Keystone logo
Lõuna-Korea

Uuring Magister sisse Lõuna-Korea 2024

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  476
 • Kommunaalteenuste osa

  52
 • Interneti tellimus

  20
 • Kohalik transport

  42

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  6
 • Kinopilet

  10
 • Pint kohalikku õlut

  3

Umbes Lõuna-Korea

Korea asub poolsaare keskel Kirde-Aasias; Kollane meri on lääne ja ida mere itta. Kuigi Korea on traditsioon ja kultuur, mis ulatuvad tuhandete aastate viimastel aastakümnetel Korea on muutnud alates põllumajanduse ühte maailma kõige tööstusriikides. Peamised tööstusharud Korea kuuluvad autod, laevaehitus, keemia ja infotehnoloogia. Korea rahvastik kõrgelt haritud ja on üks kõrgemaid interneti kasutamise hinnad maailmas.

Kliima

Korea kogeb kõiki nelja aastaaega, sealhulgas niiske suvi ja külm talv. Seoul, kapitali, keskmine madal temperatuur aasta jaanuaris on umbes -2 kraadi C ja keskmine kõrge temperatuur augustis on umbes 25 kraadi C. Õhuniiskus on suhteliselt kõrge aastaringselt, tüüpiliselt ulatudes umbes 70-80 protsenti.

Kultuur

Korea on pikaajaline traditsioon kunst, eriti laulu, tantsu, kujutava kunsti ja keraamika. Paljud muuseumid ja kunstigaleriid on olemas riigis. Lisaks Korea keskne asukoht Kirde-Aasias on lihtne külastajaid uurida teiste Aasia riigid nagu Jaapan ja Hiina. Korea köök keskendub riis ja pool tassi, ja palju traditsioonilisi toiduaineid kasutada kääritatud kastmed. Lisandid sisaldavad liha, kala, marineeritud toidud, supid ja köögivilju.


Elukallidus

Maksumus elada Korea on mõõdukas, umbes $ 1200 (US) kuus, enamik, et lähen eluaset ja toitu. Rahvusvahelised õpilased käivad magistrikraadi programmid on õigus töötada kuni 20 tundi nädalas õppides Korea. Kui täiendavaid tööluba on nõutav, kui õpilane on kehtiv viisa.

Viisanõuded

 1. D-2: Viisa regulaarse haridusprogrammi jaoks. See viisa on mõeldud kõigile üliõpilastele, kes osalevad bakalaureuse-, magistri- või doktoriõppes kolledžis, ülikoolis või magistriõppes.
 2. D-4: Üldkoolituse viisa. See viisa on mõeldud kõigile inimestele, kes käivad ülikoolis peetavas keeltekoolis, kvalifitseeritud õppeasutuses või mis tahes muus instituudis peale akadeemilise uurimisasutuse.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

D-2; D-4

Hind ja valuuta

EUR 50

Mõlema viisataotluse tasu on umbes 30-50 eurot. Mitmekordne viisa on kallim kui ühekordne viisa. Viisatasud sõltuvad teie elukohariigist ja võivad muutuda. Mõne riigi (näiteks Saksamaa) kodanikel ei pruugi olla vaja viisa taotlemise tasu maksta.

Kes saab viisat taotleda?

Kõik välistudengid peavad Lõuna-Koreas õppimiseks taotlema üliõpilasviisa.

Kust saab taotluse esitada?

Korea Vabariigi saatkond või konsulaat

Kõik väljaspool Koread elavad välistudengid peavad taotlema üliõpilasviisa Korea Vabariigi saatkonnast või konsulaadist. Viisat tuleb taotleda isiklikult oma koduriigi Korea saatkonnas.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Koreas välismaal õppimiseks peate enne riiki sisenemist hankima viisa. Protsess ei ole keeruline, kuid oluline on kogu vajaliku dokumentatsiooni olemasolu. Teie ülikool võib teid viisaprotsessis abistada, seega küsige oma rahvusvaheliselt kontorilt, millised on teie järgmised sammud viisa hankimisel pärast vastuvõtmist. Tavaliselt peate esitama järgmise:

 • Taotlusvorm
 • Pass
 • Passi koopia
 • Värviline foto (3,5 x 4,5 cm)
 • Korea ülikooli ettevõtte registreerimistunnistuse koopia
 • Korea ülikooli vastuvõtukiri
 • Tõendid rahaliste vahendite kohta, mis katavad teie semestri elamiskulud Koreas
 • Soovituskiri teie koduülikoolist
 • Dokument, mis tõendab, et olete koduülikoolis läbinud ühe või enama semestri (st ärakiri)
 • Hiina õpilastel võib tekkida vajadus anda ülevaade oma perekonna ajaloost

Samuti taotlete Koreas üks kord välismaalase elamisluba. Kaart võimaldab teil Korea semestri jooksul teha välisreise. Vastuvõttev ülikool aitab teil kaardi pärast saabumist hankida.

Pange tähele, et Hankuki välisõpingute ülikooli ametlike juhiste kohaselt peate Koreast lahkuma 1 nädala jooksul pärast semestri lõppu, vastasel juhul trahvib teid Korea immigratsioon.

Millal peaksite kandideerima?

Taotlege üliõpilasviisa kohe pärast ametliku vastuvõtukirja saamist Koreast.

Üliõpilasviisa Koreasse võib kehtida kuni kaks aastat.

Töötlusaeg

Töövõimalused

D-2 ja D-4 viisaga õpilased võivad töötada osalise tööajaga seni, kuni õppeasutus seda võimaldab. Kuid enamikul juhtudel peate Koreas viibima 6 kuud, enne kui teil lubatakse töötada. Kuue kuu pärast peate küsima oma ülikoolilt kirja, mis annab teile loa osalise tööajaga töötamiseks. Õiguslikel eesmärkidel peab üliõpilane saama immigratsiooniametilt litsentsi, et olla seaduslikult osalise tööajaga.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.