Keystone logo
Vietnam

Parimad ülikoolid Magister Programmid sisse Vietnam 2024

Asutuste arv: 26
  • Hanoi, Vietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ton Duc Thang University on avalik-õiguslik ülikool, mida Ton Duc Thang University Vietnami Tööhõivekonföderatsiooni alluvuses, mis asutati 24. septembril 1997.

  • Nha Trang, Vietnam

  Tere tulemast Nha Trang University (NTU), mis asub väidetavalt Vietnami kõige ilusamas rannikulinnas. Nha Trang University on üks Vietnami 50 avalik-õiguslikust ülikoolist, millel on rohkem kui 50 aastat ajalugu ja arengut.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Hoa Sen University on pikka aega tunnustatud kui ennetavat ja nutikat erakõrgkooli, mis pakub ühiskonnale intellektuaalsete ja moraalsete standarditega täielikult varustatud inimesi, rikkalikku elukogemust, täpselt määratletud ametialast suundumust ja pühendunud ambitsioone. Hoa Sen University koolitusprogramme läbivad kõrgkoolid on kõrgelt hinnatud nende professionaalse efektiivsuse ja sotsiaalselt mõjukate inimlike vooruste poolest.

  • Sơn La, Vietnam

  Tay Baci ülikool loodi peaministri 23. märtsi 2001. aasta otsuse nr 39/2001 / QD-TTG alusel Loode-Hariduskolledži baasil, eelkäijaks oli Hariduskeskkool. Tai Meo autonoomne piirkond loodi 1960. aastal.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Otse transpordiministeeriumi alluv Ho Chi Minhi transpordiülikool on Lõuna-Vietnamis suurim transpordisektori multidistsiplinaarne koolitusülikool. Ho Chi Minhi transpordiülikool vastutab transpordisektori inimressursside, nimelt mere-, maantee-, siseveetee- ja raudteealase koolituse eest.

  • Thanh Hóa, Vietnam

  24. septembril 1997 andis peaminister vastu otsuse nr 797 / QĐ-TTg Hong Duc University (HDU) asutamise kohta kolme kõrgkooli ühendamise kaudu: Hariduskolledž, Majandus- ja Hong Duc University ning Thanh Hoa Meditsiinikolledž (varem on kõik tuntud üle 40-aastase koolituskatse tõttu). HDU oli esimene Vietnami haridussüsteemist, mis loodi uue mudeli järgi: Thanh Hoa provintsi rahvakomitee jurisdiktsiooni all tegutsev avalik ja multidistsiplinaarne asutus ning haridus- ja koolitusministeeriumi järelevalve all.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Tere tulemast Teadusülikooli, mis on üks Vietnami riikliku ülikoolisüsteemi kuuest hinnatud liikmest Ho Chi Minhi linnas. Meie ülikooli ajalugu algas 1941. aastal Indohiina teaduskolledži asutamisega, millest sai 1956. aastal Saigoni loodusteaduste ülikool. Koostöös kirjade teaduskonnaga nimetati meie asutus 1977. aastal ümber Hochiminhi linnaks.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Tööstuspiirkonna südames asuv ülikool on Ho Chi Minhi linnas olnud õppe-, uurimiskeskus ja haridusvõimalus juba üle poole sajandi. Asutatud 1962. aastal 5 inseneridistsipliiniga tehnikahariduse kolledžina, on Ho Chi Minh City University of Technology and Education märkimisväärselt muutnud multidistsiplinaarse ülikooli.

  • Vũng Tàu, Vietnam

  Ba Ria - Vung Tau ülikool asub Ba Ria - Vung Tau provintsi Vung Tau rannikulinnas, mis on väravaks kagus asuvate provintside idamerele ning majanduse, rahanduse, kultuuri, turismi, transpordi ja Kagu haridus ja mugav ühendus Ho Chi Minhi linna ja teiste ümbritsevate provintsidega maa, õhu, veetee ja raudtee kaudu. Paljude kaunite randade ja hästivarustatud infrastruktuuriga Vung Tau linn on lõunas tuntud turismisihtkoht ning Vietnami nafta- ja gaasitööstuse logistikapiirkond. Ba Ria - Vung Tau ülikool on ainus ülikool Vung Tau linnas, mis on koolitusasutus, mis pakub multidistsiplinaarseid inimressursse nii Ba Ria - Vung Tau provintsi, naaberprovintside kui ka kogu riigi jaoks. BVU on ka Ba Ria - Vung Tau provintsi teadusuuringute keskus, kus ühiskonnas ja tootmises on läbi viidud ja rakendatud kõrgtehnoloogia rakendamise ja edasiandmise uurimisprojekte.

  • Hanoi, Vietnam

  University Of Transport And Communications (UTC) on Vietnami transpordivaldkonna suurim ja vanim tehniline riiklik ülikool.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Pärast 23 aastat kestnud asutamist ja arengut on Trường Đại Học Quốc Tế Hồng Bàng saavutanud palju uhkeid saavutusi. Siiani on ülikoolil 12 teaduskonda, millel on üle 41 spetsialiseeritud suuna (peaeriala) peaaegu kõigist olulise suure sotsiaalse nõudlusega valdkondadest.

  • Hanoi, Vietnam

  Tere tulemast Hanoi University Of Mining And Geology , mis on Vietnami juhtiv asutus geoloogia, kaevandamise, geodeesia ja kartograafia, nafta ja gaasi uurimise ning tootmise alal. 1966. aastal asutatud Hanoi University Of Mining And Geology on koolitanud ligi 80 tuhat inseneri, meistrit ja doktorit. Paljud neist on saanud riigi kõrgemateks juhtideks.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Industrial University of Ho Chi Minh City oli varem Go Vapi kutsekool, mille asutasid Don Bosco preestrid 11. novembril 1956 Gia Dinhi provintsis Go Vapi ringkonnas Hanh Thongi vallas.

  • Hanoi, Vietnam

  Arhitektuuriülikool loodi valitsuse nõukogu 17. septembri 1969. aasta otsusega nr 181 / CP. Kool on ehitusministeeriumi alluvuses ning haridus- ja koolitusministeeriumi ekspertiiside ning Hanoi rahvakomitee territoriaalse haldusjuhtimise alluvuses riiklikult.