Keystone logo
Singapur

Uuring Magister sisse Singapur 2024

Õppige riigis Singapur

Island linnriik asub off lõuna lõpuks malai poolsaare Singapur on sageli ekslikult lihtsalt on linn, mitte tegelik riik, koosneb 63 saart ja kuus miljonit inimest. Viimase 20 aasta jooksul, Singapur on kujunenud väga linnastunud, edukat majandust toidab tuhandeid sisserändajaid elamaasumisega Singapur, et saada tööd. Vihmametsade katta enamik Singapur kuid vähe mitmekesisuse jääb tänu kiirele ja agressiivne areng kogu riigis. Nagu üks maailma 's juhtiv finants-keskused, Singapur on üks viiest kõige aktiivsem sadamatesse et aktiivselt tegeleb impordi ja ekspordi tööstuskaubad samuti loodusressursse. Olles teadlikud, et Singapur on uhke kolmas kõrgeim sissetulek elaniku kohta, tuhat välismaalaste kari see saar linnriik ära selle madal tööpuudus ja turumajandust.

Poliitiliselt Singapur on parlamentaarne vabariik tugevalt mõjutatud inimesed 's Action Partei, mis on võitnud kõik valimised toimuvad riigis alates 1959. Singapur 's põhiseadus kinnitab esindusdemokraatia kui selle peamine poliitiline üksus toetab Westminster süsteem valitsemisalas. Lisaks Singapur on järjekindlalt hinnatud võttes kõige läbipaistvam ja kõige vähem rikutud valitsused kogu maailmas. Täidesaatev võim kuulub kabineti otsustas president ja peaminister. Kuigi president valitakse enamik avaliku 's hääl, peaministri poolt valitud liikmed kabineti.

Singapur 's kodanikud moodustavad väga mitmekesine rahvastik. Ligi 75 protsenti selle elanikkonnast on Hiina, kus indiaanlased ja Malays koosneb ülejäänud 25 protsenti.Tamil, inglise, malai ja Mandarin Hiina on tunnistatud neli ametlikku keelt, kuid kuna sissevoolu hinnanguliselt 11 milllion mööduvad inimesed igal aastal, siis on võimalik, et tekib kümneid erinevaid keeli õppides Singapuris.

Oluline Faktid Singapur

 • Singapur peetakse on üks kõige konkurentsivõimelisemaks, vaba ja uuenduslik, äri-sõbralik majandusi maailmas. Üle 7000 rahvusvahelised organisatsioonid on praegu olemas Singapur, mis on pärit Jaapanist, Euroopas ja USAs
 • Ligi pool Singapur 's tööjõud on vähem Singaporeans.
 • Majandus on tugevalt edendatud turismitööstus, hinnanguliselt 11 miljonit külastavate turistide Singapur igal aastal.
 • Alates 2009, 25 protsenti õpilane Singapuri kõrgkoolis olid välisüliõpilased peamiselt India, Hiina ja mitmed Aasia riigid.
 • Singapuri sõjavägi, mis koosneb Air Force, armee ja mereväe võib olla kõige arenenum tehnoloogiliselt SE Aasias. Kuid see riik 's silmas kaitse on üks heidutuse ja diplomaatia ja näeb oma sõjalist tagatisena Singapur ' s sõltumatust.
 • Sest maa on napp Singapur, valitsus on loodud Housing Development Board pakkuda peavarju ligi neli viiendikku linnriik 's elanikkonnast subsideeritud avaliku eluase. Jooksvad majaomanikke seisab 85 protsenti ja umbes üks kümnest Singaporeans kuulub sõiduk.

Singapur 's kliima

Sarnaselt enamiku SE Aasia 's troopiline kliima, Singapur ' s ilm püsib kuum ja niiske aastaringselt. Õpilased käivad koolis Singapur oodata temperatuuri järjekindlalt jääb üle 70 kraadi (21 C), kus niiskus Uusehitise umbes 75 protsenti või rohkem. Residendid näha tugev vihm novembri ja detsembri jooksul, mis suurendab niiskuse taset. Õnneks enamik Singapur 's hooned on konditsioneeriga ning valitsus on astunud samme, et tagada mugavust tase turistidele ja külastajatele vastuvõetav.

Singapur 's Valuuta

Singapuri dollar on linnriik 's raha, mis on vahetatavad Brunei dollar. Koosneb 100 senti, või "units ", SGD on suure "$ " või "S $ ". Silver ja kuldmünte emiteeritakse nimiväärtusega viis, kümme, 20 ja 50 senti, mille üks dollar münt ka olemas.Paljudes kohtades Singapur aktsepteerima välisvaluuta kuid õpilased võivad vahetada oma raha eest SGDs pankades või valuutavahetus kabiinid, mis võib leida kõige kaubanduskeskused.

Singapur 's Religioonid

Kolmkümmend viis protsenti Singapur 's elanikkonnast järgib budismi, järgnesid kristlus, taoism, hinduism või islam. Ligi 20 protsenti ei ole seotud ühegi religiooniga. Singapur pakub Dharma keskused ja kloostrid esindavad kolm buda traditsioonid - vadžrajaana, theravaada ja mahajaana. Enamik Singaporeans on hiina budistid, kes tegelikkuses Mahayan traditsioon.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  1867
 • Kommunaalteenuste osa

  51
 • Interneti tellimus

  31
 • Kohalik transport

  88

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  7
 • Kinopilet

  10
 • Pint kohalikku õlut

  7

Umbes Singapur

Kõrghariduse Singapur

Iseloomustada kui maailma juhtiv ja valitud kiituse poolt Britian 's haridusministrit Singapur ' s kõrgharidussüsteem on kujunenud juhtiv jõud, mis aitab edendada oma maine üks maailma 's juhtivate keskuste rahaline kasv ja tehnoloogilised edusammud. Kuus riiklike ülikoolide Singapur on seas top 50 maailmas: Nanyang Tehnikaülikooli, Singapur Tehnikaülikooli Design, National University of Singapore, Singapore Institute of Technology, Singapuri ärijuhtimise ülikool ja SIM Ülikool. Need ülikoolid pakuvad bakalaureuse ja magistri kraadi programmid Raamatupidamine, Information Systems Management, Business Management, majandus, sotsiaalteadused, õigus ja Computer Science.

Singapur on ka polütehnikumi kolledžid, mis on mõeldud koolitada õpilasi töökohti, toetada majanduslikku ja tehnoloogilist arengut rahvas. Praegu Singapore pakub viit polütehnikumides üliõpilastele, kes soovivad teenida mitte-akadeemiline kraad, mis võimaldab neil siseneda tööturule kohe lõpetamist programmi. Kraad teenitud polütehnikum sarnaneb sidusettevõtte 's kraad või kutsehariduse tunnistuse ja võtab vähem kui kaks aastat.

Rahvusvahelised õpilased on lubatud töötada 16 tundi nädalas, kui õpib täiskohaga Singapur ülikoolis. Õpilased taotlevad õppeviisadega vaja tõestada, nad valdavad inglise andes tulemused Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL), General Certificate of Secondary Education (GCSE) või International inglise keele testimise süsteem (IELTS ).Samuti peavad nad olema saanud heakskiidu kirja Högskola samuti passipilti ja dokumendid, mis tõendavad nende õigust siseneda kõrgharidust programmi (keskkooli diplomit, näiteks).

Lisaks rahvusvahelistele üliõpilastele on vaja saada kohaliku sponsor, kes on Singapuri kodanik, enne kui nad saavad taotleda üliõpilase viisat. Mõned ülikoolid ja polütehnikumid ei tohi nõuda, sponsorlus, nii õpilased peaksid kontrollima nende sihtotstarbelise kooli valikul kas sponsorlus on vaja. Visa töötlemine võib võtta 1-2 kuud, sõltuvalt kehtivuse õpilane 's paberid ja palju dokumentatsiooni. Kõik taotlused tuleb esitada online Sisseränne ja Kontrollpunktid Authority of Singapore (SOLAR), mis annab kogu vajaliku teabe, et lihtsustada üliõpilaste 's sisenemise Singapur ' s kõrgharidussüsteemi.

Miks Uuring Singapur?

Üliõpilaste lõpetamist Singapur 's ülikoolid järjekindlalt erakordselt kõrge hinnangute kohta teaduse ja matemaatika teadmisi. Tegelikult Singapuri õpilased olid kohal number üks vastavalt statistiliste uuringute poolt läbi viidud International Association for Evaluation of Educational Achievement organisatsioon. Lisaks Nanyang Tehnikaülikooli ja National University of Singapore peetakse seas top 50 õppeasutuste maailmas. Lisaks õpilastele saavad nautida Singapur 's suurepärane tervishoiusüsteem, mille Maailma Terviseorganisatsioon ridadesse kuuendat maailma parim.

Viisanõuded

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Tudengipass

Hind ja valuuta

SGD 90

Iga Singapuri immigratsiooni- ja kontrollpunktide ametile (ICA) esitatud taotluse eest nõutakse 30 Singapuri dollari suurust menetlustasu. Tasu ei tagastata olenemata taotluse tulemusest või kui taotlus võetakse pärast esitamist tagasi.

Tasu 60 Singapuri dollarit tuleb tasuda, kui edukas taotleja täidab formaalsused üliõpilaspileti väljaandmisel ICA-s.

Tasud sõltuvad riigist ja võivad muutuda.

Kes saab viisat taotleda?

Kõigil rahvusvahelistel üliõpilastel peab olema üliõpilaspilet, et jätkata õpinguid Singapuris. Singapuri üliõpilaspileti saamiseks tuleb teil esmalt pakkuda Singapuri kõrghariduse instituudi (IHL) täistööajaga programmi.

Teil on õigus saada üliõpilaspiletit ainult siis, kui olete täistööajaga programmi vastu võetud. Kui soovite osaleda osalise tööajaga kursustel või õhtutundidel, ei saa te üliõpilaspiletit saada.

Kust saab taotluse esitada?

Student's Pass on-Line taotlemise ja registreerimise (SOLAR) süsteem

Student Passi taotlemiseks peate esitama oma avalduse ametlikus registreerimissüsteemis - Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) süsteemis.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Enne üliõpilaspileti taotluse esitamist SOLARi kaudu peab instituut, kuhu teile sisseastumist pakuti, teid registreerimissüsteemi kaudu registreerima. Kui instituut on teid SOLARis registreerinud, peate esitama e-vormi 16. Enne oma SOLARi kontole sisselogimist peavad teil olema järgmised andmed:

 • SOLARi registreerimisteade koos teie sisselogimise kasutajanime ja parooliga, mille annab IHL
 • Reisidokumendid ja passi andmed, sealhulgas passi number ja selle kehtivus
 • Teie isiklik e-posti aadress
 • Üks hiljutine passisuurune värviline foto

Kui olete e-vormi 16 esitanud, peate vormist väljatrüki koopia tegema, et esitada see Student Passi üksusele – immigratsiooni- ja kontrollpunktide ametile (ICA). See on üks olulisi formaalsusi, mis tuleb täita Singapuri üliõpilaspassi väljastamiseks.

Peate immigratsiooniosakonnale kinnitama, et jääte Singapuri kogu aeg kehtiva üliõpilaspiletiga.

Singapuri üliõpilasviisa jaoks vajalikud dokumendid:

 • Teie kehtiv pass. Peate esitama passi teatud lehtede koopiad
 • Peate kaasas kandma Singapuri sisenemisel välja antud lahkumis-/saabumiskaarti. Kui olete elanud Singapuris muude pikaajaliste passidega, peate ka selle passi kaasa võtma;
 • Üks hiljutine värviline passisuurune foto (tehtud valgel taustal);
 • SOLARi kaudu esitatud e-vormi 16 väljatrükk (taotleja poolt nõuetekohaselt allkirjastatud);
 • Kui teie dokumendid on emakeeles, peate hankima dokumentide ametliku ingliskeelse tõlke.
 • Põhimõttelise heakskiitmise kirja koopia; ja
 • Meditsiiniline aruanne ettenähtud vormingus (saadaval ICA veebisaidil).

Taotluse esitamisel veenduge, et laboriaruanded ei oleks rohkem kui kolm kuud alates väljaandmise kuupäevast. Kui te ei täida meditsiinilisi nõudeid, siis üliõpilaspiletit teile ei anta.

Millal peaksite kandideerima?

Üldiselt kulub Singapuri üliõpilasviisa töötlemiseks umbes neli nädalat. Mõne taotluse esitamine võib siiski võtta kauem aega, kui immigratsiooniosakond nõuab teilt täiendavaid dokumente või teavet. Sellistes olukordades teavitatakse teid SOLAR süsteemi kaudu.

Peate esitama uued üliõpilaspileti taotlused vähemalt üks kuu enne kursuse algust ja mitte kauemaks kui kaheks kuuks.

Menetlusaeg on tavaliselt 2–4 kuud juhtudel, kui on vaja intervjuusid.

Töötlusaeg

4 Weeks

Töövõimalused

Välisüliõpilased, kes õpingute ajal ei tööta rohkem kui 16 tundi nädalas, on vabastatud tööloa taotlemisest. Küll aga on soovitatav uurida oma asutuse antud töövõimalusi.

Välistudengid ei pea tööluba taotlema, kui soovivad puhkuse ajal Singapuris töötada.

Tööloa saamine võib sõltuda ka õppeasutusest, kus te õpite.

Heakskiidetud asutuste nimekirja leiate siit: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei osale tunnustatud õppeasutuses täiskoormusega kursustel, kui teil ei ole piisavat haridust, kui teie blanketid ei ole korralikult täidetud või kui tõendavad dokumendid ei ole õiged.