Keystone logo
Panama

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Panama 2024

Asutuste arv: 15
  • Panama City, Panama

  Lääneranniku ülikool (WCU) on asutatud Panamas ja sai nüüd ka asutamisloa Belize'is, mis on ainus Kesk-Ameerika riik, kus ametlik keel on inglise keel. West Coast University (WCU) on koolide, teaduskondade ja 35 liitunud kolledži / keskuse föderatsioon 21 riigis. Need kolledžid on juriidilised isikud, kes annavad oma riikides haridust. Ülikoolil on litsents vastavalt Kesk-Ameerika Belize'i seaduste rahvusvahelise hariduse äritegevuse 2000. aasta muudetud väljaande rahvusvaheliste äriettevõtete seaduste peatükile 270, mille on välja andnud Belize Kesk-Ameerika valitsus. Litsentsi nr. 135.613 antud 1. juulil 2013, allkirjastas IBC registripidaja

  • Vista Alegre, Panama

  2001. aastal õnnistas meie Kõigeväeline Jumal meid visiooniga luua kõrgharidusasutus, mis vastaks erialase koolituse vajadustele Panama provintsi läänesektoris, täpsemalt Vista Alegre alevikus, Arraijani rajoonis Panama. Majesteetliku töökollektiivi ja suurepärase õpetamiskogemusega spetsialistide toel esitatakse haridusministeeriumile dokument, mis vormistab huvi ülikooli loomise vastu, järgides kehtivaid määrusi kõrgkoolide loomiseks Euroopa Liidus. riik.

  • Panama City, Panama

  Nii loodud mudel võimaldab kujundada õpilases hoiakuid, väärtusi, teadmisi ja võimekust, mille eesmärk on probleemide avastamine ja lahendamine nende elukutse piires, ning uuenduslike ideede ja ettepanekute väljatöötamine, mis võimaldavad neil olla ettevõtlik professionaalne inimene, juhtiv, aktiivne ja keskkonda muutev, seda kõike teadlikult oma sotsiaalsetest ja kodanikukohustustest. Räägitakse kooperatiivsest ja transformatiivsest dialoogipedagoogilisest mudelist, mis viiakse läbi akadeemilise strateegia ja eelkõige õpetamise kaudu, olles teadlik sotsiaal-ajaloolisest ruumist, kus see asub, tuginedes dialoogile, interaktiivsusele ja suhtlemisele, õppimisele projektide kaudu, aktiivsed, koostöövalmid ja koostöövalmid, mis võimaldab koolitada kõrge tehnilise ettevalmistuse ja ulatuslike instrumentaalsete oskustega, kuid ka tervikliku inimarenguga spetsialiste.

  • David, Panama

  Chiriquí autonoomne ülikool on populaarse iseloomuga kõrgharidusasutus, autonoomne, ametlik ja osariik, mis on pühendatud teadmiste loomisele ja levitamisele, uurimistööle ning igakülgsele, teaduslikule, tehnoloogilisele ja humanistlikule koolitusele, mis on avatud kõigile mõtlemisega ning pühendunud piirkondlikele ja riiklikele huvidele. Nende tulemuslikkus toimub akadeemilise tipptaseme raames kriitilise ja produktiivse suhtumisega.

  • Panama City, Panama

  Panama Tehnikaülikool on kõrgkool, mida tunnustatakse inimressursside igakülgse väljaõppe, samuti tehnika, teaduse ja tehnoloogia alaste teadmiste loomise ja edasiandmise ning selle rakendamise eest ühiskonna sotsiaalse heaolu eest. toetas ebaefektiivset juhtimist.

  • Panama City, Panama

  Oleme ülikool, mis pakub kogu kogukonnale inimlike annete koolitust koos väärtuste, ettevõtliku mentaliteedi ja uurimisvaimuga, rakendades akadeemilisi programme, mis vastavad globaliseerunud maailma ja teadmistepõhise ühiskonna vajadustele; kus õpetamise, uurimise ja laiendamise sisuliste funktsioonide väljendamine on humanistliku, teadusliku ja tehnoloogilise arengu alustalad.

  • Panama City, Panama

  Valmistame oma õpilasi ette teadmiste terviklikuks omandamiseks ja töömaailmaga liitumiseks isiklike ja ametialaste oskustega, mis võimaldavad neil teha otsuseid innovaatiliste ja analüütiliste kriteeriumidega, hallata riske ja optimeerida organisatsioonilisi ressursse ettevõtete, ettevõtete, valitsus ja rahva majandus.

  • Panama City, Panama

  ADENi ülikooli ülikoolilinnak Panama on kõrgkool, mis pakub karjääri äriteaduste valdkonnas ja mille eesmärk on koolitada edukaid spetsialiste, ettevõtjaid ja pühenduda ühiskonnale. Sellel on tipptasemel metoodika, et ühendada üliõpilane äritegevuse reaalsusega, kasutades äärmiselt praktilist lähenemist. See lubati 8. detsembri 2006. aasta dekreediga nr 260, algselt nimega Universidad Alta Dirección ja akrediteeritud CONEAUPA poolt 2015. aastal. 2018. aastal muutis 08/14/18 täitevkomitee dekreet nr 469 oma nimeks ADEN University , Panama ülikoolilinnak.

  • Panama City, Panama

  Ameerika ülikool on erakõrgkool, mis tekib vastusena töötavate täiskasvanute vajadustele, see tähendab neile töötajatele, kes investeerivad pingutades aega ja raha, ohverdades oma vaba aega ja sotsialiseerimisaega, sõltuvalt õpingutest. Sellepärast peame end asutuseks, mis mõistab oma õpilast ja püüab anda neile kõik võimalused teadmiste piisavaks mõistmiseks, tagades neile kogu aeg akadeemilise kvalifikatsiooni, mis on vajalik keskkonna vajaduste piisavaks rahuldamiseks, kus nüüdsest alates , paljud on lahti pakkinud. See praktilisus võimaldab UAM-i üliõpilasel tunda end inimesena, kes ehitab ise oma teadmisi abistaja, õpetaja professionaali abiga ja kes teab, kuidas õppida ja mõista täiskasvanute vajadusi. Tuleb märkida, et õppekvaliteeti ei seata kahtluse alla, sest meie õpetajate kaader peegeldab ustavalt ranget valikut, mis põhineb UAM-i pakutaval. Me ei ole tehnoloogiliselt kõige arenenum ülikool, kuid see, kellel õnnestub luua piisav tasakaal tehnoloogia ja inimese võimete vahel. Meedium iseenesest, nagu ka tehnoloogia "iseenesest", ei suuda isiksust arendada, pigem antakse see areng tänu võimele ja julgustusele, mida õpetajad õpilases saavutavad.

  • Panama City, Panama

  Rahvusvaheline õiguse ja äri instituut INIDEM Business Law School asutati 2010. aastal Panamas eesmärgiga arendada välja: Koolitus- ja uurimisprogrammid õiguse ja äriõiguse juristide ning eri riikide professorite suhetest, juriidiliseks koolituseks rahvusvahelise, praktiline ja interdistsiplinaarne lähenemine. Ainulaadne mudel, mis ühendab õiguskoolide ja ärikoolide parimad tavad ühes asutuses. Need omadused moodustavad eristava erinevuse, mis teeb INIDEMist esimese äriõiguse kõrgkooli.

  • Panama City, Panama

  Koolitada spetsialiste ja kodanikke, tuginedes kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, terviklikkusele, sotsiaalselt pühendunud ja riikliku kriitilise teadlikkusega humanistidele, innovaatoritele, kes aitavad kaasa kaasava ja õiglase ühiskonna muutumisele inimarengu, keskkonnasäästlikkuse ja keskkonna kõrghariduse kui sotsiaalse avaliku hüve põhimõte, inimõigus ja riigi kohustus.

  • Panama City, Panama
  • Harrisburg, Ameerika Ühendriigid

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, Panama

  Panama merenduskool asutati 1958. aastal ja tol ajal oli see pühendatud ainult mitmeotstarbeliste meremeeste koolitamisele kuni 1971. aastani, mil loodi teki- ja masinaohvitseri karjäär. 1972. aastal kaaluti nõudlust rahvusvaheliste kaubanduslike mereväeohvitseride järele ja tööhõivevõimalusi Panama kanalis, seetõttu laiendati akadeemilist pakkumist ülikooli tasandil ja see hõlmas karjääri, mis viis merekaupmeesteni.

  • Panama City, Panama

  1979. aastal pöördus rühm kunstitudengeid galeriis El Marco Mundial toimunud näituse ajal Maestro Ricaurte Martínezi poole, et paluda tal anda akvarellide eratunde. Esimesed tunnid saadi Pro-Artes galeriis. Kuue kuu pärast õppis üheksakümmend õpilast erinevaid joonistamis- ja maalimistehnikaid.

  • Caracas, Venezuela
  • Panama City, Panama

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...