Keystone logo
© The University of Fredericton
ABC Access Business College

ABC Access Business College

ABC Access Business College

Sissejuhatus

Tere tulemast ABC Access Business College

Asutus, mis on piisavalt võimeline, et kasvatada oma teadmisi, talente ja professionaalsust, on see, mida vajate. Kas see on?

Me tervitame teid meie laiendusega julge kinnitusega, et oleme tõesti parimad. Meie kohustus on näha teie edusamme professionaalselt, et saavutada oma karjääri eesmärgid. Me tervitame teid asutusele, mis pakub teile kõige soodsamat keskkonda oma õpingute jaoks. Meil on rohkem kui au olla teile osa meie õppimismeeskonnast. Meie kohustus on tuua teile tuleviku jaoks kõige paremad teadmised ja sellepärast tunneme end võlgnevatena, et kasvatada teid kõrgematesse kõrgustesse.

ABC Access Business College on registreerunud koolitus-, kolledži- ja ülikooliministeeriumi poolt 2005. aasta eraõiguslike karjääride seaduse alusel ning on saanud määratud õppeasutuse numbri O242732890457, mis osutab sellele, et Kanada kodakondsus- ja immigratsiooniosakond lubab seda teha pakkuda rahvusvahelistele üliõpilastele haridust.

Buro Millennial / Pexels

111837_pexels-photo-1438072.jpeg

Miks meid

 • Teenindades kogukonda alates 2003. aastast ja aidanud paljudel õpilastel olla edukas.
 • Paljud kõrgklassi diplomiprogrammid ja kolledži pakutavad kursused.
 • Ministeeriumi reguleeritud kolledž, kellel on Kanada haridusvaldkonnas usaldusväärne nimi.
 • Uuenduslikud õpetamismeetodid teadmiste praktiliseks rakendamiseks valitud tööstuses.
 • Mitmekultuuriline keskkond rahvusvahelistele üliõpilastele. Suur võimalus kohtuda erinevate rahvustega, et õppida ja nautida oma kultuuri.
 • Turvalisus, parkimine ja kergesti ligipääsetav ühistransport, kuna see asub kuulsa Yonge tänava metroopeatuses.
  Õigusprogrammide valikuvõimaluste mitmekesisus Kvaliteedi parandamise meetodite pidev jälgimine ja rakendamine õpitulemuste parandamiseks.
 • Koolitus ja töökojad äriklientidele, mida pakume, aitavad meil parandada kolledži kursusi.
 • Oleme aidanud paljudel lõpetanutel muuta oma elu pikaajaliseks tööalasteks oskusteks. Valitsuse rahastatud koolitus. Toetus võib olla kuni 28 000 dollarit. Vajaduse korral lapse päevahoid kuni 1000 dollarit lapse kohta. Maksimaalselt $ 2000 kuus.
 • Kas olete huvitatud diplomi teenimisest või praeguste oskuste täiendamisest ja sertifikaadi ABC Access Business College võib ABC Access Business College pakkuda karjääriõpet, et aidata teil saavutada oma karjäärieesmärke - kohtumise broneerimiseks võtke ühendust meie kontoriga konfidentsiaalseks hindamiseks.

rawpixel.com / Pexels

111839_pexels-photo-1153213.jpeg

Asukohad

 • Toronto

  Nipigon Avenue,5, M2M 2V7, Toronto

Programmid

Küsimused