Keystone logo
Abadir - Accademia di Design e Comunicazione Visiva

Abadir - Accademia di Design e Comunicazione Visiva

Abadir - Accademia di Design e Comunicazione Visiva

Sissejuhatus

ABADIR on Etna mäe nõlval asuv disaini- ja visuaalse kommunikatsiooni akadeemia, mis tegutseb kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil noorte koolitamisel projektialadel ja uues meedias ning pakub koostööd ja partnerlusi Itaalia ja Euroopa ettevõtete ja asutustega .

Õppekursuste kaudu tahame koolitada mitmetahulisi disainereid, kes suudavad rahuldada pidevalt muutuva maailma pidevalt muutuvaid vajadusi.

Me propageerime disaini kui ümberkujundavat distsipliini , mis on võimeline vallandama muutusi: olles teadlikud disaineri sotsiaalsest vastutusest, pakume välja tegevusi, mis loovad materiaalsete kaupade, teenuste ja kommunikatsiooni kujundamise kontekstis territooriumil vooruslikke tavasid.

Suurte muutuste ajastul, mis muudab meie elamis- ja tööviisi, on disain ja digitaalsed oskused võtmevaldkonnad toimuvate muutustega silmitsi seismiseks ja nende juhtimiseks, eriti Sitsiilia jaoks, institutsioonide arendamiseks. ettevõtted ja käsitöö.

ABADIR soovib saada Sitsiilia ja Vahemere piirkonna koolituste üheks liikumapanevaks jõuks kõigis sektorites, kus loovusel on järjest kesksem roll. Kooskõlas konkurentsitihedamates piirkondades toimuvaga püüame keskenduda oma pakkumises suurema potentsiaaliga tööpiirkondadele, kuid mis nõuavad kasutatava professionaalsuse radikaalset ümbermõtestamist.

Disainiosakonna raames pakub kool kolme tüüpi koolituskursusi:

 • Esimese taseme akadeemilise diplomi kursused
 • I astme meistrikursused
 • Töötoad, töötoad ja seminarid

154096_01.AccademiaABADIR_PhotocreditsKimOhrling.jpg

ABADIR Eile ja täna

 • 2012. aastal aktiveeriti kolmeaastane disaini ja visuaalse kommunikatsiooni kursus ning magister tootekujunduses [uksest välja].
 • 2013. aastal käivitati koostöös IdLab Studio'iga segaõppe ja veebikoolituse katse, mis töötatakse välja Euroopa platvormile Iversity kuuluvate kursuste seeria kaudu ja koos koolituspakkumises kasutusele võetud 1. taseme meisterdisainide disain , mis käivitati 2014. aastal.
 • Alates 2015. aastast on ABADIR Milano Bicocca ülikooli partner MADIM I juhtimise ja digitaalse transformatsiooni magistriprogrammi raames .
 • 2016. aastal korraldas see koostöös AIAP - Itaalia visuaalse kommunikatsiooni disaini assotsiatsiooni ja Caffè Moakiga konkursi Sicilia Felicissima esmatrüki , mille eesmärk on reklaamida visuaalse kommunikatsiooni projekte, mis on sündinud disainerite ning Itaalia ettevõtete ja organisatsioonide vahel. välismaal. sitsiillased.
 • 2017. aastal käivitatakse Erasmus + programmiga liitumisel uued rahvusvahelistumisprotsessid.
 • 2018. Akadeemia kanti registrisse Alternation Kooli töö kaubanduskoja Ida Sitsiilia (Catania, Ragusa, Syracuse).
 • 2019. aastal sündis produktiivse tegevuse vaatluskeskus , mille eesmärk oli julgustada kooli õpilaste ja territooriumi tegelikkuse vahelist dialoogi.
 • 2019. aastal sündis arhitekt Federico De Giuli juhitud teadus- ja arendusosakond eesmärgiga tugevdada suhteid tootmispiirkonna ja töömaailmaga.
 • Aastal 2020 käivitatakse pärandi innovatsiooni esimese astme meister.

Asukohad

 • Sant'Agata li Battiati

  Via G. Leopardi, 8, 95030, Sant'Agata li Battiati

  Küsimused