Keystone logo
Portugal

Uuring Magister sisse Portugal 2024

Õppige riigis Portugal

Portugal on Vabariigi edela-Euroopa kõrval Pürenee poolsaarel ning piirneb Hispaania ida ja põhja ja Atlandi ookean lõunasse ja läände. Portugual omab suveräänsust Madeira ja Assoori saarestikust ning on nime saanud Porto, riik 's suuruselt teine ​​linn. Liige Euroopa Liidu ja loetletud kõrgel HDI või inimarengu indeks, Portugal on rahulik, globaliseerunud riigiks, mis kuulub ka ÜRO Ladina Liit, NATO ja organisatsioon Ladina-Ameerika riigid.

Pärast heakskiitmist ja selle praegune põhiseadus 1976 Portugal on tegutsenud demokraatlik vabariik Lissaboni mille pealinn ja suurim linn. Assamblee Vabariik, Vabariigi Presidendi, Vabariigi Valitsuse ja peaministri on Portugal 's neli esmane valitsusasutused. Sarnaselt USAja Euroopas, Portugal on mitu erakonda, millest kodanikud valida kandidaate ja valib. Kaks domineerivatest parteidest on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja Sotsialistlik Partei, mille Ecologist Pidu ja Portugali Kommunistlik Partei regulaarselt kinnistamisega umbes kümme protsenti häältest ajal iga valimisi.

Oluline Fakte Portugal

 • Portugal avas suurima päikeseenergia tehas maailmas aastal 2006, linna Alentejo.
 • Lisaks Portugal ja Brasiilia, Portugali Samuti kõneldakse Ekvatoriaal-Guinea, Angola, Mosambiik ja Cabo Verde.
 • Õpilased valivad teenida määral Portugalis tahavad näha pikima silla Euroopas olemasolevate - Vasco de Gama Bridge - mis ulatub ligi 11 miili või 17,3 km ja läbib Taguse jõgi lähedal Lissaboni.
 • Sõnn jääb juriidiline Portugalis.
 • Portugal on koduks ligi 11 miljonit inimest, üks kolmandik elanikkonnast elab Lissaboni ja Porto.
 • Coimbra, Portugal on koduks üks Euroopa 's vanimaid ülikoole, Coimbra Ülikool, mis asutati aastal 1290 AD
 • Kuna raske mõju katoliiklus, Portugal võib olla üks Euroopa 's kõige konservatiivsemate riikidega seoses sotsiaalsete normide ja ideid. Legaliseerimine abort oli 2007 väga vastuoluline ja ainult läbi referendum.
 • Portugali süüa rohkem kala kui ükski teine ​​rahvas maailmas.


Portugal 's kliima

Portugal pakub Vahemere, stepid ja poolkuivad kliimas ja esitab mõned soojemad temperatuurid Euroopas. Külalised Guadiana basseini lähedal Hispaania 's võib riigipiiri lämbuma all suviste temperatuuride ulatudes koguni 100 kraadi Fahrenheiti (38 C). Kuid lumi langeb regulaarselt oktoobrist mai Portugalis 's põhja-ja keskosas, kus talvel temperatuur keskmiselt 25 kraadi Fahrenheiti või -9 Celsiuse järgi.

Portugal 's Valuuta

Kuulumine Euroopa Liitu, Portugal 's peamine valuuta on euro ja Banco de Portugal moodustab olulise osa Euroopa Keskpankade Süsteemi (European System of Central Banks). Enamik Portugal 's finants-ja äriorganisatsioonide asuvad Porto ja Lissaboni ' s suurlinnades.

Alates 1974 's Nelk revolutsiooni Portugal on püüdnud kohaneda kiiresti arenevas maailmamajanduses muutes oma varasemaid majandusmudel avaliku tarbimise üks, mis rõhutab erainvesteeringute, ekspordi ja tehnoloogilised uuendused. Selle tulemusena on traditsioonilised tööstusharud nagu kingad, puit, riided ja kork on võtnud tagaistmel äriteenused. Praegu Portugal kannatab läbi tõsise majanduslanguse, mis on rahaliselt abistama ELi abiprogrammi hinnatakse 78000000000 €. Majandusteadlaste arvates halvim aasta Portugal 's majanduslangus on läbi ja et riik ' s töötuse määr peaks hakkama vähenema 2014.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  429
 • Kommunaalteenuste osa

  35
 • Interneti tellimus

  35
 • Kohalik transport

  40

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  7
 • Kinopilet

  7
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes Portugal

Kõrgharidus Portugalis

Portugal pakub polütehnikumi ja ülikooli-tüüpi haridust, mis pakub era-või avalik-õiguslike ülikoolide, ülikoolide instituudid või polütehnikumi instituudid. Ülikoolid haldab valitsus tunnistama õpilased kaudu konkurentsivõimeline süsteem nimega numerus clausus, või "registreerimine piiranguid ". Õpilased peavad sooritama eksamid, et testida neid üle konkreetsete teemade ja saada minimaalset klassid, enne kui nad on seaduslikult lubatud kohaldada ülikoolides. Sissepääs kriteeriumid paljude bakalaureuse-ja magistriõppekavade alusel õpetatakse avalik-õiguslikud ülikoolid on üldiselt nõudlik ja valiv kui kriteeriumid oodata polütehnikumides või eraülikoolides.

Portugali kõrgharidussüsteemis on erakordselt teadusuuringutele suunatud vaid polütehnikumides pakkuda õpilastele võimaluse teenida kraadi professionaalne valdkondades nagu psühholoogia, õigus, majandus, meditsiin ja loodusteadustes.Kraadid hõlmab hariduse, tehnoloogia-, inseneri-ja kunsti karjääri pakuvad nii Polütehnilise ja kõrgkoolid. Kõik era-ja avaliku sektori kõrgharidus rajatisi ei saa toimida, kui nad on tunnustatud Portugal 's Ministério da Ciencia, Tecnologia e Ensino Superior (Ministry of Science, Technology ja kõrgharidus).

Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad osaleda Portugali ülikoolis vaja samaväärne diplom de Ensino Secundári, mis sarnaneb USA keskkooli diplomi, samuti dokumendid, mis näitavad sisseastumiseksami skooriga. Kuna Portugal on üks osa Euroopa Liidu ja järgib Bologna protsessi õpilased recieve bakalaureuse 's (licen), kapten ' s (mestrado) ja doktorikraadi (Doutoramento) kraadi, mis on võrreldavad nendega, mis anti USA ja enamik Euroopas.

Student viisakohustuse

Euroopa Liidu õpilased ei vaja viisat õppida Portugalis, kuigi ELi üliõpilaste võib tekkida vajadus, et näidata neid elatada, enne kui nad on lubatud alustada kursuste Portugali ülikoolis. Jooksvad kolmandate riikide üliõpilastele on saada üliõpilase viisat, kui nad kavatsevad jääda Portugal kauem kui kolm kuud. Paberid alustamiseks vajalikku viisataotluse protsess hõlmab kehtiv pass; täidetud taotluse, üks passipilt; ülikooli kinnituskirjata; koopia reisikava ja lennuki pilet; tõend ravikindlustuse ja pangaväljavõtted või muu tõendi üliõpilase 's rahalise staatus.

Kõrgharidus ei ole tasuta Portugalis vaid stipendiumid ja muud rahalist abi võib kasutada ka abikõlblike üliõpilastele. Keskmine kulu aastas õppemaksu bakalaureuse 's ja kapten ' s kraadi programmid on umbes $ 1300 kuni $ 1800 USAdollarit ehk 950-1300 eurot. Doktorikraadi maksma oluliselt kõrgem.

Miks Uuring Portugalis?

Mis Portugal 's kõrgharidussüsteemi suurendades keskendumist tehnoloogia ja uurimistöö valdkondades ruumi, biotehnoloogia ja taastuvaid energiaallikaid, üliõpilastele, kes on huvitatud karjääri need tööstused leiavad, et Portugali ülikoolides on rohkem pakkuda kui paljud teised institutsioonid. Lisaks Portugal 's maal on geograafiliselt ja klimaatiliselt mitmekesine, pakkudes maalilisi mägesid, armas karjamaad ja miili kaugusel rannajoonest õpilastel kogeda ja uurida.

Viisanõuded

 1. Transiit- ja lühiajaline Schengeni viisa (tüüp C) – üliõpilastele, kes kandideerivad lühiõppele või keelekursusele, mis kestab maksimaalselt 3 kuud.
 2. Schengeni riiklik pikaajaline viisa (tüüp D) – üliõpilastele, kes taotlevad akadeemilist kraadi.
 3. Portugali elamisluba teadlastele – kolmandate riikide kodanikele, kes tulevad Portugali, et tegeleda doktorikraadiga kauem kui 3 kuud.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

C-tüüpi viisa; D-tüüpi viisa; Portugali elamisluba teadlastele

Hind ja valuuta

EUR 170

Portugali üliõpilasviisa vormistamise tasu on umbes 170 EUR. Tasu võib muutuda.

Kes saab viisat taotleda?

EL/EMP riikide üliõpilased ei vaja Portugalis õppimiseks viisat, kuid nad peaksid saabumisel taotlema elamisloakaarti (Autorização de Residência). See peab toimuma esimese kolme kuu jooksul pärast saabumist ja seda saab teha kohaliku volikogu hoones.

Mitte-EL/EMP üliõpilased, kes soovivad Portugalis õppida, nõuavad üliõpilasviisa ja elamisluba. Enne reisimist tuleb hankida viisa. Elamisluba taotletakse saabumisel Portugali immigratsiooni- ja piiriteenistusest (SEF).

Mõne ELi-välise riigi elanikud ei nõua viisat lühiajaliseks viibimiseks alla kolme kuu ja võivad Portugali siseneda vabalt ainult kehtiva passiga. See kehtib enam kui 30 riigi kohta, sealhulgas USA, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa.

Kust saab taotluse esitada?

Portugali saatkond või konsulaat

Peate taotlema Portugali õppimisviisat oma koduriigi Portugali saatkonnast või konsulaadist.

Koduleht:https://www.portaldascomunidades.mne.pt/pt/

Kuidas taotlust koostada?

Viisa taotlemise protsessi saate alustada, kui olete saanud ülikooli vastuvõtukirja. Protsess viiakse läbi teie koduriigis asuvas Portugali saatkonnas või konsulaadis – peate nende veebisaidil planeerima viisaintervjuu, kus saate kontrollida ka nõutavat dokumentatsiooni.

Viisataotluseks vajalikud dokumendid võivad sisaldada järgmist:

 • Teie täidetud taotlusvorm (allalaaditud teie kohaliku Portugali konsulaadi veebisaidilt)
 • Kaks passi suurust fotot
 • Pass, mille kehtivusaeg lõpeb mitte varem kui kolm kuud pärast koju naasmist
 • Vastuvõtukiri haridusasutuselt, kuhu kavatsete Portugalis minna
 • Tõend, et teil on rahalisi vahendeid enda ülalpidamiseks viibimise ajal
 • Tõend, et olete ostnud ravikindlustuse
 • Ostetud pilet Portugali reisimiseks
 • Tõend selle kohta, et olete pärast Portugali saabumist majutuse korraldanud

Mõned saatkonnad/konsulaadid võivad nõuda ka karistusregistri tõendit.

Millal peaksite kandideerima?

Pärast Portugali üliõpilasviisa taotluse esitamist võib kinnitusprotsess kesta ühest kuni kolme kuuni, olenevalt sellest, millisest riigist te taotlete.

Teie üliõpilasviisa pikkus sõltub teie õppeprogrammi pikkusest. Kõik välistudengid peavad taotlema elamisluba kolme kuu jooksul pärast Portugali saabumist, mis kehtib seejärel ühe aasta. Aasta pärast saab elamislubasid pikendada kuni viieks aastaks.

Töötlusaeg

3 Months

Töövõimalused

EL/EMP üliõpilastel on lubatud Portugalis töötada ilma piiranguteta ja ajapiiranguteta.

Väljastpoolt EL-i/EMP-d pärit üliõpilased võivad puhkuse ajal töötada kuni 20 tundi nädalas või täiskohaga.

Tundi nädalas

20

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.