Keystone logo
Venemaa

Uuring Magister sisse Venemaa 2024

Õppige riigis Venemaa

Venemaa Föderatsioon on semi-presidendivalimiste Liitvabariigis sisaldab 83 eri territooriumidel tuntud "föderaalse teemade ". Venemaa jagab oma piire paljudes riikides, mis hõlmavad Norra, Hiina, Poola, Soome ja Põhja-Korea. See on suurim riik maailmas ning hõlmab üks kaheksandik Maa 's elamiskõlblik valdkondades, mis hõlmavad üheksat eraldi ajavööndeid ja ulatuvad kogu piirkond Põhja-Aasias.

Praegu Vene Föderatsiooni 's majandus on üks kõige jõukam maailma järjekohal suuruselt kuues arenenud riik ostujõudu. See on tingitud selle ulatuslikud energia ja maavarade, et on teinud üks suuremaid manufacterers maagaasi ja naftat. Jooksvad Venemaa on tuntud ka omada tohutu varu levik (massihävitusrelvad) ja on üks viis riiki tunnustada selle eest, et tuumarelvi.Venemaa kuulub G8, ÜRO Julgeolekunõukogu, Euroopa Nõukogu ja Maailma Kaubandusorganisatsiooniga.

Oluline Fakte Venemaa

 • Venemaa on president, kes peetakse "riigipea " ja peaminister, kes on nimetatud "valitsusjuht ".
 • Föderaalvalitsus koosneb kolmest osast: seadusandliku, täidesaatva ja kohtuvõimu vahel.
 • Hinnanguliselt 165 erinevat indigneous rahvaste ja etniliste rühmade elavad Venemaal. Kaheksakümmend protsenti Venemaa 's elanikkonnast on etnilised venelased.
 • Vene keel on keel, mida enamik kodanikke, järgnesid tatari ja Ukraina. Vene keel on ametlik keel, ÜRO, koos araabia, hiina, inglise, prantsuse ja hispaania keeles.
 • Esmane valuuta on Venemaa rubla.

Venemaa 's kliima

Venemaa on tohutu maatükk, mis sisaldavad palju kaugemates piirkondades nagu valdav tundras Siberis. Põhja-Venemaa, mis hõlmab Siberis on lähisarktilised kliima, mis pakub tõsiselt Külm talv ja raske lumi. Moskvas ja paljudes teistes Venemaa ei sisaldu põhjapoolsetel aladel on niiske kontinentaalne kliima soojade kuumade suvede ja külmade, pikk talv. Tüüpilised juuni, juuli ja august temperatuur hõljuma umbes 75 kraadi Fahrenheiti (24 C), kuid võib ulatuda 90 kraadi Fahrenheiti (32 C) kuumalainete ajal. Talvel ootavad temperatuur jääda ka alla nulli (32 kraadi Fahrenheiti / 0 C) ja sageli viibib alla nulli pikemaajaliseks.

Religioonid Venemaa

Õigeusu kristlus, judaism, budism ja islam on kõige levinud religioonide Venemaal.Kõik peetakse õiguslikult osa riigi 's ajalooline pärand. Populaarseim usupüha tähistas peaaegu kõik Vene kodanikud on lihavõtted, mida nad tunnustavad, tehes Kulich (Easter leib) ja paskha, roog sisaldab juustu ja püramiidi kujuga.

Valuuta vahetamine

Põhilised igakuised elamiskulud

 • Üürile anda ühises korteris

  198
 • Kommunaalteenuste osa

  28
 • Interneti tellimus

  6
 • Kohalik transport

  23

Näidis elustiili maksumusest

 • Kiirtoidukombinatsioon

  4
 • Kinopilet

  4
 • Pint kohalikku õlut

  2

Umbes Venemaa

Haridussüsteem Venemaal

Kuigi Venemaa on tasuta haridus kõikidele oma kodanikele tagatud nende põhiseadusega, sissepääs arvesse keskharidusele kõrgkoolid on väga konkurentsivõimeline. Kuna Vene valitsussektori reguleerimise eest vastutavad haridussüsteemi paneb suurt rõhku teenida kraadi teaduse ja tehnoloogia erialade ja õpilased, kes soovivad suurte nendes valdkondades peaks olema erandlik talent seda tüüpi uuring valdkonnas, samuti suurepärane palgaastmetega Selleks, et olla vastu võetud Vene ülikoolis.

Lisaks raha eraldamisel üliõpilaste õppemaksude Venemaa maksab ka ülemere õpilased väike stipendiumi ja pakub tasuta eluaseme neid samuti. Riik on ka kõrvaldatud palju bürokraatiat, mida kasutatakse, et vältida või edasi lükata välisüliõpilastele osaleda vene ülikoolis.Nüüd, kohaldamise süsteem on sujuvam, üliõpilased, kes on käinud Ameerika, Saksamaa, Taani, Hiina, Itaalia ja Jaapani ülikoolide kogevad minimaalsele küsimusi seoses üleviimisega Venemaa ülikoolis.

Venemaa on praegu käsil vahetanud oma traditsiooniliste kõrgharidust mudeli üks, mis on palju rohkem kooskõlas Lääne-tüüpi akadeemilise kraadi. Aastal 2003 Venemaa allkirjastanud Bologna deklaratsiooni, mis sillutas teed valitsus kehtestada seadus, et eemaldada oma vana, viieaastase kraadi mudeli üks, mis sarnaneb USA kraad süsteem - nelja-aastase bakalaureuse kraadi järgneb kapten 's kraadi. Kuid postdoctorate määral säilinud traditsiooniline, Nõukogude Liidu mudelit, mis loodi ligi 90 aastat tagasi. Põhimõtteliselt doktorit Venemaal on määratletud ning teeninud vastavalt sügavust õpilane 's isiklikud saavutused teadustöö (doktor nauk või doktor) või teadusuuringutega.

Kuum vene ülikoolid

Suurim ja vanim ülikoolides Venemaal on Peterburi Riikliku Ülikooli ja Moskva Riikliku Ülikooli. Ajal 2000ndate algatas valitsus programmi, mis loodud "föderaalse " ülikoolid ühendades kõrgharidusasutuste juba olemas ning eraldades konkreetsed rahastamise toetusi neile. Mõned neist uuemad ülikoolide hulka Kazan Volga Federal University, Siberi föderaalne ülikool ja Kirde-Federal University.

Käivad University Venemaal

Kuna enamik vene ülikoolides õpetada klasside vene õpilased peaksid olema vähemalt algeline keeleoskus enne kohaldatavad ülikoolis. See on kohustuslik kõikide välismaiste õpilastel võtta vene keele kursuse osana oma õppekava, kui nad suudavad tõestada, et nad ei vaja seda.

Rahvusvahelised õpilased võivad töötada osalise tööajaga, samas õpib Õppekava. Pea meeles, et tööandjad välisüliõpilaste peab olema eriluba, mis näitab, mis on lubatud palgata välisüliõpilastele enne õpilased saavad seaduslikult tööd nende eest.

Rakendades vene ülikool nõuab esitamist järgmised dokumendid:

 • Taotluse vorm näitab soovitud erialal
 • Tõestatud koopia diplom või muu haridus tõendi õpilane on abikõlblikud registreeruda kõrgharidusprogrammi
 • Volitatud veterinaarsertifikaat ja koopia HIV vereanalüüsi tulemuse välja ravikindlustuse ettevõte, mis on akrediteeritud Vene konsulaat
 • Tõestatud koopia sünnitunnistus
 • 4 x 6 suurusega passipilti (vähemalt kuus neist fotosid)

Miks Uuring Venemaal?

Venemaa 's kõrgharidussüsteemi on range, konkurentsivõimeline ja tunnustatud kogu maailmas oma kraadi, mis järjepidevalt on suur UNESCO ja WHO hinnangust. Konkreetselt meelitada rahvusvaheliste üliõpilaste Vene ülikoolide pakkuda 100 protsenti õppemaksu soodustusi samuti helde stipendiumi. Lisaks Venemaale on põnev, mitmekesine ja ajalooliselt mõjukas riik, mis pakub välisüliõpilastele palju uusi ja rikastav kogemus.

Viisanõuded

 1. Venemaa üliõpilasviisa – kehtib õppimiseks mis tahes Venemaa kolledžis või ülikoolis või mis tahes lühiajalistel kursustel.
 2. Venemaa humanitaarviisa – neile, kes reisivad Venemaale, et tegeleda doktorikraadiga või osaleda akadeemilistel seminaridel. Kehtib kuni aasta eesmärkidel, sealhulgas teaduse või kultuuriga seotud eesmärkidel. (PANGE TÄHELEPANU: kogu lisateave on Venemaa üliõpilasviisa kohta.)

Millist viisat vajate?

Viisa nimi

Venemaa üliõpilasviisa; Venemaa humanitaarviisa

Hind ja valuuta

Venemaa üliõpilasviisa eest nõutavad tasud sõltuvad riigist, mis üliõpilasele passi väljastas, ja sellest, kas valite tava- või kiirteenuse. Näiteks Vene üliõpilasviisa kulud Ühendkuningriigi kodanikule algavad 165 GBP-st. Kuid pange tähele, et teie taotlustasu ei tagastata, kui teie õpilasviisa taotlus lükatakse tagasi või lükatakse mingil põhjusel tagasi.

Kes saab viisat taotleda?

Enamiku välisriikide kodanikud vajavad Venemaal õppimiseks viisat. Viisat ei vaja Sõltumatute Riikide Ühenduse (SRÜ) riikide kodanikud: Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Kasahstan, Kõrgõzstan, Moldova, Tadžikistan, Ukraina, Usbekistan ning Abhaasia ja Lõuna-Osseetia autonoomsed piirkonnad. Kui olete Armeenia, Valgevene, Kasahstani, Kõrgõzstani või Ukraina kodanik, pole teil viisat vaja, kuid teil on vaja kehtivat passi. Kui olete Abhaasia, Aserbaidžaani, Moldova, Lõuna-Osseetia, Tadžikistani või Usbekistani kodanik, võite tulla Venemaale õppima ilma passi või viisata.

Kust saab taotluse esitada?

Venemaa saatkond või konsulaat / volitatud viisakeskused

Nende riikide kodanikel, kes vajavad sisenemiseks viisat, tuleb enne Venemaale reisimist hankida Venemaa üliõpilasviisa. Peate taotlema oma koduriigis asuva Venemaa saatkonna või konsulaadi kaudu. Mõnes riigis on ka volitatud viisakeskused.

Koduleht:

Kuidas taotlust koostada?

Enne kandideerimist peate olema vastu võetud mõnele ülikooli kursusele, et saaksite ametliku kutse Venemaale õppima tulla. Kui olete kutse saanud, kehtib see kolm kuud. Seejärel peate Venemaa üliõpilasviisa taotlemiseks külastama Venemaa saatkonda või konsulaati oma koduriigis ja esitama kõik vajalikud dokumendid. Pange tähele: peate oma viisa registreerima seitsme päeva jooksul pärast Venemaale sisenemist. Üliõpilasviisa puhul korraldab üliõpilaste viisa registreerimise tavaliselt kutsuv pool (ülikool või kolledž või keeltekool või instituut). Pärast registreerimist antakse teile viisa registreerimise tõend, mida peate hoolikalt säilitama kuni riigist lahkumiseni.

Üliõpilasviisa taotlemiseks vene keelde tuleb esitada täidetud viisataotlusvorm, riikliku passi originaal (ja esilehe koopia), üks standardpilt, rahaülekanne, oma Venemaa vastuvõtva organisatsiooni kutse originaal, originaal negatiivne HIV-vereanalüüsi (AIDS) tõend (mitte vanem kui 3 kuud). Riigipass peab kehtima vähemalt poolteist aastat.

Millal peaksite kandideerima?

Viisa taotlemise protsessi saate alustada 45 päeva enne planeeritud Venemaale saabumise kuupäeva. Töötlemisaeg võib olla pikk, kahest kuni viie nädalani. Üliõpilasviisa väljastatakse algselt 90 päevaks, kuid seda saab pikendada ühe aastani ja seejärel pikendada õpingute ajaks.

Töötlusaeg

5 Weeks

Töövõimalused

Kui teil on Venemaa üliõpilasviisa, on teil vaja föderaalse migratsiooniteenistuse (FMS) tööluba, välja arvatud juhul, kui seda tööd tehakse puhkuse ajal või õppeasutuses või organisatsioonis, kus te õpite. Teile väljastatakse tööluba ainult siis, kui olete riiklikult akrediteeritud ülikooli täiskoormusega tudeng ja olete vähemalt 18-aastane. Luba võimaldab teil töötada ainult loas märgitud erialal või kutsealal ning teie ülikooli linnas või piirkonnas. Tööloa hind neile, kellel on Venemaa õppeviisa, on 3500 rubla (60 USD). Kui lahkute ülikoolikursusest, siis tööluba tühistatakse ja te ei saa enam Venemaal töötada.

Tundi nädalas

0

Miks teil seda tüüpi viisat vaja on?

Kui esitate üliõpilasviisa saamiseks valedokumente või peidate või esitate oma taotluses fakte. Kui olete HIV-positiivne, võidakse teil keelata üliõpilasviisaga Venemaale sisenemine.