on siis võimalik viisat taotleda valitsuse kaudu. Kool esitada kinnituskiri võimaldab see tekkida.