Keystone logo
Türgi

Uuring Magister sisse Türgi 2024

Õppige riigis Türgi

Asutatud aastal 1923, Türgi on sõna otseses mõttes sillaks Euroopa ja Aasia; riigis elab mõlemal mandril. Kuigi enamik asub Lääne-Aasias ja piirneb Süüria, Iraak, Iraan ja Iraak, väike osa asub Kagu-Euroopas ja piirneb Bulgaaria, Kreeka ja Gruusia. Riigil on ka rannajoon on kolm merede, sealhulgas Aegean, Musta ja Vahemere piirkonnas. Türgi on multikultuurne riik, millel on pikk ajalugu kajastub palju ajaloolisi paiku ja mälestusmärke üle riigi, kus külastajad saavad leida jälgi legende nagu Alexander. Türgi oli asutajaliige Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsioon (OECD).

Kliima

Kuigi rannikualadel Türgi on tavaliselt mõõdukas vahemereline kliima, funktsioone, nagu avatud tasandikel ja mäed teha mitmesuguseid kliimatingimustes.Keskmine kõrge temperatuur Istanbul on umbes 29 kraadi C augustis ja keskmine madal on umbes 3 kraadi C jaanuaris. Keskmine temperatuur Vahemere ja Kagu-Anatoolia piirkonnas on kõrgem kui 35 ° C ja keskmine madal temperatuur Ankara on miinimumtasemel -7 kraadi C.

Kultuur

Türgi on juba ammu omaks multikultuursust ning riik püüab integreerida ilmalik ja Lääne ideid oma ühiskonda ja kultuuri. Oma asutamisest, ladina tähestik asendati araabia tähestik ja naised said õiguse hääletada. Tänapäeva Türgis, inimesed paljude religioonide ja traditsioonide elada harmoonias. Kleit ulatub Lääne riided nagu teksad elegantne õhtul kandma ja rahvariided, mis sisaldab värvikaid sallid ja mütsid.

Elukallidus

Elu kulud on Türgis madalad ja rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni võid oodata maksma umbes $ 400 - $ 500 (USA) iga kuu eluase, toit ja muud kulud. Raamatud ja muud tasud, kestab umbes $ 150 (USA) kohta semestrit. Hoida kulud kontrolli all, ülikoolid annavad üldiselt ühiselamute või muu eluaseme rahvusvahelistele üliõpilastele.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  168
 • Kommunaalteenuste osa

  21
 • Interneti tellimus

  9
 • Kohalik transport

  20

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  4
 • Kinopilet

  3
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes Türgi

Kõrghariduse Türgis

Kõrgharidus ülikoolides sisaldab bakalaureuse-, magistri-, doktorikraadi. Lisaks magistrikraadi, Higher Engineering Diplom on ka antud mis on samaväärne magistrikraadi. Mõlemad kraadi nõuab väitekirja lõpule ja kaitses. Ülikoolid on jagatud kahte liiki, koos 104 riigi ülikoolide ja 62 eraülikooli. Türgi ülikoolides on kõrgelt hinnatud, 5 koolid top 400 maailmas, vastavalt 2012 Times Higher Education World University Rankings .

Miks õppida Türgis?

Õpilased jälitavad magistrikraadi mistahes akadeemilise distsipliini leiad turvaline, sõbralik ja rahuldust multikultuurses keskkonnas, mis on sillaks Lääne ja Lähis-Ida kultuuridest.Türgi kõrgkoolides on tuntud kõrge kvaliteedi, võrreldes madal õppemaks ja paljud programmid õpetatakse inglise keeles. Mitte-inglise keelt üliõpilastele, kes käivad traditsiooniline programme leiad ka palju võimalusi õppida inglise keeles, kui nad lõpetavad oma esmase uuringud.

Ülikoolid Türgis

Programmid on riiklikud ülikoolid on tavaliselt õpetatakse türgi, kuigi mõned programmid on õpetanud inglise, saksa või prantsuse keeles. Õpilased ei valda Türgi, kes sisenevad Türgi programmid võib võtta ühe aasta keeleõpe enne õpingute. Enamik rahvusvaheliste programmide õpetatakse eraülikooli, kus õppekeeleks on peamiselt inglise keeles. Eraülikoolide on tuntud ka kui sihtasutus ülikoolides.

Praegu umbes 30.000 välisüliõpilaste õpib haridusprogramme riigis, kuid Türgi on seadnud eesmärgiks suurendada seda numbrit 150000.Kuigi enamik eriala on olemas, populaarne programmide rahvusvahelistele üliõpilastele on rahvusvaheliste suhete, Vahemere idaosa Studies, Multicultural Affairs Uuringud, Engineering, ärijuhtimine ja külalislahkus.

Õppemaks ja Programmi kestus

Õppemaks semestris on osariigi ülikooli, kus õpe on Türgi on umbes $ 100 - $ 200 (US) Türgi kodanike ja üliõpilasi Aserbaidžaan, Baškortostani, Bosnia ja Hertsegoviina, Dagestan, Karatšai-Tšerkessia, Kasahstan, Kõrgõzstan, Makedoonia, Mongoolia, Moldova, Nakhchivan , Usbekistan, Usbekistan, Tadžikistan, Tartarstan, Türkmenistan, Ukraina ja Valgevene. Rahvusvaheline üliõpilaste õppemaksu semestris kell riigiülikoolide õpetatavast Türgi on umbes $ 300 - $ 600 (USA). Õppemaks on umbes 1,5 kuni 2 korda kõrgem riigi institutsioonide kus õppetöö toimub inglise keeles.

Aastane õppemaks sihtasutus ülikoolid on tavaliselt $ 6000 (US) kuni $ 20,000 (USA), kuid aluse ülikoolide pakkuda ka palju stipendiumidega et katta 30-40 protsenti oma õppemaksu.

Enamik magistriõpet võtta kaks aastat, kuid see sõltub programmi ja asutuse.

Aidata katavad kulud, rahvusvaheliste üliõpilaste võib tööd leida ülikooli teadlane, kuid välisüliõpilaste ei ole õigust töötada teistes organisatsioonides avalikus või erasektoris.

Õppeaasta

Õppeaasta Türgis põhineb kaks semestrit ja kestab oktoobrist juunini.

Post-Graduate võimalused

Pärast lõpetamist välisüliõpilased võib leida võimalusi töötamiseks teadlased või töötajate kohta ülikoolides, eriti ülikoolide programmide õpetatakse inglise keeles.Türgi üliõpilaste ja välisüliõpilaste hea türgi keele oskus leida võimalusi teistes tööstusharudes samuti. Non-Türgi kodanikud peavad taotlema tööluba, kui on pakkuda tööd.

Viisakohustuse

Rahvusvahelised õpilased peavad olema õpilase viisa, ja viisa tuleb hankida enne saabumist Türgi või õpilane ei ole lubatud registreeruda ülikoolis. Õpilased peavad olema rahuldatud, et türgi ülikooli enne taotlemisel õpilase viisa Türgi konsulaadi oma kodumaal. Protsess võtab aega umbes 8 nädalat ja õpilase passi lüüakse õpilase viisa pärast selle vastuvõtmist.

Ravikindlustus

Kõik ülikoolid pakuvad tasuta arstiabi oma meditsiiniasutustes.Kuid see ravi on üldjuhul piiratud hädaabiteenustele ja ravi väiksemate tingimused, nii välisüliõpilaste julgustatakse ostma ravikindlustuse nähtud muude ravikulud, mis võivad tekkida. Poliitika peaks hõlmama nii Euroopa ja Aasia Türgi. Paljud era-poliisid on olemas Türgis.

Õpilased, kellel on elamisluba rohkem kui 6 kuud on ka registreeritud türgi sotsiaalkindlustusasutus (SGB) ning on vaja saada ja maksta kohalik kindlustuspoliis.

Viisanõuded

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Üliõpilasviisa

Hind ja valuuta

Viisa vormistamise tasu sõltub teie kodakondsusest.

Kes saab viisat taotleda?

Kõik välistudengid peavad Türgis õppimiseks saama üliõpilasviisa. Erandiks on need inimesed, kes on Türgis diplomaatilise viisa alusel kellegagi seotud seaduslikud ülalpeetavad.

Kust saab taotluse esitada?

Türgi saatkond või konsulaat

Kõik välistudengid peavad taotlema üliõpilasviisa lähimast Türgi saatkonnast või konsulaadist.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Türgi üliõpilasviisa saamiseks peate esmalt registreeruma Türgi ülikoolis, koolis või haridusministeeriumi sertifitseeritud keelekursusel.

Peate täitma viisataotluse vormi ja esitama selle Türgi saatkonnale koos nõutavate dokumentidega, mis sisaldavad tavaliselt järgmist:

 • Pass: kehtib kauem kui 90 päeva
 • 2 passi suurust pilti
 • Türgi kõrgkooli vastuvõtukiri
 • Ravikindlustuse tõend
 • Tagastamispileti tõend
 • Tõendid piisavate rahaliste vahendite olemasolust teie õppimise ja Türgis elamise toetamiseks
 • Politsei luba
 • Arstitõend

Üliõpilased peavad lisaks taotlema elamisluba kohalikelt ametiasutustelt (kui üliõpilane on Türgis) 1 kuu jooksul pärast Türki saabumist. Kohaliku politsei peakorteri välissuhete osakonnale tuleb esitada järgmised dokumendid:

 • Taotlusvorm ja tasud
 • Reisidokument: 2 eksemplari koos üliõpilasviisaga
 • 4 passi suurust fotot
 • Asutuse kiri või dokument: selle peab väljastama vastuvõttev ülikool, milles on märgitud Türgis õppimise algus- ja lõppkuupäev.

Elamisloa uuendamiseks peate külastama kohalikke ametiasutusi 60 päeva enne elamisloa kehtivusaja lõppu.

Millal peaksite kandideerima?

Tavaliselt kulub taotluse esitamise päevast kuni viisa kättesaamiseni umbes kaheksa nädalat.

Üliõpilasviisa kehtib üldjuhul ühekordseks sisenemiseks aasta. Kuigi teie viisale on märgitud ajapiirang, kehtib teie õpilasviisa seni, kuni olete koolis registreerunud.

Töötlusaeg

8 Weeks

Töövõimalused

Tavaliselt ei ole välisüliõpilastel Türgis õppimise ajal seaduslikku õigust töötada. Õpilased saavad teha uurimistööd Türgi ülikoolides rahvusvaheliste teadlastena.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Teie viisataotlus võidakse tagasi lükata, kui te ei suuda tõendada nõutavate rahaliste vahendite olemasolu või kui esitate ebaõiged või mittetäielikud dokumendid.