We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Tšiili

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Tšiili 2024

Asutuste arv: 64
  • Trece Norte, Tšiili

  World Wide Chile on multidistsiplinaarne meeskond, kus armastus meie riigi vastu on liikumapanev jõud, et pakkuda meile külastajatele ainulaadseid kogemusi. See on olnud mehhanism, mis on võimaldanud meil juba üle 10 aasta pakkuda ainulaadseid kogemusi, mis on tugevdanud külastajate õppimist ja sidemeid meie kultuuriga, saavutades kindlad suhted välismaalaste ja tšiillaste vahel. Võimalused, mis võimaldavad meil seda eesmärki saavutada, on erinevad praktika-, vabatahtlike-, õppe- ja reisiprogrammid, mida meie külastajad meie riigis viibimise ajal kasutavad.

  • Providencia, Tšiili

  Välismaal õppimine mainekates ülikoolides ja keelekoolides ViveCampus on juhtiv agentuur, mis esindab haridusasutusi kogu maailmas. Mitmes riigis esindatud ViveCampus esindab ametlikult sadu programme, mis on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Aitame teid kogu registreerimisprotsessi vältel tasuta ja teete makseid otse asutustele. Inglise keele kursused, diplomid, bakalaureuse- ja magistriõppe programmid sellistes riikides nagu Austraalia, Kanada, Ameerika Ühendriigid, Inglismaa, Iirimaa, Uus -Meremaa. Meie saidilt leiate teavet programmide kuupäevade ja kulude kohta aastatel 2021 - 2022. Tšiilis on ViveCampuse kontor Santiagos, kus saame teid aidata kõikides küsimustes e -posti, vestluse või telefoni teel. Osaleme ka välismaistel messidel, mis toimuvad tavaliselt Tšiilis Santiago linnas.

  • Providencia, Tšiili

  Oleme osalusülikool, mis koosneb töötajatest, üliõpilastest ja lõpetajatest, autonoomne ja sõltumatu, pluralistlik ja pühendunud avalikkusele. Aitame kriitiliselt kaasa sotsiaalteaduste, kunstide, humanitaarteaduste, pedagoogika ja muude teadmiste ning teadusliku ja professionaalse töö valdkondade teadmiste arendamisele õpetamise, uurimistöö, kunstilise loomingu ja keskkonnaga seostamise valdkonnas vastavalt Ladina -Ameerikast vaadatava globaalse maailma nõuetele, mis aitavad kaasa kohalikul, piirkondlikul ja riiklikul tasandil. Me koolitame interdistsiplinaarse perspektiiviga lõpetajaid ja tipptasemel spetsialiste, kes on pühendunud kaasamisele ja sotsiaalsele ümberkujundamisele ning edendavad ja kaitsevad inimõigusi, demokraatiat ja õiglust.

  • Huechuraba, Tšiili

  Universidad Mayor missioon on koolitada inimesi läbi hariduskogemuse, mis julgustab eetilist käitumist, ettevõtlikku suhtumist, innovatsiooni, juhtimist ning austust kultuurilise ja sotsiaalse mitmekesisuse vastu. Selleks õpetab ta bakalaureuse- ja magistriõppe tipptaseme programme ning viib läbi teadmiste genereerimise, liigendamise ja levitamisega seotud tegevusi, mis aitavad kaasa rahvuslikule kogukonnale kultuuri-, haridus-, sotsiaal- ja majandussfääris, arvestades globaalset konteksti. maailm ja teadusliku ranguse normid.

  • La Serena, Tšiili

  La Serena Ülikooli missiooniks on õpetamise, uurimistöö, loomingu, innovatsiooni, ülikoolide laiendamise ja keskkonnaga sidumise kaudu kasvatada, genereerida, arendada ja edastada suurepäraseid teadmisi erinevates teadmiste valdkondades ja kultuurivaldkondades. La Serena ülikool peab oma missiooni eripäraks andma oma panuse ühiskonna üldiste huvide vajaduste rahuldamisse, tehes riigi lahutamatu osana koostööd kõigis nendes poliitikates, plaanides ja programmides, mis edendavad kultuuri arengut, sotsiaalset, territoriaalset, kunstilist, teaduslikku, tehnoloogilist, majanduslikku ja jätkusuutlikku riigis, riiklikul ja piirkondlikul tasandil, kultuuridevahelise perspektiiviga. Samuti peab ülikool oma missiooni põhilise ja vältimatu osana eeldama tipptasemel kutset kriitilise ja peegeldava vaimuga inimeste koolitamisele, kes edendavad ratsionaalset dialoogi ja sallivust ning aitavad kaasa eetilistest väärtustest inspireeritud kodakondsuse kujundamisele, demokraatlik, kodaniku- ja sotsiaalne solidaarsus, inimõiguste, soolise võrdõiguslikkuse, põlisrahvaste ja keskkonna austamine. Ülikool peab edendama oma üliõpilaste seost riigi ja selle piirkonna nõuete ja väljakutsetega oma erialase koolituse ajal. La Serena ülikool tunnustab, edendab ja lisab oma töösse oma piirkondliku mõjupiirkonda asunud põlisrahvaste maailmavaate.

  • Santiago Metropolitan Region, Tšiili

  Bernardo O'Higginsi ülikool on Tšiili autonoomne eraülikool, mis asutati 1990. aasta märtsis ja mis on inspireeritud O'Higgini mõttest. Selle keskne maja asub Parque O'Higgins'i kõrval Santiago vallas. Praegu on see akrediteeritud riikliku akrediteerimiskomisjoni (CNA-Chile) poolt 4 aastaks (maksimaalselt 7), alates 2018. aasta juulist kuni 2022. aasta juulini. CSIC-i veebomeetrilise klassifikatsiooni (Tšili) järgi on see Tšiili ülikoolide seas 35. kohal (juuli) 2017). Samuti on see üldises pingereas 27. positsioonil ja mitte-Cruchi eraülikoolide seas 10. kohal vastavalt AméricaEconomía 2019. Tšiili ülikoolides on see ka kõigi riigi ülikoolide seas 13. kohal; Ladina -Ameerikas 55. ja Scimago institutsioonide edetabelis 2020. aastal Tšiili eraõiguslike isikute seas viies. Samuti koostöös kõigi institutsiooni moodustavate mõõtmetega ja see on osa pidevast pühendumusest kõrghariduse tipptaseme saavutamisele, Bernardo O'Higginsi ülikool omistab tasule 2021.

  • Los Andes, Tšiili

  Libertador de Los Andesi kutseinstituut on kõrgharidusasutus, mille haridusministeerium andis 22. detsembril 1981 tegevusloa vabastusmäärusega nr 292, mida ajakohastati 8. juunil 1993. Olles esimene Kõrgharidus asutatakse piirkondlikul tasandil ja teine riigi tasandil. 27. juunil 2003 sai IPLA täieliku autonoomia anda igasuguseid kutsenimetusi vastavalt seda reguleerivatele õigusaktidele.

  • Providencia, Tšiili

  Teave Learn chile Learn chile on kõrgharidusasutuste võrgustik, mis koosneb enam kui kahekümnest ülikoolist ja professionaalse tehnilise koolituse instituudist, mida toetab Tšiili osariik ProChile kaudu, eesmärgiga edendada Tšiili akadeemilise pakkumise rahvusvahelistumist ja edendada riik kui suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele üliõpilastele. Learn chile sündis 2013. aastal, olles Tšiili peamine võrgustik kolmanda taseme hariduse edendamiseks rahvusvahelisel tasandil. Seda on eduloona esitatud sellistes riikides nagu Brasiilia, Ecuador, Panama, Peruu ja Colombia.

  • Viña del Mar, Tšiili

  Kaasaegse Muusika- ja Tantsukooli asutasid 1940. aastal pianistid Elena Waiss ja René Amengual, kes muutsid Tšiilis muusikaharidust radikaalselt, kehtestades standardiseeritud õppekavad, programmid ja hindamissüsteemid, luues seeläbi koolituseks akadeemilise konteksti. muusikutest riigis. Alguses õpetas moodne muusika- ja tantsukool maestro Zoltan Fischeri juhendamisel klaverit, harmooniat ja teooriat ning vioola ja viiulit. Selle aja jooksul tutvustati täiustatud süsteeme -näiteks Arrau tehnikat klaveril -, laiendati repertuaari ja rõhutati algse partituuri tähtsust, luues tänapäevase esitustunde. Sellest ajast alates saavad Modern Schooli muusikud koolitust, mis võimaldab neil Tšiilis või välismaal iga stsenaariumiga suurepäraselt silmitsi seista.

  • Santiago Metropolitan Region, Tšiili

  Alates selle loomisest 1968. aastal, kui tööliste ja talupoegade ülikooli osakond, on Duoc UC jõudnud kaugele konsolideerumise teele, et saada üheks Tšiili kõrgema tehnilise kutsehariduse võtmeasutuseks. Rohkem kui 50 -aastase ajalooga ja kõrgeima institutsionaalse akrediteeringuga seitsme aasta jooksul võivad kõik Duoc UC -sse kuuluvad inimesed uhkusega öelda, et tuhanded tehnikud ja spetsialistid, kes täna Tšiili majandusarengusse panustavad, on saanud koolituse ühes 9 kooli ja enam kui 70 praegust karjääri, mis asuvad selle 18 peakorteris Metropolitan Region, Valparaíso, Biobío, La Araucanía ja Los Lagos. Duoci üliõpilased Duoc UC haridusprojekt, mis pakub kristlikku ja lahutamatut moodust, võimaldab õpilastel oma võimeid, pädevusi ja väärtusi maksimaalselt arendada, muutes nad paremaks inimeseks ja professionaaliks, kes on valmis globaalsesse ühiskonda sisenema. Tipptaseme teed, mida Duoc UC soovib järgida, tähistab haridus, mis keskendub inimestele, panus riigi arengusse, seos keskkonnaga ja pidev sotsiaalse ümberkujundamise otsimine.

  • Santiago, Tšiili

  Tšiili Tehnikaülikool INACAP on osa ülikooli alamsüsteemist, see on akrediteeritud 3 aastaks institutsionaalse juhtimise, bakalaureuseõppe ja keskkonnaga seotud valdkondades.

  • Providencia, Tšiili

  Heidelbergi Ladina -Ameerika keskus, teaduse ja õpetamise tippkeskus on Heidelbergi ülikooli aspirantuurikeskus Ladina -Ameerikas. See asutati Ladina-Ameerikas asuva Saksa ülikooli esimese ja ainsa kraadiõppekeskusena ning avati ametlikult Santiago de Tšiilis 9. aprillil 2002. Keskuse eesmärk on luua institutsioon, mis teenib akadeemilist-teaduslikku dialoogi ja mille eesmärk on korraldada, edendada ja juhtida doktori-, magistri- ja diplomiprogramme, mida ta pakub koostöös mainekate Ladina -Ameerika ülikoolidega, nagu Tšiili ülikool, Tšiili paavstlik katoliku ülikool ja Mehhiko riiklik autonoomne ülikool. Samuti korraldab ja viib läbi eri valdkondade spetsialiseerumisseminare, sümpoosione, suvekoole, püüdes edastada saksa uurimistöö ja õppesisu tulemusi piirkonna riikidesse. Lisaks on Heidelbergi keskus oma peakorterist Santiago de Tšiilis platvorm teaduslikuks koostööks teiste Baden-Württembergi liidumaa osariigi teadusasutuste või ülikoolidega. Alates 2009. aastast ja pärast Saksamaa akadeemilise vahetusteenistuse (DAAD) korraldatud maineka konkursi võitmist akadeemilise kvaliteedi nimel ja Saksamaa välisministeeriumi vahenditest sai Heidelbergi keskusest (HCLA) tippkeskus. See on ülemaailmselt üks neljast Saksamaa Liitvabariigi teadus- ja õpetamiskeskusest.

  • Viña del Mar, Tšiili

  Tšiili mereväe põhiülesanne on osaleda riigi välisjulgeolekus ja sõjalises kaitses, kaitsta selle suveräänsust ja territoriaalset terviklikkust. Rahu ajal aitab see kaasa rahvuslike huvide edendamisele välismaal ja riikliku arengu edendamisele. Merevägi on koolitusasutus professionaalidele, uuenduslik tipptehnoloogias ja taktikas, paindlik muutuste ja väljakutsete suhtes ning kindel põhimõtete ja väärtuste osas, mis arendab ja valmistub kasutama oma ressursse kõigi Tšiili huvide huvides .

  • Concepción, Tšiili

  Virginio Gómezi kutseinstituut on tugev kõrgharidusasutus, mis on sündinud Concepcióni ülikooli tiiva all ning esindatud Concepcióni, Chilláni ja Los Angelese linnades ning mille ülesanne on vastata riigi vajadusele saada kõrgelt professionaalseid tehnikuid. . koolitatud piirkondliku ja riikliku arengu edendamiseks. Sellel on praegu 9 tuhat õpilast ja üle 28 tuhande lõpetaja, kes soovivad oma unistusi vallutada. Nende toetamiseks ja oma eesmärgi täitmiseks töötame pidevalt välja kvaliteedi tagamise mehhanisme, mis seovad meid püsivalt ühiskonna, keskkonna ja tootmissektoriga selliselt, et õpetatavate programmide õppekavad koosnevad vajadustest ühiskonda. See julgustab meid olema mitmekülgne ja kohanema muutustega, mitte ainult koolitades kõrgelt koolitatud töötajaid, vaid panustades ka inimeste arendamisele, tuues oma haridusstrateegias esile sellised väärtused nagu austus, vastutus, pühendumus, teenindusele orienteeritus ja kvaliteet.

  • Alcobendas, Hispaania
  • Buenavista, Mehhiko
  • + 3 Rohkem

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...