Keystone logo
Åbo Akademi University Infotehnoloogia magistriõppekava
Åbo Akademi University

Infotehnoloogia magistriõppekava

Turku, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 12000 €/aastas mitte-EL/EMP üliõpilastele

Sissejuhatus

180269_ITpic.jpg

Programm annab teile laiaulatusliku hariduse, mis hõlmab mitmeid erinevaid arvutiteaduse ja arvutitehnika valdkondi. Saate vajalikud teadmised ja kogemused, mida on vaja erinevat tüüpi karjääridel tarkvaratööstuses (näiteks superarvutid, e-tervis, IT-turvalisus, formaalsed meetodid, manussüsteemid ja tarkvaratehnika), biotehnoloogiatööstuses (näiteks bioinformaatika, arvutimodelleerimine), andmeanalüüsi valdkonnas (näiteks masinõpe, klientide segmenteerimine, andmepõhine äri).

Sisseastumine infotehnoloogia magistriõppesse annab õiguse omandada magistrikraad arvutiteaduses või magistrikraad (tehnoloogia) arvutitehnika erialal tarkvaratehnika erialal .

Arvutiteaduses on erilist rõhku pandud arvutuslikule modelleerimisele, hajutatud süsteemidele ja arvutuslike andmete analüüsile, tarkvaratehnika aga tarkvarateenuste ja rakenduste arendamisele.

Infotehnoloogia magistriõppesse kandideerivad üliõpilased saavad kandideerimisvormis järjestada kaks saadaolevat rada (arvutiteadus ja tarkvaratehnika). Teise eelistuse saab soovi korral lisada.

Õpikeskkond

Asume hiljuti renoveeritud Agora hoones, kus kohtuvad, suhtlevad ja teevad koostööd uurimisrühmad ja akadeemilised programmid nii riigist Åbo Akademi University kui ka Turu ülikoolist. Õpperuumid on täiesti uued ja varustatud uusima tehnikaga.

Programm on seotud Turu Arvutiteaduse Keskuse (TUCS) magistrikooliga, mis koordineerib kogu IT-alast teadus- ja haridustegevust mõlemas Turu ülikoolis (Turu Ülikool ja Åbo Akademi University ). TUCSi kaudu saavad õpilased kasutada mõlema ülikooli pakutavaid kõrgtaseme kursusi.

Omandatud kraad: teadusmagister (tehnoloogia) või magister
Aastane tarbimine: 30
Kontakt: [email protected]
Facebook: www.facebook.com/groups/aamasterit/

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused