Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

Sissejuhatus

Meist

Oleme sõltumatu College andes akadeemiliselt väga hea, äri orienteeritud ja uuenduslik õpikeskkond kõrgete õpetamise, väike klassides ja suurepärane õpilane toetust. Me oleme pühendunud pakkuma rikastav, kättesaadav, taskukohane ja karjääri asjaomast kõrgemat õpetlik kogemus kõigile õpilastele.

Meie kaks ABI ülikoolilinnakud London (Acton) ja lugemine on mugavalt lähedal ringi õpilaste võimalused. Oma üliõpilastest tööle rahvusvaheliselt kui ka UK / EL College pakub tõeliselt globaalne õpetlik kogemus.

ABI College asutati algselt Queensland College London (QCOL) 2004. aastal Acton, West London.

Kolledži bakalaureuse ja kraadiõppe tasandil säte on kinnitanud ülikooli St Mark ja St John Plymouth (Marjon) ja Pearson Edexcel. ABI College on saavutanud "usaldus" kohtuotsus pärast selle läbivaatamist Haridus- järelevalvet selle Kvaliteeditagamisasutuse Higher Education (QAA) 2012. aastal.

ABI College on UK Border Agency "Väga Trusted Sponsor" ja selle bakalaureuse tasemel säte (HND / C ja BA) konkreetselt määratud kursused, mis vastavad õpilane rahalist toetust, sealhulgas õppemaksu laenu ja hooldus toetuste abikõlblike üliõpilastele.

Miks ABI?

Kell ABI College edu iga välja meie õpilased on meile oluline. Meie pühendunud professionaalne personal töötavad koos teiega, et tagada oma uuringus meile on keeruline, nauditav ja rahuldust pakkuv kogemus.

Pakume teile:

Ülemaailmne tunnustatud kvalifikatsiooni

Kõik meie kvalifikatsioon on heaks kiidetud ja kinnitatud tunnustatud reguleerivas või professionaalse andvad organid, mis tagavad staatus ja kvaliteeti oma kvalifikatsiooni, oma ülemaailmne valuuta ja vastuvõetavuse tööandjatele, elukutsete ja haridusasutused.

Student akadeemilist edukust

Meie pühendunud õpilasi, kes kõvasti tööd on õnnestunud oma valitud programmid ning asus täiendavaid uuringuid või väärt karjääri lõpetamist.

Väga professionaalne personal

Meie õppejõud ja juhendajad on valitud nende väga professionaalne lähenemine õpetamise ja õppimise, avatus, kättesaadavus ja pühendumist akadeemilise edu oma õpilastele.

Aktiivne üliõpilane kogukonnas

Kõik ABI üliõpilased julgustatakse aktiivselt osaleda College asjade ja selle juhtimine. Lisaks on valikus ekstra-curriculer spordi-, kultuuri- ja ühiskondlikus tegevuses korraldatud õpilaste ja personali.

Põnev sotsiaal- ja kultuurielus

Meie uuring keskused on mugavalt lähedal mitmetele kultuuriline ja sotsiaalne kohti, kus meie õpilased leida nauditav ja stimuleeriv tegevus väljaspool auditooriumis.

Tehnika õpetamise ja õppimise tehnoloogiate

ABI toime pannud olulisi investeeringuid hariduse infrastruktuuri, et toetada oma õpilaste õppimise tegevust ja võimaldab neil realiseerida oma akadeemilist potentsiaali.

Pühendumine õpilaste akadeemilist edukust ja isikliku arengu

Kell ABI edu iga õpilane on meile oluline. Individuaalne esitakse juhiseid edukas uuring toetab ekspert õpetamise õpioskuste ja isikliku arengu kavandamine, et võimaldada meie õpilastel parandada nende akadeemilist ja sotsiaalset kindlustunnet.

Pühendatud pastoraalne toetust

Kell ABI me mõistame, et õpilased õpivad uues keskkonnas vajavad täiendavat toetust, mida võib tunduda võõras kultuuri kontekstis. Pastoral toetus on prioriteet College meeskond, mis võimaldab teil kohandada õppima ja elu Suurbritannias.

Võistlevad ja paindlik tasud

Kell ABI soovime anda raha eest ja paindlikkus maksetingimused võimaldab meie õpilastel saavutada kõrgete akadeemiliste standardite ökonoomsel viisil.

Rahvusvaheline

Tuleviku International Students (mitte-EL)

ABI tervitab üliõpilasi üle kogu maailma igal aastal. Meie klassis on elus erinevaid aktsente ja ideed, luua ülemaailmne õpikeskkond. Me oleme siin, et aidata teil teha vastuvõtmise protsessi nii lihtne teile kui võimalik.

Me mõistame, et valides õppida teises riigis on suur otsus teha ja meil on väga hea meel, et te kaalute ABI College ühe oma võimalusi. Õige College ja muidugi on oluline ja nii meie eesmärk on anda teile kõik andmed, mida on vaja, nii et saate näha, kas see, mida me pakume on ABI College on õige.

Asukohad

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    Küsimused