Keystone logo
Åbo Akademi University Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistrikraadi programm
Åbo Akademi University

Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistrikraadi programm

Turku, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 10 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 10000 € / aastas kolmandate riikide / EMP õpilastele

Sissejuhatus

Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistriõppekava eesmärk on valmistada oma lõpetajaid ette väljakutseid pakkuvaks karjääriks rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusvälistes organisatsioonides, avalikus halduses või õiguspraktikas. Programm pakub erialaseid teadmisi ja põhjalikku arusaamist rahvusvahelise ja inimõiguste õiguse aktuaalsetest teemadest. Programmi õpingud koosnevad kursustest, mis analüüsivad riike ja organisatsioone valitseva õiguskorra struktuuri ning üksikisikute õiguste kaitset üha keerulisemaks muutuvas rahvusvahelises keskkonnas. Programm pakub õpilastele võimalust profileerida end erinevates erialavaldkondades, nagu rahvusvaheline inimõigusõigus, rände- ja pagulasõigus, rahvusvaheline õigus ja konfliktid ning üldine rahvusvaheline õigus. Programmi raames tehtavad uuringud varustavad õpilasi ekspertteadmistega, loovad vajaliku tausta täiustatud uurimistööks ja arendavad praktilisi rakendusoskusi.

Programm koosneb kursustest ja seminaridest, mida pakutakse väikestele või keskmise suurusega 15-30 õpilasega rühmadele. Õpilaste õppimist soodustab julgustav ja toetav õpikeskkond ning õpilaste ja õpetajate tihe suhtlus. Programmi kursused kasutavad mitmesuguseid õpetamismeetodeid.

Täiskoormusega õppekava edukalt läbinud üliõpilastele omistatakse rahvusvahelise ja võrdleva õiguse magistrikraad.

Seda kaheaastast programmi pakuvad Åbo Akademi University inimõiguste instituut ja rahvusvahelise avaliku õiguse õppetool. Programm on kestnud alates 2006. aastast ja kandis algselt nimetust rahvusvahelise inimõiguste õiguse magistriõppekava. 2018. aastal laiendati programmi, lisades inimõiguste õiguse fookuse kõrvale rahvusvahelise avaliku õiguse õpingud.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Stipendiumid ja rahastamine

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused