We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Puerto Rico

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Puerto Rico 2024

Asutuste arv: 18
  • Gurabo, Puerto Rico

  Rohkem kui 40-aastase ajalooga Ana G. Méndezi ülikool on Gurabo ülikoolilinnak (endine Turabo ülikool) riigi kõige kiiremini arenev eraülikool. Gurabo ülikoolilinnakus on akrediteeritud maineka Lähisriikide kõrghariduse komisjoni, Ana G. Méndezi ülikooli, Gurabo ülikoolilinnakus ka mitu erialast akrediteeringut, mis lisavad õpilaste haridusele kvaliteedi pitseri.

  • Carolina, Puerto Rico

  Ana G. Méndezi ülikool on kõrgkool, millel on ulatuslik kogemus akadeemilise tipptaseme kõrgeimatele standarditele vastavate programmide pakkumisel. Teades laia ja ajakohastatud akadeemilist pakkumist, teame, et leiate programmi ja õppeviisi, mis sobib kõige paremini teie elustiiliga.

  • San Juan, Puerto Rico

  Anaida Méndez-Recinto de Cupey ülikool on kõrgkool, millel on pikk ajalugu pakkudes akadeemilise tipptaseme kõrgeimatele standarditele vastavaid programme. Teades laia ja ajakohastatud akadeemilist pakkumist, teame, et leiate programmi ja õppeviisi, mis sobib kõige paremini teie ametialaste eesmärkide ja elustiiliga.

  • Caguas, Puerto Rico

  San Juan Bautista School Of Medicine (SJBSM) on eraõiguslik mittetulundusasutus, mis on sellisena ühendatud Puerto Rico Rahvaste Ühendusega. Hoolekogu juhib SJBSMi ja tagab, et asutus täidab täielikult oma missiooni ja visiooni. Juhatusse kuulub kuus valitud liiget, kes delegeerivad presidendile/dekaanile kõik tegevused, mis on seotud dekaanide, õppejõudude ja halduspersonali ametisse nimetamisega. See asutati 1978. aastal ja selle eesmärk oli edendada kogukonna tervist, keskendudes kogukonnameditsiinile ja vajadusele saada rohkem arste, kes teenindaksid haavatavaid ja meditsiiniliselt alateenitud elanikkonnarühmi. Kool asus esmakordselt Puerto Rico pealinnas San Juanis, mille hispaanlased kandsid algselt nime San Juan Bautista. 1998. aastal kolis see oma rajatised 150 000 elanikuga Caguase linna, mis on Puerto Rico üks tähtsamaid linnakeskusi. Caguas asub saare ida-keskosas, Puerto Rico pealinnast San Juanist 18 miili lõuna pool. Tänu oma soodsale asukohale pääseb linna kergesti sadamate ja lennujaamarajatiste kaudu, võimaldades seega kiiret ja mugavat transporti. See asukoht hõlbustab ärilist, individuaalset ja turismitegevust.

  • San Juan, Puerto Rico

  Puerto Rico Muusika Konservatoorium on spetsialiseerunud avalik -õiguslik ülikool, mis pakub bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel professionaalseid tippprogramme, aga ka kogukonnale suunatud teenuseid, õpinguid ja programme.

  • Ponce, Puerto Rico

  Pontifical Catholic University Of Puerto Rico missioon on tähistada ja edendada inimese elu ja väärikust ning harida seda vastavalt evangeeliumi väärtustele ajakohastatud teaduslike teadmiste erialadel, et luua parem kohalik ja globaalne maailm. Pontifical Catholic University Of Puerto Rico , mis põhineb kiriku mõtetel inimese terviklikust haridusest ja on kooskõlas iga ülikooli mitmeaastase missiooniga, on esmaseks eesmärgiks ühine tõeotsing ja teadmiste levitamine. See taotleb mõlemat eesmärki erinevate teadmiste valdkondade uurimise kaudu. Samal eesmärgil säilitab see autentset ja pidevat dialoogi kunstide, teaduste, filosoofia ja teoloogia vahel.

  • San Juan, Puerto Rico

  Escuela Hotelera De San Juan sai alguse proua Sylvia Cestero Leóni visioonist ja algatusest pakkuda Puerto Ricole mainekas koolituskeskus külalislahkusega seotud programmides. Alguses kuulus ta kutseasutusse Sylvia Cestero de Toyos kutsekeskkooli, kõrge kvalifikatsiooniga tehnik, kellel oli rohkem kui kakskümmend aastat tööstaaži. Escuela Hotelera De San Juan kasvas ja arenes autonoomse institutsioonina, mis põhines Calle Mayagüezil ja klassiruumidel aadressidel Avenida Barbosa ja Avenida 65 de Infantería, kuni 2003. aastani, kui see kolis oma uutesse rajatistesse aadressil Calle Guayama, nr 229, Hato Rey's. Peaaegu 25 aastat pärast asutamist on Escuela Hotelera De San Juan oluliselt mõjutanud toidu- ja joogitööstust ning kogukonda üldiselt. Selle tõestuseks on lugematud tegevused, mida edendab lõpetajate olemasolu prestiižsetes professionaalsetes tingimustes. 2009. aasta augustis Escuela Hotelera De San Juan oma ülikoolilinnaku Mayagüezis, Puerto Ricos, mis asub maanteel 114, km 0,4, Sector Western Industrial Park, Barrio Guanajibo Mayagüezis. See ülikoolilinnak pakub kaasaegseid võimalusi tulevastele üliõpilastele, kes on huvitatud kulinaarse kunsti, rahvusvahelise pagari- ja kondiitritoodete spetsialisti karjääri otsimisest.

  • Bayamón, Puerto Rico

  EDIC College See on privaatne tulundusasutus, mis on asutatud Puerto Rico Rahvaste Ühenduse seaduste alusel.

  • Bayamón, Puerto Rico

  UCC tulevikuplaani keskmes on selle missioon. Ülikooli kogukond peab teadma, milliseid omadusi tuleb säilitada, kuna selle tulevikueesmärgid on välja töötatud ja arenenud. UCC edeneb oma missioonile truuks jäädes, keskendudes tipptasemele, järgides selgeid eesmärke ning hinnates ja rikastades erinevate teadlaste kogukonda, kes valmistab ette kvaliteetseid ja pühendunud tervishoiutöötajaid, et rahuldada kogukonna tervisevajadusi oma bioloogilises, füüsiline ja sotsiaalne kontekst, humanistliku fookusega ja kõrge moraalse kohustusega. Oma 40 aasta jooksul on UCC näidanud oma pühendumust parandada Puerto Rica kogukonna elukvaliteeti kliiniliste teenuste tipptaseme kaudu, rõhutades ulatuslikku biomeditsiiniliste, kliiniliste ja psühhosotsiaalsete uuringute kava ning pädeva tervishoiu arendamist. professionaalid.

  • Guaynabo, Puerto Rico

  Atlantic University College on mittetulunduslik kõrgharidusasutus, mis on spetsialiseerunud digitaalsete kunstide ja teaduste valdkonnale, asutatud 1983. aastal, kolonel Ramón Barquíni ja dr Teresa de Dios Unanue'i unistuse tulemusena. See alustas tegevust Guaynabos, kus puudus ülikooli asutus, 1984. aastal, 125 õpilasega ja see asub kesklinnas. See on esimene kõrgharidusasutus, mis loodi sellesse omavalitsusse Atlantic College'i nime all, hiljem arenes see 2011. aastal Atlandi ülikooli kolledžiks. See on saanud animeeritud lavastuste eest Emmy® ja Telly auhindu. Kõrgharidusnõukogu andis 1983. aastal loa alustada tegevust assotsieerunud kraadide ja bakalaureusekraadidega, hiljem, 2001. aastal, lubati tal pakkuda kraadiõppe programme. Haridusvõimaluste kasvades on Atlantic University College koos nendega kasvanud ja pakub oma õpilastele isikupärastatud tõhusat keskkonda, mis võimaldab neil ka tervikuna areneda. Ta on teadlik oma kohustusest pakkuda haridust, mis soodustab tipptaset igas oma õpetamisvaldkonnas digitaalse kunsti ja teaduste valdkonnas, kus ta on edukalt positsioneerunud ja mis tahes muul areneval turul meie riigis ja väljaspool seda. riik. Akadeemilised pakkumised on kooskõlas institutsionaalse filosoofiaga, mis põhineb kõigile inimestele juurdepääsetavuse ja kogukonna vajadustega kohanemisvõime põhimõtetel ning kooskõlas kogukonna konkurentsivõimelise inimese jaoks vajalike humanistlike, teaduslike ja tehnoloogiliste teadmiste nõuetega. ülemaailmne, digitaalsete kunstide ja teaduste raames. Institutsioonile laekunud vahendid on võimaldanud arendada 28 kõrgtehnoloogilist laboratooriumi, et osaleda selle akadeemilises pakkumises ja toetada õpetamis-õppimisprotsessi vastavalt institutsioonilisele missioonile.

  • Mayagüez, Puerto Rico

  Herbert Fletcher University on seitsmenda päeva adventkoguduse Ameerika-osakonna mittetulunduslik kaugõppeasutus. See on osa adventistlikust haridussüsteemist, mis on suuruselt teine kristlik haridussüsteem maailmas.

  • San Juan, Puerto Rico

  Columbuse ülikooli missiooniks on koolitada meie üliõpilasi tulevikku suunatud avangardse hariduspakkumisega, et muuta nad, spetsialistid ja kodanikud vastutustundlikuks ja võimekaks tegeleda inimtegevuse kõigi aspektidega globaliseerunud kontekstis. ja pidevalt muutuvad. Aidake kaasa sotsiaalsete väärtuste kaitsmisele ja kindlustamisele, pakkudes kriitilisi ja objektiivseid väljavaateid, mis edendavad strateegilisi võimalusi meie ühiskonna ja selle eetiliste väärtuste tugevdamiseks.

  • Gurabo, Puerto Rico

  Ana G. Méndezi ülikool, Gurabo ülikoolilinn (endine Turabo ülikool), millel on üle 40 aasta pikkune ajalugu, on riigi kõige kiiremini arenev eraõppeasutus. Gurabo ülikoolil on maineka Kesk-Ameerika kõrghariduskomisjoni akrediteeritud Ana G. Méndezi ülikool. Gurabo ülikoolil on ka erinevad erialased akrediteeringud, mis lisavad üliõpilaste haridusele kvaliteedi pitsati.

  • Maleza Baja, Aguadilla, Puerto Rico, Puerto Rico

  Pärast seitset aastat nõustajate ja koolitajatena 6 riigi 18 linnas alustas see ametlikult tegevust 27. septembril 2006 keskharidusjärgse, tehnilise ja kõrgete oskustega asutusena Luís Muñoz Marini laadimisalal. Lennujaam, Carolinas, Puerto Rico. See tekib vastuseks vajadusele ja pühendumusele pakkuda lennujaamade, lennuettevõtjate, kruiisiliinide ja turismitööstuse poolt nõutavat kõrgelt kvalifitseeritud inimressurssi lennujaamade ja hotellide maapealse teenuse osutamiseks ja pakkumiseks, mis täiendaks turismitegevusi, mis viivad teha tipptasemel ja üldise kvaliteedi haridusteenuse põhjal.

  • Mayagüez, Puerto Rico

  Meie ülikool kasvas välja Puerto Rico ja Kuuba haridusasutustest. Seitsmenda päeva adventkogudus avas oma esimese kooli Puerto Ricos Aibonitos 1920. aastal. 1946. aastal asutas Santurcesse üldkeskkooli Metropolitan Adventist Academy. 1957. aastal asutati Mayagüezis Puerto Rico adventkolledž. 1961. aasta mais sai ta loa pakkuda ülikoolitasemel programme, mida pakuti Kuubal Santa Claras Colegio de las Antillas. Sama aasta septembris muudeti see Puerto Rico adventkolledžiks; ja hiljem, 1962. aasta märtsis, muudeti nimi Antillean College'iks. 18. augustil 1989 andis kõrgharidusnõukogu loa Antillide Adventistliku Ülikooli (UAA) uueks nimeks.