Keystone logo
Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Sissejuhatus

Bukaresti Academia de Studii Economice on arenenud teadus- ja haridusülikool, mis korraldab ülikooliõpinguid ja teadusuuringuid majandus-, haldus- ja sotsiaal-inimteaduste valdkonnas. Academia de Studii Economice peetakse riigi kõige olulisemaks majanduskõrgkooliks ja Kagu-Euroopa üheks tuntumaks majandusülikooliks.

Üliõpilaste ülikoolitus toimub bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja järeldoktorantuuris. Academia de Studii Economice pakub lisaks täiendõppe programme, pedagoogilist koolitust, kraadiõppe akadeemilisi õpinguid ning MBA (ärijuhtimise magister) ja EMBA (ärijuhtimise magister) programme.

Bukaresti Academia de Studii Economice on enam kui 100 eksisteerimisaasta jooksul omandanud tõelise riikliku ja rahvusvahelise prestiiži. Paljud meie ülikooli õppejõud ja lõpetajad on aja jooksul ennast tähtsate isiksustena omandanud, saades professoriteks ja teadlasteks mainekates ülikoolides üle kogu maailma, Rumeenia akadeemia ja teiste teadusfoorumite liikmeteks riigis ja välismaal. parlamendi, valitsuse ja diplomaatilise era- ja avaliku halduse struktuurid.

Asukohad

  • Bucharest

    Piața Romană,6, 010374, Bucharest

    Küsimused