Keystone logo
Åbo Akademi University Andmemahukate intelligentsete tarkvarasüsteemide inseneri magistriõppe programm
Åbo Akademi University

Andmemahukate intelligentsete tarkvarasüsteemide inseneri magistriõppe programm

Turku, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 9000 €/aastas partnerriikide üliõpilastele ja kuni 4500 €/aastas programmiriikide üliõpilastele; EMJMD stipendiumid, kuni 49000 € üliõpilase kohta, on üliõpilastele saadaval konkursi alusel

Sissejuhatus

EDISS on kaheaastane Erasmus Munduse ühise magistriõppe programm (EMJMD), mida viivad läbi neli partnerülikooli – Åbo Akademi University , Baleaaride ülikool, L'Aquila ülikool ja Mälardaleni ülikool.

Andmeplahvatuse ajastul tegelevad nii andmeteadlased kui ka tarkvarainsenerid protsesside loomisega, mis ühel või teisel viisil tegelevad suure hulga saadaolevate andmetega. Kuid paljud neist protsessidest viiakse endiselt läbi üksteisest sõltumatult, mis sageli viib optimaalsete süsteemide loomiseni.

Programmi EDISS eesmärk on ületada lõhe andmeteadlaste ja tarkvarainseneride vahel, pakkudes erinevaid kursusi, mis annavad õpilasele aluse andmemahukate intelligentsete tarkvarasüsteemide projekteerimiseks. Õpilastest saavad seega eksperdid andmeteaduse ja masinõppe lahenduste integreerimisel tarkvara- ja süsteemitehnoloogia protsessidesse, mis toob nad 21. sajandil tööstust ja ühiskonda kujundava järgmise põlvkonna spetsialistide esirinnas.

Kaks aastat, kaks ülikooli

Kõik EDISS programmi üliõpilased alustavad magistriõppe programmi Åbo Akademi University Soomes. Programmi esimesel aastal pakutakse õpilastele laia valikut kursusi, mis aitavad neil luua tugevaid teoreetilisi tööriistu, et omandada teise aasta spetsialiseerumise oskused, tehnikad ja nõuded. Spetsialiseerumisvaldkond määrab, millisesse riiki ja partnerülikooli õpilane programmi teiseks aastaks ümber kolib.

Teise aasta erialad hõlmavad järgmist:

Tööstuslik masinõpe – tarkvaratehnika, mida korraldab Mälardaleni ülikool Rootsis.

Mudelipõhine masinõpe – tarkvaratehnika, mida korraldab L'Aquila ülikool Itaalias.

Arvutinägemine ja intelligentsed süsteemid, mida korraldab Baleaaride ülikool Hispaanias.

EDISSi programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne bakalaureusekraad arvutiteaduses, tarkvaratehnikas või samaväärses õppeaines. Sisseastumistingimuste ja kandideerimisprotsessi üksikasjade kohta lisateabe saamiseks

Sisseastumised

Ideaalsed õpilased

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused