Keystone logo
Åbo Akademi University Rahu-, vahendus- ja konfliktiuuringute magistriõppekava
Åbo Akademi University

Rahu-, vahendus- ja konfliktiuuringute magistriõppekava

Vaasa, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* 10000 €/aastas mitte-EL/EMP üliõpilastele

Sissejuhatus

180271_peacemediationconflict.jpg

Programm hõlmab agressiooni arengu, konfliktide ja sõdade eskaleerumise, samuti vahendamise, läbirääkimiste ja rahutagamise õpetamist. Uuritakse sõdade tagajärgi ühiskonnale ja eriti lastele ja naistele.

Programm pakub interdistsiplinaarseid, eelkõige psühholoogilisi ja antropoloogilisi lähenemisviise inimeste agressiooni, rahu, vahendamise ja konfliktide lahendamise mõistmiseks. Selle eesmärk on uurida konfliktide ja sõdade taga olevaid mehhanisme nii inimestevahelises kui ka grupi- ja rahvusvahelises kontekstis. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette erialaseks tegevuseks nii inimestevahelistes kui rahvusvahelistes konfliktsituatsioonides ning ka kraadiõppeks ja iseseisvaks uurimistööks. Pärast lõpetamist on võimalik osakonnas kandideerida doktorantuuri.

Õppekeskkond

Rahu-, vahendus- ja konfliktiuuringute programm asub Vasa ülikoolilinnakus asukohas Åbo Akademi University .

Koostöö

See on koostööprogramm Tampere ülikooliga. Taotlejad saavad programmi kandideerida nii asukohas Åbo Akademi University kui ka Tampere ülikoolis, kuid nad peavad täpsustama, milline kahest ülikoolist on nende esimene valik. Lisateavet kandideerimisvõimaluste kohta leiate programmi veebisaidilt. Pärast vastuvõtmist võivad õpilased osaleda koostööd tegeva ülikooli magistriprogrammi raames mõnel kursusel (kuni 20 ainepunkti).

Omandatud kraad: sotsiaalteaduste magister
Aastane tarbimine : 20
Kontakt: [email protected]

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Kooli kohta

Küsimused