Keystone logo
Uruguay

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Uruguay 2024

Asutuste arv: 6
  • Maldonado Department, Uruguay

  Francisco de Asísi ülikooli instituut (UNIFA) on mittetulunduslik sihtasutus, mis on erasfääris osutanud ülikoolitasemel teenuseid alates 1988. aastast. Selle tegevus ja struktuur on kavandatud vastavalt dekreedi 308/995 nõuetele, milles viidatakse juriidiline asutus, mis on vajalik Uruguay ülikoolitaseme asutusena tegutsemiseks.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Montevideosse ja mitmetesse siseruumides asuvatesse linnadesse paigaldatud Universidad Católica del Uruguay on riigi vanim eraülikool ja geograafiliselt kõige laiem. Algselt asutas 1882. aastal Montevideo esimene peapiiskop Mons. Mariano Soler taasavati ja usaldati 1985. aastal Jeesuse Ühingule, Uruguay Katoliku Ülikool on katoliku kiriku põhitöö Uruguay kõrghariduse valdkonnas. Tema pühendumus akadeemilisele tipptasemele, ideoloogilisele pluralismile, oikumeeniale ja religioonidevahelisele dialoogile on teinud temast ühe riigi kultuurielu põhitegija.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Kristliku Noorte Assotsiatsiooni ülikooliinstituudi eesmärk on arendada õpetamist, uurimistööd ja täiendustegevusi, mis on suunatud terviklikule koolitusele, tervislike eluviiside propageerimisele, kultuuri ja koolituse edendamisele kehalise kasvatuse, spordi, vaba aja veetmise valdkonnas , laagrid, turism, vabatahtlik tegevus ja filantroopia, sotsiaalne juhtimine, sotsiokultuuriline animatsioon jms, mis on üles ehitatud teaduskondades, osakondades või samaväärsetes akadeemilistes üksustes.

  • Poblado Uruguay, Uruguay

  Viimastel aastakümnetel on Uruguay kolmanda taseme hariduse omandamine dramaatiliselt laienenud, mistõttu on kasvav vajadus kõrgkoolide ja teadusasutuste järele, kes suudaksid koolitada suuremat hulka kõrgelt kvalifitseeritud inimesi.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Äriülikooli (UDE) tunnustas Vabariigi Valitsus 08/11/95 dekreediga nr 308/995 ja see on neljast eraülikoolist kõige kiiremini arenev ülikool. Meie ülikool toetab riigi tähtsamaid ärikojaid ja erialaliite. Alates selle tunnustamisest 1998. aastal on Universidad de la Empresa registreerimine püsivalt ja püsivalt kasvanud, see tähendab 5000 õpilast.

  • Montevideo Department, Uruguay

  CEDIIAPi ülikooli instituudi (õpetamise, uurimise ja õppimise teabe keskus) asutas 1995. aastal prof Em. Dra. María A. Rebollo ja Haridus- ja Kultuuriministeeriumi (MEC) poolt 22. märtsil 2001 vastu võetud otsusega ülikooli instituudiks volitatud isik.