Keystone logo
Omaan

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Omaan 2023

Asutuste arv: 25
  • Muscat, Omaan

  Muscati südames asuv Muscat University asutati 2016. aastal, mille missiooniks on muuta üksikisikuid ja kogukondi läbi tööstusharuga seotud, teaduspõhise õpetamise ja õppimise, mis on ühtaegu range ja asjakohane. Saavutame edu, pakkudes soodsat õpikeskkonda globaalses kodakondsuse kultuuris.

  • Seeb, Omaan

  Sultan Qaboosi Ülikool on Tema Majesteedi Sultan Qaboos Bin Saidi Omaani rahvuspüha 10. aastapäeval 1980. aastal välja kuulutatud lubaduse elluviimine. Ehitust alustati 1982. aastal ja esimesed Sultan Qaboosi ülikooli üliõpilased registreeriti 1986. aastal. Tema Majesteedi kuninglike direktiivide kohaselt alustas ülikool viie kolledžiga; nimelt meditsiin, tehnika, põllumajandus, haridus ja teadus. Lisaks asutati kunstikolledž 1987. aastal pärast 1993. aastal välja töötatud kaubandus- ja majanduskolledžit. Õiguskõrgkool liitus ülikooliga 2006. aastal ja lõpuks loodi 2008. aastal õdede kolledž.

  • Muscat, Omaan

  Saksa Tehnoloogiaülikooli (GUtech) ajalugu võib leida alates 2003. aastast, kui nägemus Omanis kaalus Omanis kõrgekvaliteedilise ülikooli rajamist. Seda visiooni inspireerisid Tema Majesteet Sultan Qaboos'i juhised, kuidas erainvestorid osutavad Omaanis kvaliteetset kõrgharidust.

  • Muscat, Omaan

  Saksa Tehnoloogiaülikooli (GUtech) ajalugu võib leida alates 2003. aastast, kui nägemus Omanis kaalus Omanis kõrgekvaliteedilise ülikooli rajamist. Seda visiooni inspireerisid Tema Majesteet Sultan Qaboos'i juhised, kuidas erainvestorid osutavad Omaanis kvaliteetset kõrgharidust.

  • Sharjah, Araabia Ühendemiraadid
  • Oman Online, Omaan
  • + 7 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Al Jazirah Al Hamra, Araabia Ühendemiraadid
  • Dubai, Araabia Ühendemiraadid
  • + 8 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Muscat, Omaan

  - riiklik hotellindusinstituut - on juhtiv kvaliteetse kutseõppe pakkuja majutus-, toitlustus- ja reisitööstusele Pärsia lahe piirkonnas. Omaanis Muscatis asuv ettevõte tegutseb selge kavatsusega pakkuda võimalikult põhjalikku ja professionaalset koolitust.

  • Seeb, Omaan

  Insenerikolledž, endise nimega Caledonian College Of Engineering , asutati 1996. aastal. Esimene privaatne insenerikolledž Omaani sultanaadis. See pakub rahvusvahelistele standarditele vastavaid inseneride bakalaureuse- ja magistriõppe programme ning UG programmid on akrediteeritud IET (Suurbritannia) ja CIOB (Suurbritannia) poolt; institutsiooni on akrediteerinud OAAA (Omaan)

  • Muscat, Omaan

  MGi - Modern Gulf Institute - pakub ettevõtluse, professionaalse arengu, juhtimise ja pehmete oskuste koolitusprogramme ja töötubasid ning kursusi, mille eesmärk on aidata õpilastel parandada nende inglise keelt, IELTSi ja arvutioskusi isiklikuks ja ametialaseks arenguks. Pakume nõustamis- ja juhtimiskoolituse lahendusi.

  • Sohar, Omaan

  Rakenduskõrgkool - Sohar on üks kuuest kõrgharidusministeeriumi alluvuses asuvast kolledžist, mis asutati 1990. aastal ja asub Põhja-Albatinahi kubermangus Sohari linnas. Kolledžite visioon seisneb selles, et mängib olulist rolli Omaani kui arenguriigi maailmale esitlemisel, mis kajastub rakendusteaduste valdkonda panustamises ja teadmusringkondade arengus, mis kinnitab Omaani kultuurinorme.

  • Muscat, Omaan

  Scientific College of Design on Omaani sultanaadis Muscatis asuv eraõiguslik kunsti- ja disainiinstitutsioon. Ministri määrusega kehtestatud ja kõrgharidusministeeriumi reguleeritud kolledž käivitas ametlikult oma akadeemilised programmid ja teenused 2004. aasta oktoobris. Kolledžit juhib hoolekogu, mida juhib eraülikoolide ja kolledžite peadirektoraat.

  • Al Azaiba South, Omaan

  Pioneer Juhtimise ja Tehnoloogia Instituut on Pärsia lahe koostöönõukogu juhtiv koolitus, mis asub Omaanis Muscatis. Pakume mitmesuguseid koolitusprogramme infotehnoloogia, andmebaaside tehnoloogia, projektijuhtimise, pehmete oskuste ja palju muu valdkonnas. Seda haldab uskumatult andekate spetsialistide meeskond, kellel on enam kui 30-aastane IT- ja ettevõtte koolituskogemus.

  • Birkat Al Mouz, Omaan

  University Of Nizwa (UoN) asutati Omaani sultanaadis 2004. aastal mittetulunduslikuks eraülikooliks. See asub 140 km kaugusel riigi pealinnast Muscatist Al-Dakhiliya sisepiirkonnas ajaloolise endise Nizwa pealinna lähedal. Ülikool püüab pakkuda progressiivset ja turvalist õppekeskkonda, mis austaks sultanaadi traditsioone ja väärtusi.

  • Sohar Port, Omaan

  International Maritime College (IMCO) on ainulaadne kolledž Omaanis, Pärsia lahe koostöönõukogu riikides ja mujalgi. IMCO asutati 24. aprillil 2005 ja selle omanik on Omaani valitsus (ASYAD).

  • Salalah, Omaan

  Salalahi tehnikakolledž on Omaani sultanaadis üks peamisi tehnoloogilise hariduse pakkujaid. See asub Omaani aedlinnas Salalahis. Salalah on tuntud ka kui "Araabia parfüümipealinn". Linn asub Omaani lõunaosas, pealinnast Muscatist umbes 1000 kilomeetri kaugusel. Elanikud on väga sõbralikud, helded ja külalislahked. Isegi kui see moderniseerub, on kogukond säilitanud oma hinnatud kultuuri ja väärtused.