Keystone logo
AAS College

AAS College

AAS College

Sissejuhatus

AAS College loodi 1990. aastal ja täna on see Thessaloniki üks suurimaid kolledžeid. See on tuntud kunsti- ja disainiuuringute kõrge haridustaseme poolest.

AAS on frantsiisipartner Suurbritannia Sunderlandi ülikoolis. See tähendab, et AAS-is pakume parima kvaliteediga Briti haridust. Järgime sama õppekava ja pakume samu bakalaureuse- ja magistrikraade kui UoS-ile disaini alal.

AAS-is mõistame, et oma täieliku potentsiaali saavutamiseks on vaja kaasaegset, sõbralikku ja inspireerivat keskkonda. See on põhjus, miks investeerime pidevalt oma ruumidesse ja ressurssidesse. Kõrgtehnoloogiaga arvutid, raamatukogu, VLE ja kogu vajalik varustus on olemas, et aidata teil oma õpinguid. Õpid ja harjutate täielikult varustatud arvutistuudiotes, loengusaalides, disainistuudiodes, samal ajal saate kolledži kohvikus nautida ja puhata.

Meie raamatukogu on üks suurimaid linnas ja on täielikult uuendatud. Lisaks, kuna koostöös Sunderlandi ülikooliga saate oma õpingute ajal tasuta juurdepääsu e-raamatukogudele.

Osalete õpingute ajal paljudel võistlustel. Suur auhindade arv, mida meie õpilased saavad riiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel, teeb meid tõeliselt uhkeks.

Kolmeaastase programmi ajal naudite ka kultuurikülastusi, reaalseid projekte, tööpraktikat, näitusi ja õppereise Euroopasse.

AAS on suurepärane valik teie jaoks, kes soovivad kujunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas vahet teha.

Teid koolitatakse vastavalt Briti haridussüsteemile ja olete valmis vastama kõigile rahvusvahelisel turul esinevatele väljakutsetele.

Sa järgid sama õppekava, sama programmi ja te omandate sama bakalaureuse- ja magistrikraadi, nagu UoSi õpilased. Sa saad sama kõrgekvaliteedilise Briti hariduse. Te peate ajakohastama kõiki rahvusvahelisi disaini ja graafika suundumusi.

Õpingute tegemisel tehke nutikas valik!

Avastage Sunderlandi ülikooli Vahemere sait, valides parima kvaliteediga Briti hariduse kõrgekvaliteedilises Vahemere keskkonnas madalamate õppetasudega kui Suurbritannia ülikoolides!

Liitu meiega AASi kolledžis Thessalonikis - Kreekas!

Asukohad

  • Thessaloniki

    AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro, ΤΚ: 57013, Thessaloniki

Küsimused