Keystone logo
Åbo Akademi University Magistrikraadi programm digitaliseerimise juhtimises
Åbo Akademi University

Magistrikraadi programm digitaliseerimise juhtimises

Turku, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* 10000 € / aastas üliõpilastele EL-i / EMP riikidest

Sissejuhatus

Kraad: magistrikraad (majandusteaduskond ja ärijuhtimine)
Aastane tarbimine: 20
Kontakt: [email protected]
Veebileht: www.abo.fi/en/study-programme/masters-degree-programme-in-governance-of-digitalization/

Digitaalsete muutuste tõhus ja tõhus juhtimine on tänapäeva ühiskonna ettevõtete ja organisatsioonide edukuse seisukohast kriitiline. Selles magistriõppes saate teada, kuidas digiteerimine võimaldab luua uusi võimalusi teadmiste loomiseks, kliendile väärtuse loomiseks, organisatoorsete protsesside seadistamiseks ja organisatsiooni tööstusharu koostöö korraldamiseks. See kaheaastane programm valmistab oma lõpetajaid väljakutseks karjäärile digitaalse ümberkujundamise valdkonnas ning keskendub andmete analüüsi, digitaalsete teenuste disaini, ärimudelite, digitaalse teabe ja teadmiste juhtimise ja IT juhtimise.

Õppekeskkond

Programmi korraldab ärikooli ja majandusteaduskond, kellele on antud Åbo Akademi University pedagoogilise tipptaseme staatus. Erinevad moodulid ühendavad laia valikut asjakohaseid pedagoogilisi meetodeid, sealhulgas probleemipõhist õppimist, meeskonnatööd, õpikodasid, individuaalseid ja grupiharjutusi, seminare ja projektitööd koos õppejõudude, tööstuse esindajate ja rahvusvaheliste külaliste loengutega. Erinevate töömeetodite kasutamine valmistab lõpetajad ette, et vastata tänapäeva ja tulevase tööelu väljakutsetele, mida iseloomustab paindlikkus, virtuaalne töö, koostöö, meeskonnatöö ja nõudlus analüütilise ekspertiisi ja teadustöö oskuste järele. Moodulid on õpetanud teaduskonna liikmed ja külalised nii teoreetilise ja praktilise ekspertiisi oma vastavas valdkonnas alates teabe uuringud, teabe ja teadmiste haldamine, andmete analüüsi, digitaalteenuste disain, ärimudelite ja IT juhtimine.

Vastuvõtutingimused

Lõpetanud ülikooli tasemel bakalaureusekraad kraadiga või lisaks sellele 20 ECTS äri- ja majandusteaduses või infoteaduses või muudes asjakohastes uuringutes. Eesmärkide avalduses (motivatsioonikiri) peaks taotleja pöörama tähelepanu oma põhjustele, miks ta seda programmi rakendab. Abikõlblikke taotlejaid hinnatakse nende akadeemiliste väärtuste põhjal (dokumentide ärakiri ja bakalaureusetöö / muu akadeemilise töö hindamine) ja motivatsioonikiri. Akadeemiline kaalub hindamisel rohkem kui motivatsioonikiri. Ingliskeelse magistriprogrammi taotlejad peavad alati tõendama oma inglise keele oskust. Enamik taotlejaid peavad tõestama oma inglise keele taset ühe järgmistest keeleeksamitest: TOEFL, IELTS või PTE Academic. Seda olenemata eelnevatest inglise keele uuringutest. Keelenõuete kohta vt www.abo.fi/en/study/apply/language-requirements/

Õppemaks ja stipendiumid

Soome on alates 2017. aasta algusest kehtestanud õppemaksu kõikide inglise keeles õpetatavate magistriprogrammide eest. Tasud on kehtestatud mitte-EL / EMP üliõpilastele, kes alustavad õpinguid rahvusvahelisel magistriõppes alates 2017. aasta sügisest.

Digitaliseerimise juhtimise magistriprogrammi õppemaks on 10 000 eurot aastas.

Lisainformatsiooni leiate aadressilt www.abo.fi/en/study/tuition-fees/

Lisaks nõuab Åbo Akademi University õppimine üliõpilasesinduse tasu (hetkel 121 € aastas). See tasu pakub odavat tervishoiuteenust õpilastele, sealhulgas arstiabi, hambaravi ja vaimne nõustamine. Tasu võimaldab ka õpilastel alandada riigisisese reisimise hindu. Migratsiooni ametnikud nõuavad kindlustust ja raha oma viibimise katmiseks.

Stipendiumid on saadaval üliõpilastele, kes taotlevad meie magistriõppe programme ja maksavad õppemaksu eest. On kahte kategooriat:

  1. Õppemaksutasu stipendium, mis katab 100% õppemaksust 2 aastat (teine aasta tingimuslik)
  2. Õppetasu stipendium, mis katab 50% õppemaksust, mis antakse 2 aastaks (teine aasta tingimuslik)

Stipendiumi andmise otsus põhineb:

  • üliõpilase akadeemiline tulemus oma eelmistes uuringutes, \ t
  • kui hästi taotleja vastab programmi nõuetele
  • taotlejate vastused taotlusvormis

Taotlus meie stipendiumidele on lisatud online-taotlusvormile meie magistriprogrammidele.

Muu

Lisateabe saamiseks

  • rahvusvahelised magistriprogrammid üldiselt, õppemaksu ja stipendiumid leiate aadressilt https://www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/
  • Migratsiooniametnike nõuded leiate aadressilt https://migri.fi/en/study-place
  • elavad Soomes ja Turus (elukallidus, haridus, töötamine), vaadake https://www.infopankki.fi/en/frontpage

Täiendava teabe saamiseks taotluste esitamise kohta palume pöörduda aadressile [email protected], konkreetselt programmi kohta küsimusi saab saata aadressile [email protected]

Kuidas kandideerida?

Lisateavet taotluse nõuete ja menetluste, õppemaksu ja stipendiumide kohta leiate aadressilt www.abo.fi/en/study/apply/international-master-programmes/.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused