Keystone logo
Åbo Akademi University Õpetamise ja õppimise magistriprogramm
Åbo Akademi University

Õpetamise ja õppimise magistriprogramm

Vaasa, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 10000 € / aastas kolmandate riikide / EMP õpilastele

Sissejuhatus

Neile üliõpilastele, kes soovivad õppida magistriõpinguid õpetamise ja õppimise alal, annab see kaheaastane magistrikursus, mis asub Åbo Akademi University Vasa ülikoolilinnakus, Soome õpetaja tunnistuse. Programm valmistab ette ja võimaldab õpilastel saada täielikult võimelised iseseisvalt analüüsima ja lahendama hariduse ja õpetamise probleeme, arendades samal ajal oma oskusi uurimistöö kaudu.

Võttes suures osas teaduspõhise lähenemise, on selle kursuse õpingud mingil viisil ühendatud teadustööga. Rõhuasetusega didaktikale on selle programmi eesmärk anda õpilastele pedagoogilised oskused, mis on vajalikud alg- ja keskhariduse õpetamiseks. Valmistades õpilasi ette, et nad oleksid võimelised õpetama oma valitud vanuserühmale vastavaid õppekava aineid, viivad õpilased läbi rea koolipõhiseid ülesandeid, mis seovad teooria praktikaga ja annavad aega järelemõtlemiseks. Selle programmi üliõpilased saavad oodata Soome õpetajahariduse põhiväärtuste õppimist, sealhulgas laste tervikliku arengu mõistmist, positiivset õpetaja/õppija suhtlust ning teooria ja praktika vaheliste suhete sünergiseerimise tähtsust.

See programm, mis on orienteeritud alg- ja keskhariduse õpetamisülesannetele, annab ka üldpedagoogilised kvalifikatsioonid õpetamiseks mis tahes haridustasemel ning õpilaste akadeemilise ja sotsiaal-majandusliku kasvu toetamiseks. Sellel kursusel omandatud oskused hõlmavad ka omadusi olla reflekteerivad õpetajad, kes mõistavad teaduspõhiseid tõendeid ja mõtlemist ning selle seost haridusega. Selle programmi edukas läbimine annab õpilastele Soome õpetaja tunnistuse. See on üks mitmest nõudest, mida on vaja Soomes õpetajaks kvalifitseerumiseks. Muud nõuded sõltuvad haridustasemest, mida soovite õpetada. Lisateavet leiate karjääriväljavaadetest.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused