Keystone logo
Åbo Akademi University Jätkusuutliku keemia- ja protsessitehnika magistriprogramm
Åbo Akademi University

Jätkusuutliku keemia- ja protsessitehnika magistriprogramm

Turku, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 12000 eurot aastas ELi mittekuuluvatele / EMP õpilastele

Sissejuhatus

Nagu paljud ÅAU-s saadaolevad programmid, on ka see programm hoolikalt üles ehitatud tagamaks, et lõpetajatel pole mitte ainult valitud karjääris edu saavutamiseks vajalikke oskusi, vaid ka nende kohanemisvõimet pidevalt muutuva näoga. kaasaegsed tööstused. Praktiliste ja teoreetiliste õpingute kaudu on selle kaheaastase programmi eesmärk anda õpilastele põhjalik arusaamine säästvast keemia- ja protsessitehnoloogiast kui valdkonnast ning selle hädavajalikust väärtusest selliste valdkondade nagu biokütused, energiatõhusus, jäätmekäitlus ja paljud teised. rohkem.

Selle programmi lõpetajad võivad oodata hindamatute sektorite kasvu ja mitmekesistamise lahutamatuks osaks – mõned neist on praegu inimeste heaolu jaoks olulised. Õpilased saavad nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil tunnustatud tipptasemel asjatundlikkust, võimaldades neil enesekindlalt ja tõhusalt panustada tipptasemel protsesside uurimis-, arendus- ja igapäevatöösse.

See magistriõppekava koosneb 12-kuulistest kursustest ja kuuekuulisest lõputööst koos kolmekuulise suvevaheajaga esimese ja teise õppeaasta vahel. Pärast programmi edukat läbimist antakse üliõpilastele tehnoloogia magistrikraad.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused