Keystone logo
Türgi

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Türgi 2024

Asutuste arv: 43
  • Rotterdam, Holland
  • Bilbao, Hispaania
  • + 5 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Istanbul, Türgi

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Başakşehir, Türgi

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Istanbul, Türgi

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bartın, Türgi

  Kuigi Bartini linn sai oma ülikooli 12 aastat tagasi, pärineb linna ülikooliajalugu 1990ndatest. Bartıni metsateaduskonnast, mis loodi Zonguldaki Karaelmasi ülikooli all seadusega nr 3837, kuupäev 11.07.1992, sai esimene Bartınis asutatud teaduskond. Ağdacı ülikoolilinnakus asutatud Bartıni metsateaduskond alustas oma hariduselu sellega, et võttis oma esimesed üliõpilased vastu 93–94 õppeaastal. Bartıni metsateaduskonna haridustee algusega kaasati Bartıni kõrghariduse valdkonda veel 3 akadeemilist üksust. Need on Bartıni kutsekool, tervishoiuteenuste kutsekool ning kehalise kasvatuse ja spordikool. 2008. aastal, kui kogu riigis hakati rajama linnaülikooli, sai Bartıni linn oma ülikooli. Bartıni ülikool, mis loodi 22. mai 2008. aasta seadusega 5765, võttis vastu oma esimesed üliõpilased 4 akadeemilise üksusega, mis olid eraldatud Zonguldaki Karaelmasi ülikoolist, samuti äsja loodud majandus- ja haldusteaduskond, inseneriteaduskond, sotsiaalteadused Instituut ja teadusinstituut. Bartıni ülikool, mis hakkas koolitama tudengeid, kelle eesmärk on tulevikus kaasa rääkida, koos kolme teaduskonna, 2 instituudi, 2 kutsekooli ja kolledžiga, jätkab oma arengut, et rahuldada meie riigi vajadusi.

  • Istanbul, Türgi

  Istanbul Medeniyet University esmane eesmärk on koolitada Türgile vajalikke spetsialiste ja spetsialiste, keda peetakse teadusmaailma ekspertideks. Ja see oleks võimalik vaid lühi- ja pikaajaliste eesmärkide selgelt kindlaksmääratud ja organiseeritud viisil ellu viimisel.

  • Istanbul, Türgi

  İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ; Seadus nr 6761, mis avaldati ametlikus väljaandes 24.11.2016 ja oli numbril 29898, kehtestas sihtasutus Platon vastuvõtmise kuupäevaga 16.11.2016. Platoni kutsekool, mis asutati Ministrite Nõukogu poolt 21.04.2009 sihtasutuse kutsekoolina ja alustas oma hariduselu 4 osakonnaga, on nüüdseks ühendatud İstanbul Ayvansaray Üniversitesi

  • Izmir, Türgi

  Ege University , Türgi neljas asutatud ülikool, asutati 20. mail 1955 välja antud seadusega nr 6595 ja alustas hariduselu 5. novembril 1955. Alates selle loomisest on Ege University Türgi neljanda ja piirkonna esimese ja vanim ülikool, on võtnud kasutusele põhimõtted, mis aitavad kaasa teadusmaailmale universaalsel skaalal, tootes kvantiteedilt ja kvaliteedilt rikkalikke teadmisi, koolitades produktiivseid inimesi ja kultuuriliselt hästi varustatud teadlasi, kes on teadlikud kohalikest ja globaalsetest faktidest, ning luues kõrgema väärtust oma piirkondliku tugevusega, seades esikohale sotsiaaltoetused.

  • Istanbul, Türgi

  Enam kui 500 -aastane eriline minevik hariduses ja koolituses: Galatasaray University . Galatasaray University asutas esmakordselt 1481. aastal sultan Beyazit II kui „Enderuni kool” (keiserlik kool) ja seda nimetati „Galata Sarayı” („Galata palee”).

  • Konya, Türgi

  Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi , mis on meie riigi esimene toidu- ja põllumajandusvaldkonna spetsialiseeritud ülikool, loodi rahvusvahelise teadusülikoolina, mis pakub haridust inglise keeles vastavalt oma uuele kõrgharidusmissioonile ja uuele haridusmudelile programmipõhiselt rakendatuna järgivad õpilased oma hariduse esimesel kolmel semestril ühist ainekava.Semestri algusest peale valivad nad piiranguteta valdkonna ja osakonnad, millele nad soovivad spetsialiseeruda.

  • Düzce, Türgi

  Düzce Üniversitesi , mille asutamise esimestel aastatel oli 3 teaduskonda ja 5700 üliõpilast; Täna juhib see tähelepanu lugupeetud ja eelistatud kõrgkoolina, kus õpib üle 30 tuhande õpilase, 12 teaduskonda, 4 instituuti, 2 kooli, 10 kutsekooli, üle 30 teaduskeskuse, tehnopark, teadus- ja rakendushaigla.

  • Aydın, Türgi

  Ibn Haldun ütles: "Geograafia on saatus". See saatus annab noortele vastutuse algatada meie provintsis avatud tsivilisatsioon, kus oleme näinud ajastute avanemist ja sulgemist. Meie eesmärgiks on oma uut põlvkonda selleks missiooniks ette valmistada. Meie globaliseeruvas maailmas edukaks ja õnnelikuks tulevikuks peame suurendama teadmisi, oskusi ja teadlikkust tsivilisatsioonist ja juhtimisest, mida meie õpilased vajavad.

  • Türgi

  2017. aastal Põhja Arkin University of Creative Arts and Design (ARUCAD) on temaatiline kunstiülikool, mis on täielikult pühendatud kunstile, disainile ja kommunikatsioonile. ARUCADi eesmärk on saada üheks mainekamaks kunstiharidusega ülikooliks.

  • Nevşehir, Türgi

  Nevşehir Hacı Bektaş Veli University on üks 17-st ülikoolist, mis avati 17. mail 2007. Meie ülikool koosneb Nevşehiri hotelli- ja turismikorralduse kolledžist, majandus- ja haldusteaduskonnast, Sema-Vefa Küçüki tervishoiu kolledžist ja Nevşehiri kutsekõrgkoolist , mis kõik olid varem kuulunud Erciyesi ülikoolile, Hacı Bektaş Veli kutsekolledžile, varem Gazi ülikooli koosseisule ning Ürgüp Sebahat & Erol Toksözi kutsekolledžile, varem Hacettepe ülikooli koosseisu, kuuluvad samuti ülikooli koosseisu.

  • Iğdır, Türgi

  Iğdıri ülikool asutati ametlikult 22. mail 2008 kõrgkoolide organisatsiooni 100. seadusega. Alguses oli 3 teaduskonda, 2 kutsekeskkooli ja 3 instituuti. Tehtud jõupingutuste tulemusel asus Iğdıri põllumajandusteaduskond oma kohale 2008. aasta üliõpilaste valikueksami juhendis ning 30 üliõpilasega alustas Iğdıri põllumajandusteaduskond õppimist aastatel 2008–2009 õppeaastal.