Keystone logo
© Acacia University
Acacia University

Acacia University

Acacia University

Sissejuhatus

Umbes Acacia University

Acacia University, Arizona, USA, tähistab taastumise, visaduse ja terviklikkuse sümbolit ning selle missiooniks on muuta õppimine kauakestvaks ja kosutavaks kogemuseks. Kõrgkoolist on nüüdseks saanud osa mainekast Westford Education Groupist, mis on juhtiv akrediteeritud rahvusvahelise hariduse pakkuja pürgivatele õppijatele kogu maailmas.

Alates 2003. aastast kaugõppe teerajaja ja eestvedaja Acacia University eesmärk on pakkuda veebi-/kaugõppe kaudu juurdepääsetavat kvaliteetset haridust mitmekultuurilisele globaalsele õppekogukonnale. Kuna tehnoloogia areneb ja õpilased otsivad haridusega suuremat paindlikkust ja juurdepääsetavust, püüab Acacia kasutada digitaalpedagoogika võimalusi uute kogemuste ja teenuste loomiseks.

Acacia pakub akadeemilisi programme magistri- ja doktoriõppe tasemel ning paljudes valdkondades, nagu põhiharidus, keskharidus, eriharidus, inglise keel teise keelena ja haridusjuhtimine. See sisaldab ka mittekraadiõpet, et pakkuda täiskasvanud õppijatele suunatud koolitust erivaldkondades.

Acacia pakutavad haridusprogrammid on koolitajate poolt kavandatud õppija karjäärivõimalusi silmas pidades taskukohased, akrediteeritud, mugavad, toetavad ja asjakohased.

Acacia University näeb ette muutust, andes õppijatele võimaluse laiendada oma võimeid, taaselustada nende kirge oma vastavate valdkondade vastu ja arendada nende võimet uuteks rollideks. Meie Acacia eesmärk on pakkuda võrratuid õppestandardeid, pakkudes nutikate ja uuenduslike õppevormide kaudu kõrgeima kvaliteediga haridusprogramme. Segaõpperežiim võimaldab võimsaid ja tõhusaid viise hariduse ning õpetamise ja õppimise seose parandamiseks.

Acacia määratleb hariduse ümber ja aitab teil realiseerida oma täielikku potentsiaali, et viia teid tipptaseme poole, pakkudes haridust uuenduslike veebiõppevormide kaudu.

Miks Acacia University ?

Acacia University on olnud kaugõppe pioneer alates selle asutamisest 2003. aastal. Oleme järjepidevalt täitnud nende spetsialistide vajadusi, kelle geograafilised, ametialased või isiklikud ajapiirangud ei lasknud neil omandada haridust traditsioonilises tavakoolis. Oleme uhked oma õpilaste kvaliteedi, taskukohasuse ja paindlikkuse üle.

Meie missioon

Usume, et haridus ja koolitus, mis on edusammude olulised aspektid, loovad inimestele tee õitsenguks, kui neid pakutakse kvaliteetselt ja õpetatakse neid tõhusalt rakendama. Meie Acacia eesmärk on sillutada paljutõotav karjäär Pathway kõigile, kes soovivad õppida ja areneda:

 • Kõigile õppijatele dünaamilise, uuendusliku ja tõhusa õppekogemuse tagamine
 • Haridusvõimaluste pakkumine madalaima võimaliku hinnaga, säilitades kõrged akadeemilised standardid
 • Programmide pakkumine, mida viivad läbi kvalifitseeritud üliõpilaskesksed õppejõud, kes on pühendunud õpetamisele ja õpilaste õppimisele
 • "Õppimiskogukonna" kultuuri loomine, mis soodustab küsitlemist, venitamist ja mõistmist
 • Erakordsete akadeemiliste ja üliõpilaste tugiteenuste pakkumine

Visioon

Ettevõtte Acacia University visioon on sütitada õpilastes kirg elukestva õppe vastu ning võimaldada neil uuendusi teha ja oma valdkonnas silma paista. Me ei anna haridust mitte ainult akrediteeritud kraadide pakkumiseks, vaid ka õppetundide pakkumiseks, mis parandavad meie õpilaste töökogemust.

Põhiväärtused

 • Suurepärane õpetamine/õppimine, pakkudes kvaliteetset ja õpilasele suunatud haridust
 • Organisatsiooni terviklikkus, toimides kõrgeimate eetiliste standardite järgi
 • Mitmekesisus ja viisakus, toetades mitmekultuurilist mõistmist ning austades kõiki õppijaid ja töötajaid

Asukohad

 • Tempe

  South Research Drive,7665, 85284, Tempe

Küsimused