Keystone logo
Malaisia

Uuring Magister sisse Malaisia 2024

Õppige riigis Malaisia

Malaisia ​​on föderaalne konstitutsiooniline monarhia Kagu-Aasias, mis koosneb kolmest föderaalse territooriumi ja 13 riiki. Sharing maismaapiir Indoneesia, Brunei ja Tai ja merepiir Filipiinid, Singapur ja Vietnam, Malaisia ​​eristub asutaja Association Kagu-Aasia Rahvaste Organisatsioon Islami Koostöö ja Ida-Aasia tippkohtumisel.

Mitmekultuurilises ja paljurahvuseline riik, Malaisia ​​on põhiseadus, mis kinnitab riigi religioon islam, vaid ka kaitseb vabadust oma kodaniku praktiseerida usku oma valiku. Tänu viimase mõju kolonialismi valitsuse süsteem meenutab Westminster parlamentaarne koos õiguslike menetluste visandatud Inglise üldine õigus. King või riigipea nimetatakse Yang di-Pertuan Agong, kes on valitud loendist pärilik valitsejate järelevalve Malaisia ​​ 's 13 on sätestatud.Peaminister Malaisia ​​peetakse "valitsusjuht ".

Enamik Malaisia ​​ 's erakonnad põhinevad rahvuse liikmeid. Tegevused nagu riiklik arengupoliitika on tekkinud edendada staatuse hõimurahvad ja Malaisia ​​kollektiivselt nimetatakse bumiputera. Bumiputera peetakse Malaisia ​​ 's algasukatega asemel Malaisia ​​indiaanlased või Malaisia ​​Hiina. Sarnaselt jaatavalt Tegevus viiakse ellu USA 1970, poliitika, nagu riiklik arengupoliitika annab sooduskohtlemise bumiputera on seoses tööhõive, sotsiaalhoolekande hulka, haridus ja stipendiume.

Oluline Fakte Malaisia

 • Kapitali Malaisia ​​on Kuala Lumpur, praegu kuues kõige suurema külastatavusega linn maailmas.
 • Välispoliitika on keskendunud neutraalsuse ja võime säilitada rahulik suhetes kõigi teiste riikidega, olenemata poliitilistest või usulistest süsteeme.
 • Turism on Malaisia ​​ 's suuruselt kolmas tuluallikas valuutaturul.
 • Üks Aasia 's kõige arenenud infrastruktuur leitakse Malaisia, koos oma telekommunikatsioonivõrgu teise Singapuri.
 • Olles sündinud Malaisia ​​automaatselt ei anna keegi kodakondsus. Kuid iga laps sündis kaks Malaisia ​​vanemad väljaspool riiki antakse kodakondsus automaatselt. Malaisia ​​ei võimalda dual kodakondsus.
 • Peamised rahvusrühmad Malaisias on Malays ja bumiputera. Malaisia ​​põhiseadus määratleb Malays nagu moslemid, kes tava traditsioonilise kultuuri ja kombeid.
 • Hari Kebangsaan või rahvuspüha, on kõige tähistas puhkus Malaisia ​​ja langeb 31. augustil. Münt on sõltumatus Malaisia ​​Briti koloniaalvõimu 1957.

Kliima Malaisia

Malaisia ​​kogemusi troopiline ilm, mis ei ole nii kuum kui see on niiske, kuna seda ümbritseb Lõuna-Hiina meri. Keskmine temperatuur on vahemikus 70 ja 80 kraadi Fahrenheiti (20 ja 30 kraadi Celsiuse järgi). Oktoober kuni veebruar on vihmaperiood eest läänerannikul ja idarannikul Malaisia ​​näeb tugeva vihmasaju vahel novembris ja veebruaris. Õpilased käivad koolis Malaisia ​​kuuleb neid piirkondi nimetatakse Puhub Monsoon ja Kirde Monsoon. Monsoon on tuletis "mausim " araabia sõnast "hooaega ".

Religioonid Malaisia

Islam on riigi religioon, umbes 60 protsenti Malaisia ​​ 's elanikkonnast praktiseerivad islami usku. Muud usundid kuuluvad budismi Hinduism, kristlus ja Konfutsianism. Kõik moslemid on oodata järgima otsuseid šariaadi kohtute seoses religiooni.Šariaadi kohtualluvus on lisaks piiratud abielulahutuse, abielu, usust ja pärandi

Keeled Malaisia

Malaisia ​​ 's ametlik keel on Malaisia, kus inglise keel on tema teine ​​kõige kõnekeel. Tüüpi inglise seostatud ingliskeelse nimega Malaisia ​​Standard inglise kasutatakse juhendama õpilaste riigikoolid. Manglish ka kuulnud, mis on kõnekeelne inglise mõjutanud tamili ja malai Hiina. Kuid Malaisia ​​ei sisalda peaaegu 140 muud keeled, mida räägivad inimesed, kes elasid lähedal poolsaare Malaisia, rannikualadel ja Ida Malaisia ​​kus tribal keeleerinevusi olemas. Lisaks Malaisia ​​ei ole nagu teised Kagu-Aasia keeltes nagu Vietnami ja Tai, et see ei ole toonid.

Malaisia ​​Valuuta

Valuuta Malaisia ​​on ringit, endise nimega Malaisia ​​dollar.Jagatud 100 senti ringit praegu võrdub umbes kolm dollarit USA valuuta ja veidi üle 4 €.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  189
 • Kommunaalteenuste osa

  14
 • Interneti tellimus

  23
 • Kohalik transport

  12

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  4
 • Kinopilet

  4
 • Pint kohalikku õlut

  3

Umbes Malaisia

Kõrghariduse Malaisia

Kasvav maine pakutava eraülikoole Malaisia ​​meelitanud tuhandeid välisüliõpilasi viimase kümne aasta jooksul. Mõned neist erakoolid pakuvad programme, mis võimaldavad üliõpilastel teenida osa kraadi, et ülikoolide ja osa kraadi teine ​​institutsioon. Nimetatakse "twinning ", see meetod hõlbustab ülekanne ärakirju ja krediiti ja muudab sissepääs programmid pakuvad assotsieerunud kraadi automaatne kui programm on ette nähtud kohalikele asutus. Paremini tuntud ülikoolide Malaisia ​​kuuluvad Monashi ülikooli Malaisia ​​Campus, Swinburne University of Technology Sarawak Campus ja Malaisia ​​ 's vanim ülikool, University of Malaya asub pealinnas Kuala Lumpuris.

Õpilased saavad Bachelor 's ja Master ' s kraadi Malaisia ​​ülikoole, kui palju aega on sarnane Euroopa ja Ameerika kraadi programmid.Enamik erasektori ja kõigi avalik-õiguslike ülikoolide pakkuda Master of Science kraadi, täites nõutavad uuringud ja kursuste. Doktorikraadi teenitakse kui õpilased saavad panna uurimistulemuste kujul avaldatud paberkandjal. Malaisia ​​on ka polütehnikumi kolledžid, mis meenutavad traditsioonilisi kutsekoolid pakkudes assotsieerunud 's kraadi, arenenud diplom kraadi või tunnistused erilisi oskusi.

Aktsepteerimine, et Malaisia ​​ülikoolis ei ole keeruline, kuid nõuab õpilasi esitama tõendi klassid teenitud eelmisest koolides käinud. Malaisia ​​on muutumas tuntud oma erakordse kõrgharidus programmid tehnoloogia-, äri-, teadus-ja tervitab helge rahvusvahelistele üliõpilastele õppida mõni tema ülikoolides.

Student viisakohustuse

Õpilased peavad omandama turistiviisaga reisida Malaisias.Kui nad jõuavad oma ülikooli õpilaste väljastatakse rahvusvaheline üliõpilaspilet ja passi tempel ülikooli asutused. Õpilased peavad kaks passipilti, rahvusvaheline pass, mis on kehtiv vähemalt kuus kuud, kaks täidetud taotlusvormid, tasu maksmise, tõendi, et nad võiksid saada iseseisvateks samas Malaisia, kirja sissejuhatuses ja tõendi neile on antud kollapalaviku vaktsineerimist enne sisenemist riiki.

Miks Uuring Malaisia?

Õpilased saavad kvaliteetse hariduse taskukohase hinnaga kui teenida oma kraad Malaisias. Tüüpilised kursuse hõlmata registreerimist, õppemaksu, hoius, labor tasude (olemasolu korral), õppematerjalid ja ravikindlustus, mille eest Bachelor 's kraad on umbes RM (Malaisia ​​ringitt) 80000, või $ 10.000 dollarit.Lisaks elukallidus on madal võrreldes teiste riikidega ja õpilased on lubatud töötada maksimaalselt 20 tundi nädalas õppides Malaisia, nii kaua kui nad on saanud üliõpilane elamisloa või pass.