Keystone logo
Uus-Meremaa

Uuring Magister sisse Uus-Meremaa 2024

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  580
 • Kommunaalteenuste osa

  44
 • Interneti tellimus

  49
 • Kohalik transport

  108

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  8
 • Kinopilet

  10
 • Pint kohalikku õlut

  6

Umbes Uus-Meremaa

Uus-Meremaa on mitmekesine riik on ainulaadne kultuuriline taust ja palju pakkuda rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni. Asub edela Vaikse ookeani selles saareriigis on lähedal Austraalia, samuti Fidži ja Tonga. See on kauge tervikuna, kuigi on suur ja kasvav linnades üle kogu riigi. Tegelikult, Uus-Meremaa oli üks viimase äärealadel lahendatakse inimest. Suurim linn Auckland on koduks paljudele kõrghariduse võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele, kuid on ka teisi võimalusi ka.

Õpilased registreeruda kooli kuueaastaselt. Nad on kohustatud vastavalt föderaalseaduse, jääda koolis läbi 16-aastaselt. Riigi kodanikud ei maksa hariduse kogu see aeg. Enamik õpilasi jääb koolis läbi 19-aastaselt, mis kõik on makstud riigi poolt. Riigil on kirjaoskuse tase on 99 protsenti.

Kliima

Suurema osa aastast, kliima on siin kerge. Aastane temperatuurivahemik on 50 ° F kuni 61 kraadi F. temperatuurid võivad ulatuda, aga mille põhjal saare asukoht sa elame läänerannikul on väga märg. Central Otago piirkonna poolkuivad kliimas. On vihmametsi siin samuti mäetipus väga madalatel temperatuuridel.

Ühiskond

Uusmeremaalastele armastavad oma õues. Leiad, et see on koht, mida külastada, kui olete pärast mägironimine või suusatamine. Samas piirkonnas on ka tugev kultuuriline komponent, mis sisaldab varajase traditsioone Maoori kultuur. Suur riik jääb kauge ja paljud inimesed elavad nendes valdkondades. Kaasaegsetes linnades, kuigi leiad iga mugavus, mida võib harjunud nautida.

Elukallidus

Asukoht Uus-Meremaa on palju nagu elavad Austraalias. Riik 's elukallidus Auckland on sarnane sellega, mida leiad London, Sydney, või New York. Imporditud tooted ei kulu oluliselt rohkem. Osta liikuda pilet, sa 'll veeta NZ 15 $. For tassi kohvi, siis kulub umbes NZ $ 4.

Viisanõuded

Üliõpilasviisa (üle kolme kuu kestvate õpingute jaoks)

Kui teie kursus on kolm kuud või vähem, pole teil vaja üliõpilasviisa, vaid lihtsalt külastusviisa.

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

üliõpilasviisa; Külastaja viisa

Hind ja valuuta

NZD 250

Taotlustasud sõltuvad teie päritoluriigist ja võivad olla umbes 250 dollarit.

Uus-Meremaa üliõpilasviisa hindu saad vaadata siit:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- millal-maksta

Kes saab viisat taotleda?

Üliõpilasviisa on vajalik kõigil Uus-Meremaale üle kolme kuu õppimiseks tulevatel inimestel. Uuring peab olema teie külastuse peamine eesmärk. Kui teie kursus on kuni 3 kuud, võib teil olla võimalik õppida külastusviisa või tööviisa alusel.

Te ei vaja täiskoormusega õppimiseks üliõpilasviisa, kui:

 1. olete Uus-Meremaa kodanik või elanik
 2. sa oled Austraalia kodanik
 3. teil on Austraaliasse alaline elamisviis või elaniku tagasipöördumisviisa — ilma tingimusteta.

Kust saab taotluse esitada?

Internetis / Uus-Meremaa konsulaat või saatkond

Uus-Meremaa üliõpilasviisa taotlemiseks võite taotleda enne reisimist veebis või isiklikult.

Isiklikult oma koduriigis kandideerimiseks peate taotlusvormi ja/või kohtumise saamiseks pöörduma oma kohaliku Uus-Meremaa konsulaadi või saatkonna poole. Teise võimalusena saate taotleda veebis, külastades ametlikku veebisaiti www.immigration.govt.nz ja luues konto.

Koduleht:https://www.immigration.govt.nz/

Kuidas taotlust koostada?

Viisa taotlemiseks vajate:

 • Vastuvõtukiri Uus-Meremaa tunnustatud haridusteenuse pakkujalt.
 • Tõendid piisavate rahaliste vahendite olemasolu kohta – peate tõendama, et teil on piisavalt vahendeid õppemaksu tasumiseks (see võib hõlmata tõendeid laenu katte, stipendiumi või muude vahendite kohta) ja tõendit rahaliste vahendite olemasolust elamiskulude katmiseks Uus-Meremaal õppimise ajal ( sponsori, laenu, stipendiumi, valitsuse toetuse või piisava pangasaldo kaudu). Kui teie kursus on pikem kui üheksa kuud, peate tõendama, et teil on igal aastal vähemalt 15 000 NZD dollarit (~ 10 870 USA dollarit).
 • Edasireisi tõend – see võib olla tõend juba makstud edasisõidupiletite kohta, tõend täiendavate rahaliste vahendite olemasolu kohta või sponsori kokkulepe edasireisi eest tasumiseks. Eesmärk on näidata, et kavatsete ja saate endale lubada pärast õpingute lõpetamist riigist lahkuda.
 • Reisikindlustus.
 • Tervisetõendid – kui plaanite Uus-Meremaal õppida kauem kui 12 kuud, peate esitama üldise tervisetõendi, rindkere röntgenitõendi ja võimaluse korral läbima tuberkuloosi sõeluuringu.
 • Kui olete alla 18-aastane, peate esitama ka tõendi korraldatud majutuse kohta ja kui olete 17-aastane või vanem, siis politsei tõendi hea iseloomu kohta.
 • Kahevärvilised passipildid.
 • Pass, mis kehtib vähemalt kolm kuud pärast Uus-Meremaalt lahkumise kuupäeva.
 • Tõend, et olete tasunud viisataotluse tasu.

Millal peaksite kandideerima?

Peaksite kandideerima vähemalt kuus nädalat enne Uus-Meremaale reisimise plaanimist. Internetis taotletud üliõpilasviisa menetlemiseks kulub tavaliselt 20 päeva, pabervormi kaudu taotletud üliõpilasviisa menetlemiseks aga 25 päeva.

Teie üliõpilasviisa kehtib tavaliselt sama kauaks kui õppetöö, mille eest olete maksnud, ja selle kestus võib olla kuni 4 aastat.

Töötlusaeg

20 Days

Töövõimalused

Üliõpilasviisaga rahvusvahelistel täistööajaga üliõpilastel on seaduslikult lubatud töötada Uus-Meremaal kuni 20 tundi nädalas õppeperioodi ajal ning nad võivad töötada täistööajaga kõikidel kavandatud puhkuseperioodidel, nagu jõulud, lihavõtted ja suvepuhkus. Täpsemad andmed sõltuvad teie viisatingimustest. Teie õpingutes nõutav töökogemus ei lähe 20-tunnise piirangu hulka. Välistudengid ei saa olla füüsilisest isikust ettevõtjad.

Magistrid teadustöö ja Ph.D. õpilased saavad töötada nii palju tunde, kui soovivad.

Tundi nädalas

20

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Mõned põhjused, miks Uus-Meremaa üliõpilasviisa võib tagasi lükata, on järgmised:

 1. Kui teil on viimase 10 aasta jooksul vangistus ja või olete süüdi mõistetud ja talle on määratud vangistus.
 2. Kui teil on andmeid väljasaatmise kohta või kui teie suhtes kehtib Uus-Meremaale sisenemise keeld.
 3. Kui teie esitatud teave on vale, mille kohta immigratsiooniametnik usub, et teie taotluses esitatud teave ei ole ehtne.
 4. Kui esitasite taotluse, mis pole täidetud
 5. Kui tervise- ja iseloomunõuded ei ole täidetud
 6. Kui te ei suuda näidata õppemaksu, elamis- ja reisikulude katmist Uus-Meremaal
 7. Kui Uus-Meremaal õppida kavatsetava kursuse jaoks pole selget teed
 8. Kui immigratsiooniametnik näeb teie esitatud dokumentide ja teabe põhjal, et te ei ole tõeline üliõpilane ja nagu pärast telefonivestlust, ei saa te isegi vastata mõnele teabele kursuse teabe, asutuse teabe jm kohta.
 9. Kui raha ei ole legitiimne või seda ei saa kontrollida