Keystone logo
Lõuna-Aafrika Vabariik

Uuring Magister sisse Lõuna-Aafrika Vabariik 2024

Õppige riigis Lõuna-Aafrika Vabariik

Lõuna-Aafrika asub kõige lõunatipus Aafrika mandril, kus Atlandi ja India ookeanis kohtuda. Ta piirneb Namiibia, Botswana, Zimbabwe, Svaasimaa ja Mosambiik. Lisaks väike riik Lesotho on täielikult sisalduvad Lõuna-Aafrikas. Lõuna-Aafrika on koduks rohkem kui 50 miljonit elanikku, kes on pärit paljudest erinevatest kultuuridest ja religioonidest ja kes räägivad keelte rohkus. Lõuna-Aafrika on kõige arenenud riik Aafrikas. Rahaühiku on Lõuna-Aafrika Vabariigi rand (R), mis on vahetuskurss umbes 0,1 USD.

Kliima

Lõuna-Aafrika on lõunapoolkeral, nii aastaaega vastupidine nende põhjapoolkeral - suvi on jaanuaris ja talvel on juuli.Lõuna-Aafrika rannajoon on üle 2500 km pikkune, kuid palju maalt rannajoon on mägine, mis siis muutub kõrge platoo interjööri. Põhjaosas riik muutub kõrbes.

Üldiselt, Lõuna-Aafrika on suhteliselt kuiv kliima ja temperatuuri kipuvad olema mõnevõrra madalam riikides sarnased laiuskraadidel tõttu mägine maastik ja kõrge interjööri platoo. Sisustus temperatuur harva tõuseb üle 30 kraadi C suvel. Kaplinnas suurim suvine temperatuur on umbes 26 kraadi C ja minimaalne talvel temperatuur on umbes 7 kraadi C.

Kultuur

Lõuna-Aafrika on uhke mitmesuguseid elustiili ja maastik igaühele midagi, alates kosmopoliitne linnakeskkonnas ja vaikne ajalooline linnades mägedes ronimiseks ja matkamine kõrbes jaoks safarid ja rannad surfamine ja sukeldumine.Lisaks kultuuriasutusi nagu kunsti muuseumides ja kunstigaleriides ja üritusi nagu teater, tants ja festivalid, suur peatus külastajad on apartheidi muuseum asub Johannesburgis. Muuseum annab võimsa ülevaate riigi mõnikord vägivallatu mineviku ja teekond taastamise ja leppimist.

Lõuna-Aafrika kööki on tugevalt lihatoodete ja grill on lemmik valmistamisviis. Lõuna-Aafrika on ka üha rohkem tuntud tootja veine.

Elukallidus

Elukalliduse Lõuna-Aafrika on suhteliselt madal võrreldes teiste arenenud riikidega. Ühe magamistoaga korter maksab umbes $ 350 - $ 450 USA kuus ja kommunaalteenuste joosta teise $ 100 USA või nii. Odav sööki maksab umbes $ 7 USA ja mõõduka hinnaga kolmekäigulise eine kaks võib leida umbes $ 30 USA.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  229
 • Kommunaalteenuste osa

  30
 • Interneti tellimus

  39
 • Kohalik transport

  36

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  4
 • Kinopilet

  5
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes Lõuna-Aafrika Vabariik

Kõrghariduse Lõuna-Aafrikas

Kõrgharidus ja koolitus hõlmab nii bakalaureuse-ja magistriõppe kraadi, sealhulgas bakalaureuse-, magistri-ja doktorikraadi. Nii avaliku kui erasektori kõrgharidusasutused on olemas, sealhulgas ülikoolide, ülikoolide tehnoloogia ning ulatuslikku institutsioonidega. Ülikoolid pakuvad traditsiooniline teoreetiliselt ja teadus orienteeritud kraadi; teiste institutsioonide keskendutakse kutse-ja kutsehariduse ja-koolituse.

Miks Uuring Lõuna-Aafrikas?

Lisaks on võimalus õppida inglise jooksul multikultuurses keskkonnas, Lõuna-Aafrikas, kus on palju maailmatasemel kõrgkoolid, mis hõlmavad state-of-the-art teadus koos kvaliteetse magistrikraadi programmid. Lõuna-Aafrika on kolm ülikooli top 400 ülikoole kogu maailmas, nagu järjestab 2012-2013uk / maailma ülikoolide edetabelid / "> Times Higher Education World University Rankings.

Ülikoolid Lõuna-Aafrika

Lõuna-Aafrika on 23 riigi rahastatud kõrgharidusasutused, mis pakuvad magistriõpet, sealhulgas 11 ülikooli, 6 tehnikaülikoolide ja 6 tervikliku institutsioonide. Eraõiguslikud institutsioonid eksisteerivad samuti, kokku 115. Programmid on pakutud kõige distsipliinides ja magistrikraadi ärijuhtimise, majanduse ja rahanduse on eriti populaarne. Rahvusvahelised õpilased on teretulnud ja kasutada sama taotlemise kord kui Lõuna-Aafrika kodanikele.

Õppemaks ja Programmi kestus

Aastane õppemaks magistriõppeks varieerub programmi ja kooli, kuid on üldiselt madal riigikoolides, umbes $ 1500 kuni $ 5000 (USA), erakoolid on mõnevõrra kõrgem. Magistriõppe programme ka ulatuda kestus, kuid on tavaliselt 1-2 aastat.

Õppeaasta

Õppeaasta kestab veebruarist kuni detsembrini ja sisaldab kaks semestrit. Iga semester koosneb tavaliselt kuue nädala klassid, ühe-nädalase pausi, siis seitsme nädala klassid, ja lõpuks üks nädal õppimise (nn SWOT nädal) ja siis eksamid.

Post-Graduate võimalused

Paljud rahvusvahelised ettevõtted tegutsevad Lõuna-Aafrika, ja lõpetajale magistrikraadi leiad palju võimalusi tööhõive, kas need on Lõuna-Aafrika kodanikele või väljarännanud. Sektoritest, mis on praegu kasvav hulka auto-, infotehnoloogia-, side-, kaevandus-, pangandus-ja teenuseid. Enamik töökohti on koondunud Cape Town, Port Elizabeth, Durban, Pretoria ja Johannesburgi. Et saada tööluba, rahvusvaheline õpilane peab tavaliselt kõigepealt tööpakkumise kohta seisukohta, et ei ole võimalik täita kohapeal.Kuid õpilased oskusi erialaselt või kõrgelt kvalifitseeritud ekspertide teatud valdkondades võib olla võimalik, et saada tööluba isegi ilma konkreetset tööpakkumist.

Viisakohustuse

International õppivate LAV nõutakse uuringu luba, enne kui nad sisenevad riiki koolis käia. Külastaja luba ei saa vahetada uuringu luba pärast saabumist. Kui õpilane on vastu võetud ülikooli, saavad nad taotleda uuringu loa juures Lõuna-Aafrika kontor kodumaal.

Ravikindlustus

Rahvusvahelised õpilased peavad saama Lõuna-Aafrika tervisekindlustus, isegi kui need on hõlmatud ravikindlustusega kodumaad. Selle tõenduseks katvus on vaja taotlemisel uuringu viisa. Õpilased peavad maksma kogu õppeaasta ette; igakuine või muid makseid ei ole lubatud.

Tips

Kuigi inglise keel on peamine keel börsidelt ja äri Lõuna-Aafrika riigis on 11 ametlikku keelt, sealhulgas afrikaani (tuletis hollandi), Ndebele, pedi, pedi, Swazi, tsvana, Tsonga, Venda, koosa ja suulu . Õpilased võivad ilmneda põlisrahvaste keelte kogu riigis, kuid kõige lõuna-aafriklased võib rääkida rohkem kui ühes keeles ning inglise keel on laialt teada.

Sport on väga populaarsed Lõuna-Aafrikas, mille peamine sport on jalgpall, ragbi ja kriket. Muu sport olulise järgmiste ja rahvusvahelise kohaloleku kuuluvad ujumine, golf, poks ja tennis.

Viisanõuded

 1. Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa (varem nimetati seda Lõuna-Aafrika õppeloaks)
 2. Lõuna-Aafrika vahetusviisa – kui olete vanem kui 25 aastat ja soovite tulla Lõuna-Aafrikasse kultuurilise, majandusliku või sotsiaalse vahetusprogrammi raames, mis on korraldatud Lõuna-Aafrika Vabariigi ja välisriigi haridusasutuse või valitsusasutuse vahel.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa; Lõuna-Aafrika vahetusviisa

Hind ja valuuta

USD 47

Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa taotlemise tasud sõltuvad teie päritoluriigist, kuid on umbes 47 USA dollarit.

Kes saab viisat taotleda?

Välistudeng, kes soovib viibida ja õppida Lõuna-Aafrikas 3 kuud (90 päeva) kestval kursusel, peab taotlema üliõpilasviisa. See viisa antakse neile õpilastele, kes on Lõuna-Aafrika tunnustatud õppeasutuses juba vastu võetud.

Lõuna-Aafrikasse õppimisviisa saamiseks peab kool või kolledž ise esmalt kvalifitseeruma „õppeasutuseks”. See tähendab, et see peab olema registreeritud kas põhihariduse osakonnas või kõrghariduse osakonnas. Nii et kui soovite osaleda erakeeltekoolis või koolis, mis pakub ainult lühiajalisi tehnilisi kursusi, ei pruugi te Lõuna-Aafrika õppeviisa saamiseks kvalifitseeruda.

Pange tähele: te ei saa tulla Lõuna-Aafrikasse külastaja viisaga ja seejärel taotleda Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa. Te ei saa tulla Lõuna-Aafrikasse külastaja viisaga ja seejärel taotleda Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa.

Kust saab taotluse esitada?

Lõuna-Aafrika kõrge komisjon, konsulaat või saatkond

Lõuna-Aafrika viisa saamiseks peavad õpilased võtma ühendust oma elukohariigi Lõuna-Aafrika kõrge komisjoni, konsulaadi või saatkonnaga.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Esiteks peate Lõuna-Aafrika registreeritud koolis, kolledžis või ülikoolis õpilaseks vastu võtma ja saama vastuvõtukirja asutuse kirjaplangil ja allkirjastatud direktori või registripidaja poolt või tema nimel.

Seejärel peate täitma tähtajalise elamisloa taotluse vormi B1-1738 ja viima selle isiklikult Lõuna-Aafrika saatkonda, konsulaati või kõrgesse komisjoni oma kodumaal.

Taotlusvormiga BI-1738 tuleb esitada järgmised dokumendid:

 • Pass, mis kehtib vähemalt 30 päeva pärast kavandatud külastuse lõppu
 • Ettenähtud tasu maksmine
 • Vaktsineerimistunnistus, kui seadus seda nõuab
 • Tõend rahaliste vahendite kohta vabariigis viibimise ajal ettenähtud elamiskulude katmiseks ja ka õppemaksu tasumiseks. See peaks olema pangaväljavõtete / saadaoleva sularaha / reisitšekkide kujul
 • Arstliku kaitse tõend
 • Sularaha sissemakse, mis võrdub edasi-tagasi pileti väärtusega.
 • Aafrika üliõpilaste puhul vastava valitsuse kohustus võtta õpilase eest täielik vastutus ja tasuda kõik kulud, kui peaks osutuma üliõpilane riigist välja saata.
 • Meditsiinilised ja radioloogilised aruanded
 • Alaealiste puhul lühendamata sünnitunnistus.
 • Alaealise puhul andmed Lõuna-Aafrika Vabariigis õppija eestkostjana tegutseva isiku kohta ja sellise isiku eestkostet kinnitav kiri
 • Mõlema vanema nõusolek teie viibimiseks Lõuna-Aafrikas või vanemalt, kellel on ainuhooldusõigus, koos tõendiga ainuhooldusõigust
 • Ametlik kiri õppeasutuselt, kus kavatsete õppida, kinnitades ajutist vastuvõttu ja kursuse kestust.
 • Tõend ravikindlustuse kohta, mida uuendatakse igal aastal raviskeemide seaduse alusel registreeritud raviskeemiga õppimise perioodiks.
 • Kui olete 18-aastane ja vanem, peate esitama politseiluba igast riigist, kus elasite 12 kuud või kauem alates 18. eluaastast.

Vahetusloa (Lõuna-Aafrika vahetusviisa) taotlete sama taotlusvormi B1-1738 abil.

Millal peaksite kandideerima?

Taotlusprotsessi ajad on riigiti erinevad, kuid selleks kulub umbes kuus nädalat.

Üliõpilasviisa kehtib kogu üliõpilase kursuse aja, alternatiivselt koolidele 36 kuud ja teistele asutustele 24 kuud.

Lõuna-Aafrika vahetusviisa – see viisa antakse vahetuse ajaks, tavaliselt mitte kauemaks kui 12 kuud. Lõuna-Aafrika Vabariigi vahetusviisat ei saa uuendada ega pikendada. Kui olete seda tüüpi loa saanud, võite taotleda ajutist või alalist elamisluba alles pärast seda, kui olete elanud vähemalt aasta väljaspool Lõuna-Aafrikat.

Töötlusaeg

6 Weeks

Töövõimalused

Kui teil on Lõuna-Aafrika üliõpilasviisa ja õpite kõrgkoolis, on teil lubatud töötada osalise tööajaga mitte rohkem kui 20 tundi nädalas õppeperioodi ajal ja täistööajaga puhkuse ajal.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie Lõuna-Aafrika Vabariigi üliõpilasviisataotluse tagasilükkamiseks võib olla palju põhjuseid, näiteks:

 • Tühjade jätmine oma vormidele
 • Valetamine kõige kohta oma taotluses
 • Omada aegunud passi ilma tühjade lehtedeta
 • Oma nime valesti kirjutamine dokumentides
 • Ei esita tõendeid piisavate rahaliste vahendite kohta